سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلا1726.5
مظنه3,118,000
18 گرم719,700
ارزش سکه7,024,854
قدیم (بهار)7,100,000
جدید (امامی)7,410,000
نیم3,760,000
ربع2,070,000
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

قیمت طلا تحت تاثیر افزایش ارزش دلار و شاخص سهام با کاهش روبرو شد

سایت طلا : قیمت جهانی طلا در آغاز مبادلات امروز چهارشنبه با کاهش نسبی همراه شده که علت اصلی آن تقویت ارزش دلار آمریکا و شاخص سهام در بازارهای بین المللی بوده است.

به گزارش سایت طلا به نقل از پایگاه اینترنتی بولیون دسک، افزایش ارزش دلار آمریکا موجب شده است تا قیمت جهانی طلا و نفت با افت نسبی روبرو شود.

بر اساس این گزارش قیمت هر اونس طلا در بازارهای بین المللی با 1.70 دلار کاهش نسبت به روز سه شنبه به کمتر از 1325 دلار رسیده است. شاخص ارزش دلار آمریکا با 0.12 درصد افزایش نسبت به روز گذشته به بیش از 95.58 واحد رسیده است.

تازه ترین آمارهای اقتصادی نشان می دهد که شاخص تولیدات صنعتی آمریکا در ماه سپتامبر به بیش از 51.9 واحد رسیده است که این رقم بیشتر از پیش بینی های اولیه بوده است. شاخص اعتماد مصرف کننده در اقتصاد آمریکا نیز طی ماه سپتامبر به بیش از 104.1 واحد رسیده است. این شاخص در ماه اوت به 98.6 واحد رسیده بود.

قیمت هر بشکه نفت سبک آمریکا در بازار نیویورک نیز با کاهش روبرو شد و به کمتر از 44.19 دلار رسیده است. اظهارات وزیر نفت ایران درباره اینکه بعید است کشورهای عضو اوپک و کشورهای غیر عضو این سازمان در نشست الجزایر به توافق نهایی برای کاهش تولید نفت دست یابند، تاثیر زیادی بر افت قیمت جهانی نفت داشته است.

افت قیمت جهانی طلا در شرایطی است که به نظر می رسد برگزاری نخستین مناظره انتخاباتی آمریکا بین ترامپ و کلینتون نیز تاثیر زیادی بر نوسانات در بازارهای بین المللی داشته است.

موسسه مالی ام کی اس سوییس اعلام کرد: سرمایه گذارانی که پیش از این اقدام به خرید طلا کرده بودند و احتمال می دادند که ترامپ در انتخابات به پیروزی برسد ، با برگزاری مناظره میزان خرید طلا را کاهش داده اند.

نظرسنجی های انجام شده پس از این مناظره از پیشتازی چشمگیر کلینتون نسبت به ترامپ حکایت دارد. عملکرد ضعیف ترامپ در این مناظره موجب شده تا احتمال پیروزی اش در انتخابات نوامبر کاهش یابد.

گزارش سایت طلا حاکیست، کارشناسان و تحلیلگران بین المللی نگران تاثیرات منفی سیاست های و اظهارات جنجالی ترامپ بر بازارهای جهانی هستند.

جانت یلن رئیس فدرال رزرو آمریکا قرار است امروز چهارشنبه در یک کنفرانس اقتصادی در واشنگتن سخنرانی کند. پیش بینی می شود اظهارات رئیس فدرال رزرو آمریکا تاثیر زیادی بر نوسانات ارزش دلار و قیمت جهانی طلا خواهد داشت.

سایر خبر های مفید در 1 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

پر بحث ترین خبرها
اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا