اونس طلا1783.6
مظنه5,947,000
18 گرم1,372,800
ارزش سکه13,398,591
قدیم (بهار)14,150,000
جدید (امامی)14,805,000
نیم8,180,000
ربع5,180,000

پایان هفته امتحانی بزرگ برای بیت کوین + قیمت

بازار رمزارزهای دیجیتال در یک هفته ۱۳۳ میلیارد دلار بازیابی کرد و ۱۶ درصد از سرمایه خود را به دست آورد.قیمت انواع ارز‌های شاخص دیجیتالی امروز در روند معاملات در بازار‌های تجارت دیجیتال بین‌المللی تغییراتی را تجربه کرد.

بیت‌کوین با رشد یک درصدی به نیمه کانال ۲۱ هزار دلار صعود کرد و اتریوم در بالاترین سطح خود طی ۱۰ روز گذشته معامله شد

در ساعات نخست معاملات روز یکشنبه بازار رمزارزها شاهد نوسانات جزئی بوده و‌ کوین‌ها به صورت ترکیبی در محدوده سبز و قرمز قرار دارند.

ارزش بازار جهانی رمزارزها در حال حاضر ۹۶۳.۱۷ میلیارد دلار است كه ۰.۷۱ درصد رشد را نسبت به روز گذشته نشان می‌دهد.

همچنین حجم کل معاملات در طول ۲۴ ساعت گذشته نیز ۲۲.۹۹ درصد کاهش یافته و به ۴۹.۳۳ میلیارد دلار رسیده است.

از طرفی، ۷.۶۵ میلیون دلار موقعیت شورت در معاملات آتی بیت‌کوین، در طول ۲۴ ساعت گذشته لیکویید شده است.

بیت‌کوین و اتریوم هر دو با رشد کمتر از ۱ درصد به ترتیب به قیمت ۲۱ هزار و ۴۵۱ دلار و هزار و ۲۳۹ دلار معامله می‌شوند.

سایر رمزارزهای مشهور مانند دوج‌کوین، شیبا اینو و کاردانو نیز شاهد رشد قیمت بودند.

به گزارش سایت طلا و به نقل از کریپتو، بازار ارزهای دیجیتال پس از بهبود بیش از ۱۳۰ میلیارد دلار در هفته گذشته در حال حاضر سبز است. جالب اینجاست که افزایش ارزش بازار کریپتو در زمانی رخ می‌دهد که نگرانی از این مورد وجود دارد که بازار ارزهای دیجیتال در میانه زمستان است.

طی هفته گذشته، بر اساس داده‌های کوین مارکت کپ، مجموع ارزهای دیجیتال از ۸۳۲ میلیارد دلار در ۱۸ ژوئن به ۹۶۵ میلیارد دلار در ۲۵ ژوئن رسید که نشان دهنده افزایش ۱۳۳ میلیارد دلاری و افزایش کلی ۱۵.۹۹ درصدی است.

ارزش ارز دیجیتال پرچمدار که از نظر ورودی بازار، ارزهای دیجیتال جهانی را رهبری می‌کند ۱۰.۲۷ درصد در هفته قبل افزایش یافته است.

بیت‌کوین با قدم‌های کوچک خود در روز‌های گذشته به نیمه کانال ۲۱ هزار دلار رسید. قیمت لحظه‌ای بیت‌کوین صبح امروز یکشنبه پنجم تیر درحالی ۲۱ هزار و ۴۰۰ دلار بود که دیروز آن را ۲۱ هزار و ۲۳۵ دلار معامله می‌کردند و ارزش مهمترین ارز دیجیتال دنیا در این مدت یک درصد افزایش پیدا کرد.


حالا تقلای اخیر بیت‌کوین در کانال ۲۱ هزار دلار و انتشار اخباری درباره عرضه محصولات مبتنی بر بیت‌کوین در بورس آمریکا برخی سرما‌یه‌گذاران را به آینده بازار ارز دیجیتال خوشبین کرده است. با این وجود هنوز درباره کف قیمت بیت‌کوین در مقطع کنونی اختلاف نظر وجود دارد و برخی از احتمال ادامه روند نزولی اخیر در بازار و ملاقات با بیت‌کوین هشت هزار دلاری طی ماه‌ها یا هفته‌های آینده صحبت می‌کنند.

قابل‌ذکر است که بیت‌کوین در هفته گذشته از ۳۳۸ میلیارد دلار به ارزش بازار ۴۰۸ میلیارد دلار رسیده است. علیرغم مقاومت نشان داده شده در این هفته از نظر حفظ موقعیت بالاتر از سطح قابل‌توجه ۲۰ هزار دلار، آخر هفته ممکن است مرحله امتحان دیگری برای این ارز دیجیتال باشد. حمایت همچنان نشانه‌هایی از نگرانی را نشان می‌دهد و وقفه در سطح حمایت ممکن است اعتماد سرمایه‌گذاران را به این بخش آزمایش کند.

علیرغم نوسانات مداوم در بازار ارزهای دیجیتال، کارشناسان به شدت مراقب شاخص‌های کلیدی بازار هستند تا سیگنال‌هایی مبنی بر اینکه قیمت‌ها ممکن است به پایین‌ترین حد خود برسند را بررسی کنند.

با سبز شدن آلتکوین‌ها، اتریوم به بالای ۱۲۰۰ دلار رسید. دومین دارایی بزرگ از نظر ارزش بازار به بالای سطح حیاتی ۱۲۰۰ دلار صعود کرده و با ۲۱.۳۶ درصد افزایش در هفته گذشته، به ارزش کل بازار ۱۴۸ میلیارد دلار رسید.

مجموع ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتالی در حال حاضر ۹۵۹.۴۱ میلیارد دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۰.۷۲ درصد بیشتر شده است. در حال حاضر ۴۲.۴۸ درصد کل بازار ارزهای دیجیتالی در اختیار بیت‌کوین بوده که در یک روز ۰.۰۴ درصد کاهش داشته است.

حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۴۹.۶۴ میلیارد دلار است که ۲۳.۴۱ درصد کاهش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز در حال حاضر ۵.۸۱ میلیارد دلار است که ۱۱.۷۱ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال است. حجم تمام سکه‌های پایدار اکنون ۴۳.۰۶ میلیارد دلار است که ۸۶.۷۵ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال است.

قیمت ارزهای دیجیتالی

ارز دیجیتال قیمت (دلار) قیمت (تومان)
بیت کوین 21,434 ۶۸۳,۴۲۵,۲۰۶
اتریوم 1,238 ۳۹,۴۷۷,۹۸۲
تتر 0.99 ۳۱,۸۴۸
یو اس دی کوین 1 ۳۱,۸۶۴
بایننس کوین 239 ۷,۶۱۶,۰۹۸
ریپل 0.36 ۱۱,۶۷۸
بایننس 0.99 ۳۱,۸۴۹
کاردانو 0.50 ۱۶,۰۵۳
خبر های فعال سایت 0
خبر های پربازدید سرگرمی و گوناگون

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد