سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

بیل گیتس جایگاهش را پس گرفت

تنها پس از یک هفته، بیل گیتس بار دیگر جایگاه دومین فرد ثروتمند جهان را پس گرفت.

کاهش ارزش سهام شرکت "لوئی ویتون" و افزایش قیمت سهام شرکت "مایکرو سافت" در هفته گذشته باعث شد تا بار دیگر جای بیل گیتس با برنارد آرو عوض شود و میلیاردر فرانسوی بیش تر از یک هفته نتواند لقب دومین فرد ثروتمند جهان را برای خود حفظ کند.

در حال حاضر ثروت برنارد آرو ۱۰۰.۷ میلیارد دلار برآورد می‌شود که ۲.۵ میلیارد دلار کمتر از هفته گذشته است اما ثروت بیل گیتس در طول این هفته ۱.۱ میلیارد دلار افزایش پیدا کرده است تا وی بار دیگر با ۱۰۴ میلیارد دلار ثروت پس از جف بزوس در رده دوم ثروتمندترین افراد جهان قرار گیرد.

هفته گذشته بیل گیتس پس از دوازده سال به رده سوم رفته بود. هم او و هم آرنو فاصله زیادی برای رسیدن به جف بزوس دارند که با ۱۶۲.۹ میلیارد دلار ثروت در صدر ایستاده است. البته طلاق پر هزینه بزوس از همسر سابقش به زودی ۳۹ میلیارد دلار از ثروت وی خواهد کاست.

برنارد آرنو مالک برند مشهور "لوئی ویتون"است که با ارزش ترین برند لوکس جهان نیز محسوب می‌شود. طبق اعلام نشریه فوربس، برند مشهور لوئی ویتون که در سال ۱۸۵۴ توسط فردی به همین نام در پاریس آغاز به کار کرد و به تولید پوشاک، ساعت و جواهر مشغول است، با ارزش برندی معادل ۳۹.۳ میلیارد دلار با ارزش ترین برند لوکس در جهان و دوازدهمین برند با ارزش جهان است.

برنارد آرنو که با کاهش سودآوری شرکت خود در سه ماهه دوم سال مواجه شده است به سرمایه گذاران و سهامداران این شرکت اطمینان خاطر داد که استرای‌های این شرکت اثربخش بوده و شرکت متعهد به افزایش راه های خلاقانه و نواورانه برای گسترش سهم خود از بازار است.

از سال ۲۰۰۱ تا کنون تنها نام شش فرد به عنوان نفرات اول و دوم ثروتمند در جهان مطرح بوده است: جف بزوس، بیل گیتس، وارن بافت، آمانسیو اورتگا، برنارد آرنو و کارلوس اسلیم.

انتهای پیام

سایر خبر های مفید در 1 روز گذشته

برچسب ها :

سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

پر بحث ترین خبرها
اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا