سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلا1701.1
مظنه4,400,000
18 گرم1,015,700
ارزش سکه9,913,200
قدیم (بهار)10,200,000
جدید (امامی)10,425,000
نیم6,150,000
ربع3,850,000
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تبریز اعلام کرد:

تعطیلی کارگاههای تولید طلا نتیجه فروش طلای دست دوم / انتقال بیماری های پوستی با خرید طلای بی اجرت

سایت طلا: رئیس اتحادیه طلا و جواهر شهر تبریز با بیان اینکه فروش مصنوعات طلای دست دوم ممنوع می باشد از بروز بیماری های پوستی در اثر استفاده از طلای دست دوم و ایجاد برخی معضلات و مشکلات صنفی خبر داد.

به گزارش سایت طلا، طی سالیان اخیر با اعمال مالیات برارزش افزوده و رشد قیمت تمام شده ی مصنوعات طلایی برای مشتریان، طلای دست دوم متقاضیان زیادی پیدا کرده و فروش این نوع طلا افزایش یافته است.

اما فروش طلای دست دوم مشکلات و معضلات زیادی را برای این بازار و خود خریداران آن ایجاد کرده است.

در همین راستا "مهدی بهرمانی" رئیس اتحادیه طلا و جواهر تبریز در گفتگو با سایت طلا ضمن اعلام ممنوعیت فروش محصولات طلای دست دوم گفت: استفاده از طلای دست دوم موجب بروز بیماری های پوستی برای مصرف کنندگان شده و در دراز مدت ناراحتی هایی را برای آنان ایجاد می کند.

 وی با اشاره به تخلفاتی که از نظر عیاری در طلای دست دوم مشاهده می شود افزود: در برخی موارد در بین طلای دست دوم به فروش رسیده، طلای سرقتی و یا طلای بدلی به چشم می خورد که باعث بروز مشکلاتی برای فروشنده و خریدار می شود .

بهرمانی خرید وفروش طلای دست دوم را موجب تشدید رکود در بازار و تعطیلی کارگاههای تولیدی و طلاسازی دانست و تصریح کرد: اتحاديه طلا و جواهر تبريز علاوه بر صدور اطلاعيه ای اقدامات نهايي را درجهت پلمپ واحدهاي متخلف انجام داده و با اخطار نهايي، تمهیدات لازم برای برخورد با خاطیان اخذ نموده است.

رئیس اتحادیه طلا و جواهر تبریز نصب هر نوشته ای را در ويترين مغازه ها برای فروش طلای دست دوم و کم اجرت ممنوع اعلام كرد و گفت: رعايت اصول شرعي وعرفي و قانوني معاملات درهر صنف مخصوصاً صنف طلا و جواهر واجب وضروري است و ضمن تشكر و قدرداني ازهمكاران فهيم، به همه اعضاء محترم این صنف در هر شهر توصیه می کنم جهت حفظ ارزشهاي صنفي و همبستگي بین همکاران باتوكل به خداوند متعال و طلب روز حلال قوانین صنفی را ارج نهند .          

انتهای پیام

سایر خبر های مفید در 3 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا