اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک

فروش فوق العاده سایپا سرکاری بود؟ + تصاویر

با توجه به بروز اشکال در زیرساخت، فروش فوق العاده خودروهای کوئیک و کوئیک R که قرار بود از روز گذشته انجام شود با مشکل مواجه شده است.

به گزارش سایت طلا، با توجه به بروز اشکال در زیرساخت، فروش فوق العاده خودروهای کوئیک و کوئیک R که قرار بود از روز گذشته انجام شود با مشکل مواجه شده است.

گروه خودروسازی سایپا از ساعت ۱۱ صبح روز گذشته ۱۲ آذر فروش در قالب طرح‌های فوق‌العاده برای دو محصول کوییک و کوییک R ویژه متقاضیان عادی و مادران را آغاز کرد. بعد از گذشت چند دقیقه سایت فروش این شرکت از دسترس خارج شد به طوری که متقاضیان با قطع بودن سایت برای ثبت نام مواجه شده اند.

قاسم خاکی جوان، رئیس اداره اطلاع رسانی و فضای مجازی سایپا در این زمینه گفت: متاسفانه به دلیل مشکل فنی در زیر ساخت سایت که زیر نظر شرکت دیگری است از دسترس خارج و قطع شد.

او اعلام کرد: قرار شد فروش فوق العاده خودروهای کوئیک و کوئیک R از ساعت ۱۴ روز گذشته انجام شود اما متأسفانه این مشکل هنوز بعد از گذشت یک روز برطرف نشده است.

برخی از مخاطبان گفتند: بر روی دستگاهشان وی پی ان را وصل نکرده اند ولی با پیام (با آی پی ایران) اقدام به ثبت نام کنید مواجه شده اند.

این مشکل تا لحظه تنظیم این خبر هنوز برطرف نشده است.


خبر های پربازدید 0
خبر های فعال سایت 0
خبر های پربازدید سرگرمی و گوناگون

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد