اونس طلا1978.7
مظنه11,511,000
18 گرم2,657,300
ارزش سکه25,934,283
قدیم (بهار)28,200,000
جدید (امامی)18,800,000
نیم18,600,000
ربع11,150,000

پایان فروش ربع سکه با قیمت‌های عجیب در بورس

در پنجمین روز از مرحله دوم عرضه گسترده ربع سکه در بورس کالا، تعداد ۱۰۲۰۵ ربع سکه تا قیمت ۸ میلیون و ۳۰۱ هزار تومان فروخته شد.

به گزارش سایت طلا،در حالی که ربع سکه‌های عرضه شده در بورس کالا، تا قیمت ۸ میلیون و ۳۰۱ هزار تومان به متقاضیان فروخته شد، مصطفی قمری وفا، سخنگوی بانک مرکزی گفت: از این پس در معاملات ربع سکه بورس کالا، قیمت‌های نامتعارف و بالاتر از قیمت بازار، تایید نمی‌شود و معاملات آن باطل خواهد شد.

این در شرایطی است که عرضه ربع سکه طلای بهار آزادی در بورس کالا در این مرحله به صورت گواهی سپرده ناپیوسته بوده و فرآیند کشف قیمت جدید در عرضه مربوطه هم به صورت ثبت سفارش دفتری با قیمت‌های مختلف است.

مطابق شرایط عرضه ربع سکه طلا در بورس کالا، تمامی اشخاص حقیقی بالای ۱۸ سال دارای کد ملی می‌توانند حداقل یک قطعه و حداکثر پنج قطعه ربع سکه طلای بهار آزادی را خریداری کنند.

خریداران می‌توانند پنج روز کاری بعد از خرید سکه در بورس کالا، به خزانه بانک رفاه مراجعه کرده و با ارائه اسناد مربوط به بورس، به صورت فیزیکی معادل سکه‌های خریداری شده را تحویل بگیرند.

بانک مرکزی همچنین در نامه‌ای به شرکت بورس کالای ایران تاکید کرد، مبلغ ۹ ٪ مالیات بر ارزش افزوده در قیمت کشف شده معاملات گواهی سپرده کالایی سکه طلای ربع بهارآزادی خزانه بانک رفاه، محاسبه شده است؛ لذا مبلغ دیگری با عنوان هزینه مالیات بر ارزش افزوده از متقاضیان اخذ نمی‌شود.

خبر های پربازدید 0
خبر های فعال سایت 0
خبر های پربازدید سرگرمی و گوناگون

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد