اونس طلا2072
مظنه10,916,000
18 گرم2,519,900
ارزش سکه24,593,748
قدیم (بهار)25,900,000
جدید (امامی)29,600,000
نیم15,500,000
ربع10,550,000

سود ۷ میلیون دلاری ترامپ از عکس در زندان! + عکس

پس از آنکه عکس دونالد ترامپ به اتهام تلاش برای ابطال انتخابات ۲۰۲۰ در زندان «فولتن» ثبت شد و او حدود نیم ساعت را در زندان گذراند، حمایت‌های مالی از کارزار انتخاباتی او ۷ میلیون دلار افزایش یافت.

به گزارش سای طلا، پس از آنکه عکس دونالد ترامپ به اتهام تلاش برای ابطال انتخابات ۲۰۲۰ در زندان «فولتن» ثبت شد و او حدود نیم اعت را در زندان گذراند، حمایت‌های مالی از کارزار انتخاباتی او ۷ میلیون دلار افزایش یافت.

به نقل از پایگاه خبری دیلی‌تلگراف، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری سابق آمریکا با چندین اتهام جنایی از جمله سوءاستفاده از اسناد محرمانه و تلاش برای لغو نتایج انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۰ مواجه است.

پنج‌شنبه گذشته او خود را به زندانی در شهر فولتن در ایالت جورجیا معرفی کرد و بعد به قید وثیقه آزاد شد. او نخستین رهبر ایالات متحده است که عکس زندان گرفته است. ترامپ مدعی است که تمام اتهامات علیه او پرونده‌سازی با انگیزه‌های سیاسی است.

اما آمار و ارقام‌ نشان می‌دهد که این عکس نه‌تنها برای ترامپ گران تمام نشده، بلکه برای او سود هم در پی داشته است.

عکس رسمی از ترامپ که داخل زندان ثبت شد

از زمانی که کیفرخواست‌های ترامپ در پرونده‌های ایالتی و فدرال منتشر شد، کارزار انتخاباتی او برای رقابت‌های ریاست‌جمهوری ۲۰۲۴ حدود ۲۰ میلیون دلار حمایت شده است.

هفت میلیون دلار از این پول از پنجشنبه گذشته تا امروز (یکشنبه) جمع شده، یعنی پس از آنکه عکس ترامپ در زندان ثبت شد. به گفته سخنگوی ترامپ، او تنها در روز جمعه ۴.۱۸ میلیون دلار حمایت مالی دریافت کرد.


علاوه بر این، نظرسنجی‌ها نشان می‌دهند که دونالد ترامپ نسبت به دیگر نامزدهای حزب جمهوری‌خواه برای انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۴ حدود ۳۰ تا ۵۰ درصد محبوبیت بیشتری دارد.

خبر های پربازدید 0
خبر های فعال سایت 0
خبر های پربازدید سرگرمی و گوناگون

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد