اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک

فروش اقساطی جدید محصولات مدیران خودرو با مدل ۱۴۰۲ آغاز شد + قیمت

شرایط فروش اقساطی جدید مدیران خودرو با مدل 1402 اعلام شد. در این طرح، فونیکس FX، تیگو 8 پرو، تیگو 7 پرو و آریزو 6 پرو به‌شکل اقساطی ویژه بهمن به فروش می‌رسند.

به گزارش سایت طلا، شرایط فروش اقساطی جدید مدیران خودرو با مدل 1402 اعلام شد. در این طرح، فونیکس FX، تیگو 8 پرو، تیگو 7 پرو و آریزو 6 پرو به‌شکل اقساطی ویژه بهمن به فروش می‌رسند.

شرکت مدیران خودرو در ادامه طرح‌های فروش اقساطی محصولات خود قصد دارد خودروهای فونیکس FX، تیگو ۸ پرو، تیگو ۷ پرو و آریزو ۶ پرو را به‌شکل اقساطی ویژه بهمن ۱۴۰۱ به بازار عرضه کند. این خودروها با مدل ۱۴۰۲ به فروش خواهند رسید. در ادامه جزئیات شرایط فروش خودروهای فونیکس مدیران خودرو را مشاهده می‌کنید:

مدیران خودرو در این طرح فروش اقساطی قصد دارد آریزو ۶ پرو را با قیمت ۱ میلیارد و ۱۳۱ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان، تیگو ۷ پرو اکسلنت را با قیمت ۱ میلیارد و ۳۲۷ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان، فونیکس FX پریمیوم را با قیمت ۱ میلیارد و ۳۸۰ میلیون تومان، تیگو ۸ پرو پریمیوم را با قیمت ۱ میلیارد و ۷۹۴ میلیون و ۷۳۰ هزار تومان و چری تیگو ۸ پرو مکس را با قیمت ۲ میلیارد و ۱۳۰ میلیون تومان به مشتریان عرضه کند.

در این طرح فروش، درصد پیش پرداخت حداقل ۶۰ درصد، مبلغ تسهیلات منعطف حداقل ۴۰ درصد و مدت اقساط نیز بسته به محل تسهیلات ۱۲ ماهه تا ۶۰ ماهه در نظر گرفته شده است. همچنین سود تاخیر و انصراف ۱۲ درصد و موعد تحویل نیز ۴۵ روز کاری خواهد بود. گفتنی است زمان فعال شدن ثبت نام برای خودروهای این طرح قرار است بر اساس شرایط این بخشنامه توسط واحد فروش مدیران خودرو اطلاع‌رسانی شود.

خبر های فعال سایت 0
خبر های پربازدید سرگرمی و گوناگون

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد