سایت طلا را در تلگرام دنبال کنید.
اونس طلا1502.5
مظنه1,774,500
18 گرم409,600
ارزش سکه3,997,949
قدیم (بهار)4,020,000
جدید (امامی)4,066,000
نیم2,070,000
ربع1,270,000

سونی گوشی هوشمندی با دوربین شش‌گانه در پنل پشتی توسعه می‌دهد

سونی در حال توسعه‌ی گوشی هوشمندی با دوربین شش‌گانه در پنل پشتی و دوربین دوگانه در پنل جلویی است که احتمالا اواخر سال ۲۰۱۹ یا اوایل ۲۰۲۰ معرفی خواهد شد. 

ال جی وی ۵۰ تین کیو از دوربین سه گانه در پنل پشتی بهره می برد. این در حالی است که انتظار می رود گلکسی نوت ۱۰ سامسونگ نیز با دوربین چهارگانه معرفی و به بازار عرضه شود. نوکیا ۹ پیورویو نیز با پنج دوربین در پنل پشتی، نسبت به سایر گوشی های هوشمند بازار از تعداد دوربین بیشتری بهره می برد.
اما براساس آخرین اخبار غیررسمی، به نظر می رسد باید منتظر دستگاهی جدیدی با تعداد دوربین بیشتری در پنل پشتی آن باشیم. ظاهرا سونی یک قدم جلوتر از نوکیا حرکت کرده و قصد دارد گوشی هوشمند سونی اکسپریا را با دوربین شش گانه معرفی کند.
عکس تزئینی استمقاله های مرتبط:سونی در حال توسعه گوشی تاشدنی 5G اکسپریا F استرندرهایی از سونی اکسپریا 2 پیش از عرضه اکسپریا وان منتشر شد
باتوجه به اطلاعات به اشتراک گذاشته شده از سوی Max J، یکی از افشاگران اخبار سامسونگ، سونی در حال توسعه ی گوشی هوشمند جدید سونی اکسپریا با ۶ دوربین در پنل پشتی است. درحال حاضر و باتوجه به اخبار فاش شده، هنوز اطلاعاتی در مورد نحوه ی چیدمان ۶ دوربین دستگاه بعدی سونی در دسترس نیست.
اطلاعات زیادی در مورد جزئیات دقیق گوشی هوشمند سونی اکسپریا با ۶ دوربین منتشر نشده است؛ اما انتظار می رود این دستگاه از یک دوربین تله فوتو به همراه دوربین فوق عریض جداگانه بهره ببرد. باتوجه به محبوبیت سنسورهای ToF در گوشی های هوشمند جدید، به نظر می رسد یکی از دوربین های شش گانه، حسگر ToF باشد. همچنین انتظار می رود که دو دوربین دیگر از نوع مونوکرومیک باشند تا بتوانند جزئیات بیشتری در تصویربرداری با نور کم دراختیار کاربران قرار بدهند.
به نظر می رسد گوشی هوشمند سونی اکسپریا با ۶ دوربین در پنل پشتی از دوربین دوگانه ی سلفی بهره ببرد که یکی از دو دوربین از نوع عریض خواهد بود تا بتواند در هنگام تصویربرداری سلفی، جزئیات بیشتری را ارائه دهد.
باتوجه به اینکه گوشی هوشمند جدید سونی در مراحل اولیه ی توسعه قرار دارد، طراحی پنل جلویی آن هنوز نامشخص است. باوجوداین، گوشی هوشمند سونی اکسپریا وان و همچنین میان رده ی سونی یعنی اکسپریا ۱۰ از نمایشگر با نسبت ۲۱ به ۹ بهره می برند. باتوجه به تعداد دوربین های دستگاه جدید سونی، احتمالا این گوشی هوشمند پرچم دار سونی باشد؛ اما باتوجه به اینکه هنوز برنامه و زمان بندی مشخصی برای معرفی آن از سوی سونی اعلام نشده است، هنوز مشخص نیست از کدام تراشه بهره می برد. احتمال دارد اواخر سال ۲۰۱۹ یا اوایل سال ۲۰۲۰، سونی، گوشی هوشمند جدید خود را احتمالا با حافظه ی رم ۸ گیگابایتی و حافظه ی داخلی ۱۲۸ گیگابایتی معرفی کند.

برچسب ها :

ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است
DD

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا