سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلا1775.6
مظنه3,978,000
18 گرم918,300
ارزش سکه8,962,434
قدیم (بهار)9,200,000
جدید (امامی)9,990,000
نیم5,170,000
ربع2,980,000
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

تهران آماده برگزاری نهمین نمایشگاه طلا و جواهر / شمارش معکوس برای افتتاح نمایشگاه

سایت طلا : نهمین نمایشگاه بین المللی طلا و جواهر تهران فردا پنجشنبه با حضور معاون رئیس جمهور در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح می شود.

به گزارش سایت طلا نهمین نمایشگاه بین المللی طلا، جواهر، نقره، ساعت و صنایع وابسته صبح فردا با حضور "زهرا احمدی پور" معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران آغاز خواهد شد.

"منصور نامدار زندی" مدیر نهمین نمایشگاه طلا و جواهر تهران در گفتگو با سایت طلا با اعلام آمادگی ها برای برگزاری هرچه بهتر این نمایشگاه افزود: آیین افتتاح نهمین نمایشگاه بین المللی طلا و جواهر تهران صبح فردا پنجشنبه با حضور معاون رئیس جمهور، امناء و فعالان حوزه طلا و جواهر برگزار خواهد شد .

وی با بیان اینکه همه صنف طلا و جواهر آماده این رویداد مهم می باشد گفت: این نمایشگاه با 160 مشارکت کننده در دو سالن 8 - 9 و سالن 25 برگزار می گردد و در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای حوزه طلا و جواهر از پنج کشور جهان در معرض نمایش قرار خواهد گرفت.

نایب رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان طلا و جواهر در مورد روند برگزاری این نمایشگاه خاطرنشان کرد: همه هماهنگی ها در رابطه با برگزاری بهتر این نمایشگاه صورت گرفته و غرفه سازی مشارکت کنندگان مراحل پایانی خود را می گذراند و همه چیز آماده افتتاح پرشور نمایشگاه نهم طلا و جواهر تهران است.

زندی در پایان از همگی اعضاء و فعالان صنف طلا و جواهر دعوت کرد تا با حضور در این نمایشگاه و افتتاح آن از نزدیک با آخرین تکنولوژی های این صنعت آشنا شوند.

گفتنی است نهمین نمایشگاه بین المللی طلا، نقره، جواهر، ساعت و صنایع وابسته از 28 بهمن تا یکم اسفند و از ساعت 8:30  الی 16 در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

سایر خبر های مفید در 1 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا