اونس طلا1969
مظنه11,297,000
18 گرم2,607,900
ارزش سکه25,452,141
قدیم (بهار)29,400,000
جدید (امامی)18,800,000
نیم18,800,000
ربع11,500,000

این 5 کار را برای مردان انجام دهید و ملکه آن ها باشید!

خواسته های مردان از همسر آینده خود فراتر از ایده‌آل‌های سنتی رفته است. به‌راستی این خواسته‌ها چیست؟

به گزارش سایت طلا، خواسته های مردان از همسر آینده خود فراتر از ایده‌آل‌های سنتی رفته است. به‌راستی این خواسته‌ها چیست؟

مردان در جنبه های عاطفی، جسمی و روحی نسبت به همجنسان خود بسیار متفاوت هستند. پس آنچه یک مرد از زنش می‌خواهد با مرد دیگر متفاوت است.

خواسته های مردان در رابطه عاطفی

مردان به جز ویژگی خانه داری به دنبال ویژگی‌های بیشتر و عالی‌تری در همسر خود هستند. اغلب اوقات زوج‌ها در حین زندگی در کنار هم از نیازهای شریک زندگی خود آگاه می‌شوند و یاد می‌گیرند چگونه به این نیازها رسیدگی کنند.

1-دلگرم کننده و مثبت اندیش

در زندگی اتفاقات زیادی رخ می‌دهد. اتفاقاتی که بسیار ناراحت کننده و مشکل ساز است. داشتن یک فرد دلگرم‌کننده و مثبت اندیش به انسان کمک می‌کند تا همه مشکلات را پشت سر گذاشت. برای مردان، زنانی که همیشه نیمه خالی لیوان را می‌بینند و دائم در حال غر زدن و شکایت از شرایط و مشکلات هستند، به شدت نفرت انگیز هستند. توقعات مردان از همسر خود این است که همیشه به آن‌ها دلگرمی بدهند و فرد مثبت اندیش باشد. مردان دوست ندارند همسرانشان دائم از همه چیز شکایت کنند و قدردان زحمات آن‌ها نباشند. قدردانی از همسر یکی از وظیفه‌های زنان در زندگی مشترک است.

2-به تحسین شدن از خواسته های مردان در رابطه عاطفی

یکی از توقعات مرد از همسرش تحسین و تمجید اوست. مردان مشتاق توجه، شناخت و حتی قدردانی هستند. پس هرگز از تشکر کردن و تحسین آن‌ها دست بر ندارید. این یکی از نیازهای اساسی اوست که می‌تواند اعتماد به نفس مرد را افزایش دهد. این یک ویژگی طبیعی است. چه کسی دوست ندارد کلمات قدردانی و تحسین را بشنود؟ گاهی می‌توانید از او با یک نامه یا یک پیامک تشکر کنید و او را برای اینکه همسر یا پدر خوبی است تحسین کنید.

3- پختن غذای خوشمزه

هر شوهری دوست دارد همسرش یک کدبانو باشد. مردان انتظار دارند یک زن بتواند برای آن‌ها یک غذای فوق‌العاده خوشمزه درست کند. کدبانو بودن یک امتیاز است و نبودنش از عشق و احترام مرد نسبت به زن کم نمی‌کند. اما وقتی زنی بتواند یک غذای لذیذ برای همسرش آماده کند به شدت از سمت شوهرش تحسین می‌شود. تصور کنید که او به خانه می‌آید و شما یک غذای عالی برای او آماده کرده‌اید. آیا استرس او از بین نمی‌رود.

4- سخت‌کوشی از خواسته های مردان در رابطه عاطفی


مردان از زنانی که سخت‌کوش هستند و برای رسیدن به هدف خود دست از تلاش برنمی‌دارند بسیار خوششان می‌آید. زنانی که نسبت به انجام کاری تلاش می‌کنند و نا امید نمی‌شوند از نظر مردان عالی هستند. یک زن با اراده و تلاشگر قابل تحسین است.

5- پایه تفریح

مردان توقع دارند همسرشان همیشه در تفریح‌ها همراه آن‌ها باشد. آن‌ها به دنبال زنی هستند که هم رفیق و هم شریک زندگی آن‌ها باشد. اگر مرد شما با ذوق و شادی از شما درخواست کرد با هم به مسافرت بروید، واکنش منفی به او نشان ندهید. شرایط را بسنجید و طبق آن با همسرتان در مورد اینکه کجا بروید و چه زمانی به مسافرت بروید مشورت کنید.

خبر های فعال سایت 0
خبر های پربازدید سرگرمی و گوناگون

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد