اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک

تاریخ سفر بیت‌کوین به ماه /بیت‌کوین برای همیشه در فضا زندگی خواهد کرد

بر اساس اظهارات ایلان ماسک، بیت‌کوین سرانجام در تابستان ۲۰۲۳ به ماه می‌رود.

به گزارش سایت طلا به نقل از کریپتوکارنسی، بیش از دو سال است، برای اطمینان از آمادگی پرواز فضایی بیت‌کوین فیزیکی با ادغام در فرودگر پرگرین-۱ (Peregine-۱) ماه که در سال ۲۰۲۱ اعلام شد، برنامه‌ریزی شده است.

بیت‌کوین ویژه با یک بیت‌کوین به همراه یک آدرس عمومی و یک کلید خصوصی حکاکی شده بارگیری می‌شود و مردم می‌توانند از زمین یا در فضا با ارسال مواردی مانند اردینالز (ان اف تی) بیت‌کوین به ماه با آن تعامل داشته باشند. البته با بیت‌کوین فیزیکی، جنسیس بلاک نقش شده بر روی یک صفحه فلزی، نیز همراه می‌شود؛ جنسیس بلاک که با نام بلاک صفر نیز شناخته می‌شود، اولین بلاکی است که بلاک‌های اضافی در یک بلاک چین به آن اضافه می‌شوند.

این زمان، لحظه‌ای تعیین‌کننده برای صنعت کریپتو و نقطه عطفی برای اکتشاف فضاست. این اولین فرود نرم روی ماه از زمان ماموریت آپولو ۱۷ ناسا در سال ۱۹۷۲ خواهد بود.

استفان لوتز، مدیرعامل و مدیر مالی گروه بیت مکس گفت که بیت‌کوین برای همیشه در فضا زندگی خواهد کرد، به عنوان یادبود دنیایی بدون مرز که همه می‌توانند از آن استفاده کنند.

وی افزود: این فقط یک دستاورد برای بیت مکس نیست بلکه پیشرفتی در تاریخ بشر و اولین دارایی مالی ارسال شده به فضاست. ما هیجان‌زده هستیم که با همفکری شرکای خود فعالیت می‌کنیم و هدف ما الهام بخشیدن در تلاش برای ایجاد سیستمی منصفانه و عادلانه، مشابه با تولد بیت‌کوین خواهد بود، آیتمی با ارزش که مستقل از سازندگان آن از ۱۴ سال پیش است.

زمانی که ماموریت بیت‌کوین به ماه در سال ۲۰۲۱ اعلام شد، ایلان ماسک اظهار کرد که «مسابقه فضایی جدیدی آغاز شده است!»، اسپیس ایکس ایلان ماسک قصد دارد ماموریت دوج‌کوین-۱ (DOGE-۱) را نیز در سه ماهه سوم سال ۲۰۲۳ تکمیل کند.

در معاملات امروز بیت‌کوین با افت ناچیز ۰.۰۸درصدی در حال حاضر برابر ۲۶هزار و ۹۱۴ دلار معامله می‌شود.

ارزش بازار بیت‌کوین برابر ۵۲۱میلیارد دلار و نسبت دامیننس (نسبت ارزش بازار بیت‌کوین به ارزش بازار رمزارز) برابر ۴۵.۵۷ درصد است.

اتریوم هم با رشد اندک ۰.۲۴درصدی برابر ۱۸۱۵.۵ دلار است.

بایننس‌کوین هم با افت ۰.۳۹درصدی برابر ۳۰۹ دلار است.


ریپل با رشد ۰.۵۴درصدی برابر ۰.۴۶۵۲ دلار است.

دوج‌کوین هم با افت ۰.۲۸درصدی در حال حاضر برابر ۰.۰۷۳۶دلار است.

خبر های پربازدید 0
خبر های فعال سایت 0
خبر های پربازدید سرگرمی و گوناگون

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد