اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک

بازار طلای تهران شنبه تعطیل است

سایت طلا: همزمان با تعطیلی دستگاههای دولتی در روز تحلیف ریاست جمهوری، شنبه 14 مرداد بازار طلای تهران نیز تعطیل می باشد.

به گزارش سایت طلا، با اعلام تعطیلی روز شنبه از طرف هیئت دولت برای تأمین امنیت مراسم تحلیف ریاست جمهوری، بازار طلای تهران نیز در این روز تعطیل است.

بر همین اساس با بسته بودن مراکز دولتی و بانکها و همچنین بورس تهران در روز شنبه 14 مردادماه همزمان با مراسم تحلیف رئیس جمهور، بازار طلای تهران نیز در این روز تعطیل شد.

براساس گزارشات دریافتی سایت طلا از بازار تهران؛ کلیه پاساژهای اصلی بازار طلای تهران از جمله پاساژ اردیبهشت، حکیم هاشمی، خرداد، فروردین و مکاره در این روز تعطیل می باشند.

همچنین بازار طلا، جواهر و سکه سبزه میدان بازار طلای تهران و راسته آبشده فروشان طلای بازار تهران معروف به پله آهنی نیز در روز شنبه بسته است.

گفتنی است دستگاه‌های دولتی و نهادهای عمومی شهر تهران در روز تحلیف ریاست جمهوری تعطیل خواهند بود تا امنیت و آرامش در روز تحلیف ریاست جمهوری تضمین شود. علت این تعطیلی، برگزاری مناسب و شایسته مراسم مذکور و ایجاد تسهیلات لازم در رفت و آمد هیئت‌های خارجی عنوان شده است.

دبیر هیئت دولت پیش از این اعلام کرده بود: کلیه دستگاه‌های دولتی و نهادهای عمومی در روز شنبه چهاردهم مرداد 1396 در شهر تهران تعطیل است.

محسن حاجی میرزایی دبیر هیئت دولت اعلام کرد با توجه به شرکت گسترده هیئت‌های خارجی در مراسم تحلیف دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و به منظور برگزاری مناسب و شایسته مراسم مذکور و ایجاد تسهیلات لازم در رفت و آمد هیئت‌های خارجی و رفاه حال شهروندان تهرانی، کلیه دستگاه‌های دولتی و نهادهای عمومی (غیر از اورژانس و نهادهای امدادی) در روز شنبه چهاردهم مرداد 1396 در شهر تهران تعطیل است.

انتهای پیام


خبر های پربازدید 0
خبر های فعال سایت 0
خبر های پربازدید سرگرمی و گوناگون

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد