اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک

تصاویر زیباترین استخرهای جهان که شما را متحیر می کند!

هتل می بارسلونا (ME Barcelona) یک ساختمان بی‌مصرف در شهر بارسلونا بود که به یکی از بهترین مکان‌های اروپا برای آب تنی تبدیل شد.

به گزارش سایت طلا، هتل می بارسلونا (ME Barcelona) یک ساختمان بی‌مصرف در شهر بارسلونا بود که به یکی از بهترین مکان‌های اروپا برای آب تنی تبدیل شد. این هتل هشت طبقه مشرف به قصر کاتالونیا (Placa Catalunya) است و مناظری از شهر را بر دامنه‌های تپه‌های اطراف ارائه می‌کند. این هتل بهترین نقطه در شهر برای تماشای غروب خورشید است.

شهرهای آمریکا در تسخیر ساختمان‌های بلند هستند و به این معنی است که بازدیدکنندگان از انتخاب استخرهای روی پشت‌بام محروم هستند. در حالی که سوار آسانسور شدن و بالا رفتن از ساختمان امپایر استیت (Empire State Building) یکی از انتخاب های خوب برای تماشای افق باشکوه نیویورک است. استخر این ساختمان در محله شیک ویلیامزبورگ بروکلین، با چشم‌اندازی از رودخانه شرقی تا خط افق منهتن است.

در حالی که رُم ممکن است عاری از ساختمان‌های مرتفع باشد، با خط افقی که معماری باستانی و کلاسیک بر آن تسلط دارد، این بدان معنا نیست که مکانی برای آب تنی و لذت بردن از منظره شهر وجود ندارد. استخر هتل آنانتارا پالتزو نایدی (Anantara Palazzo Naiadi) به پشت بام‌های روم باستان مشرف است و برای قدم زدن و همچنین استراحت به اندازه کافی بزرگ است.

تعجب نخواهید کرد اگر بدانید که دبی رکورد دار استخر روی بام است. هتل دیدنی آدرس بیچ ریسورت (Address Beach Resort) دارای مرتفع‌ترین استخر جهان در یک ساختمان است که با تقریباً ۲۹۴ متر ارتفاع، در طبقه ۷۷ قرار دارد. این استخر با طول ۹۱ متر و عرض ۱۵ متر، تقریباً دو برابر یک استخر در مسابقات المپیک است.

گروه هتل های لوکس شانگری لا (Shangri-La) در سنگاپور یکی از بهترین استخرهای روی پشت بام آسیای جنوب شرقی را دارد. یک استخر خیره‌کننده ۴۶ متری روی بام فوق‌العاده‌ای، مملو از کلبه‌های بامبو که می‌توانید در آن ماساژ بگیرید. از آنجایی که این هتل، خارج از مرکز شهر قرار دارد، منظره افق این کلان شهر پر رونق به طور کامل قابل رویت است.

در پیلارس ۱۳۷ ( Pillars) بانکوک، دو استخر غیرعادی روی بام وجود دارد که می توانید از بین آنها یکی را انتخاب کنید. بالاترین، در طبقه ۳۰، برای مهمانان سوئیت در نظر گرفته شده است، اما استخر طبقه ۲۷ به روی همه باز است و از سه طرف به پایتخت تایلند چشم انداز دارد.


در حالی که شنا در دریا همیشه نیرو می بخشد، امواج بزرگ سواحل پرو که به لیما می روند برای کسانی که تخته و لباس شنا دارند مناسب تر است. با این حال، به لطف یک استخر روی پشت بام که بر فراز اقیانوس آرام چشم‌انداز دارد، می‌توانید آن احساس ساحل را از ملک مجلل پارک میرافلورس بلموند (Miraflores Belmond) دریافت کنید.

در طرف دیگر آمریکای جنوبی، چند استخر روی پشت بام می‌توانند با منظره طبقه هشتم هتل فاسانو (Fasano) در ریودوژانیرو برابری کنند. این هتل که در ساحل ایپانما قرار دارد، انگار بخشی از اقیانوس اطلس است، البته بدون جمعیتی که در خلیج شنی مجاور وجود دارد.

ایبیزا فقط برای مهمانی ها ساخته نشده است و کسانی که به دنبال استراحتی آرام در بالئاری هستند، چیزهای زیادی را در هتل بلس (Bless) ایبیزا دوست خواهند داشت، به ویژه استخر بزرگی آن شما می توانید تا لبه استخر شنا کنید و احساس کنید که در خود دریای مدیترانه هستید نه در یکی از بهترین استخرهای روباز اروپا.

شنا کردن در پشت بام ممکن است بدیهی ترین راه برای بازگشت به اسکاندیناوی به نظر نرسد، اما شنا کردن در فضای باز در تمام طول سال به طور فعال در مرکز استکهلم امکان پذیر است. منظره استخر هتل اسکاندیک (Scandic) به سراسر پایتخت سوئد دید دارد و از آنجایی که آب تا دمای ۳۸ درجه سانتیگراد گرم می‌شود، بیشتر شبیه یک حمام است که آن را به ویژه در ماه‌های تاریک و سردتر، لذت‌بخش می‌کند.

وقتی صحبت از مناظر پانوراما به میان می‌آید، تعداد کمی از شهرهای جهان می‌توانند با کیپ تاون برابری کنند. وقتی از استخری که در بالای هتل سیلو (The Silo) قرار دارد، آسانسور غلات سابق که زمانی بلندترین ساختمان در جنوب صحرای آفریقا بود، همه چیز تغییر می کند. در یک جهت شما بندر و امواج غلتان اقیانوس اطلس را دارید. در سمت دیگر کوه ها را.

هتل کیمپتون مارگوت (Kimpton Margot) در سیدنی تنها در ماه فوریه درهای خود را باز می کند، که اتفاقاً خانه یکی از بهترین استخرهای روی بام در نیمکره جنوبی است. درست در قلب منطقه تجاری مرکزی، مکانی ایده آل برای نفس کشیدن پس از گذراندن یک روز در یکی از بزرگترین شهرهای استرالیا است.

خبر های فعال سایت 0
خبر های پربازدید سرگرمی و گوناگون

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد