اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک

دخترها عاشق چه مردانی می شوند؟

در حالی که هیچکدام از زنان شبیه هم نیستند، اما مردان جذاب، هشت ویژگی دارند که زنان عاشق آن هستند.


در حالی که هیچکدام از زنان شبیه هم نیستند، اما مردان جذاب، هشت ویژگی دارند که زنان عاشق آن هستند.

اعتماد به نفس

وقتی مردی خودش را باور دارد، می‌داند کیست و می‌داند چه می‌خواهد، برای یک زن بسیار جذاب است . زنان براحتی می توانند اعتماد به نفس را از طریق رفتار یا گفتار در مردها تشخیص بدهند . زنان مردی را می‌خواهند که اعتماد به نفس داشته باشد، اما مردی را نمی‌خواهند که همیشه بخواهد در مرکز توجه باشد و فکر‌کند که مهم‌ترین فرد در جهان است و یا اینکه خودخواه باشد.

اینکه با دیگران رقابت کنید یا بخواهید دیگران را تحقیر کنید ، توجه هیچ زنی را نمیتوانید به خودتان جلب کنید.

قابل اعتماد

وقتی مردی صادق و قابل اعتماد باشد، فوراً برای یک زن جذاب‌تر و خواستنی‌تر می‌شود. قابل اعتماد بودن، صداقت داشتن و اصیل بودن باعث می شود که روابط عمیق تر شود. یک زن میخواهد بداند که اگر قرار است با شما یک رابطه طولانی مدت داشته باشد، می تواند به شما تکیه کند یا خیر.

صداقت

زنان ،مردهای صادق و با اخلاق را دوست دارند. به نظر زنان ، صداقت داشتن و اصول اخلاقی ، یک مرد را جذاب می کند .


دلسوزی

مردی که دلسوز باشد در جذب زنان یک قدم جلوتر است. زنان مردی را می‌خواهند که بتوانند با او صحبت کنند. همدلی یعنی که شما می‌توانید آنها را درک کنید و با آنها همدردی کنید. زنان به مردهایی که به آنها توجه می کنند و از آنها مراقبت می کنند، بیشترعلاقه دارند.

ابراز احساسات واقعی

زن‌ها مردی را دوست دارند که از نشان دادن احساسات واقعی خود نترسد و درباره آن صحبت کند، حتی اگر صحبت آن مرد در مورد روابط قبلی و خاطرات گذشته اش باشد.

توجه

برای داشتن یک رابطه سالم، شاد و موفق، هر دو طرف باید به یکدیگر احترام بگذارند. اگر زنی احساس کند که مردی با او بد رفتاری می کند، احتمالاً او را رها می‌کند . زن ها بیشتر به سمت مردی کشیده می شوند که به آنها توجه کند و به آنها احترام بگذارد، خصوصا زمانی که در جمع دوستان و خانواده خودشان هستند.

شوخ طبعی

داشتن حس شوخ طبعی برای آنها بسیار جذاب است. به عبارتی هرچه که بامزه تر باشید ، جذابیت بیشتری دارید.

بلوغ

تفکر منطقی، عدم واکنش بیش از حد، و حل مشکلات بدون بحث کردن ، نشانه های بلوغ است که زنان عاشق این ویژگی هستند. به نظر آنها ، مردی که ازنظر عاطفی و ذهنی بالغ است ، عاقل است و میتوانند در کنار او احساس آرامش کنند.

خبر های فعال سایت 0
خبر های پربازدید سرگرمی و گوناگون

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد