جزء خوانی قرآن کریم (پخش زنده)
از سوی مدیر مؤسسه کشوری مهد قرآن اعلام شد 

استقبال اصناف بازار برای مشارکت در فعالیت های قرآنی

سایت طلا: جلسه هفتگی قرائت و تفسیر قرآن کریم هیئت مدیره و اعضای مؤسسه خیریه صدیقه طاهره (س) با حضور مسئولین و حافظان قرآن مؤسسه کشوری مهد قرآن در ساختمان شماره 2 این مؤسسه برگزار شد.

به گزارش سایت طلا به نقل از روابط عمومی مؤسسه کشوری مهد قرآن در این جلسه قرآنی و معنوی، محمد کشتی آرای رئیس اتحادیه طلا و جواهر ، معاونین ، معتمدین و جمعی از هیئت مدیره و اعضای صنف طلا و جواهر و کسبه بازار ، شرکت داشتند ، سید محمود چاوشی مدیر مؤسسه کشوری مهد قرآن با تبریک اعیاد پر برکت شعبانیه ضمن تشریح ساختار سازمانی و بیان ویژگی های آموزش حفظ ، مفاهیم و تفسیر و معارف اهل بیت علیهم السلام در این مؤسسه قرآنی مردم نهاد گفت : برگزاری جلسات قرآنی منشاء آثار و برکات فراوانی می باشد .

وی با تصریح تقویت کیفی و کمی جلسات قرآنی ، تمرکز در آیات کاربردی کلام وحی در حوزه اقتصاد ، کسب حلال ، سبک زندگی را یاد آور شد و افزود توسعه و گسترش فعالیت های قرآنی می تواند جامعه متدین بازار را در برابر برخی کجروی ها ، مفاسد اقتصادی واکسینه نماید . مدیر مؤسسه کشوری مهد قرآن با اشاره به دامنه فعالیت های مؤسسه کشوری مهد قرآن در سراسر کشور ، مشارکت ، حمایت و پشتیبانی اصناف بازار برای تأمین هزینه های آموزشی ، تربیتی قرآن آموزان را خواستار شد .


بنا بر این گزارش استاد سلطانی مدیر فرهنگی مؤسسه خیریه حضرت صدیقه طاهره (س) نیز طی سخنانی همیاری ، مشارکت مادی و معنوی از سوی اصناف محترم بازار را در امر توسعه ، گسترش آموزش و فعالیت های قرآنی مؤسسات مردمی را مورد تأکید قرار داد و اظهار داشت قرآن هدی للناس است و رذائلی همچون سوء استفاده های مالی و رشوه نتیجه عدم مراجعه به قران است .

این گزارش حاکیست ارائه محفوظات قرآنی آقایان ابوالفضل عبدالوندی حافظ کل قرآن روشندل و تلاوت محمدرضا زاهدی حافظ کل قرآن و قاری برجسته نوجوان کشورمان از دیگر برنامه های این محفل معنوی و نورانی قرآن کریم در بازار تهران بود .


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است