اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک

کدام عنصر در شما غالب است؟ آب، زمین، آتش یا هوا؟

این عناصر تا حد زیادی ویژگی های شخصیتی مانند خلق و خو یا رفتار را مشخص می کند.

در هر فرد، کم و بیش، صفاتی از چهار عنصر اصلی وجود دارد: آب، خاک، آتش و هوا.

این عناصر تا حد زیادی ویژگی های شخصیتی مانند خلق و خو یا رفتار را مشخص می کند. این تست به شما کمک میکند تا بدانید چه عنصری در شما غالب است و کدام ویژگی اخلاقی را دارید.

تصویر شماره یک

عنصر شما هوا است. ویژگی های متمایز چنین شخصیت هایی خونگرمی، تحرک، پیشترفت و خودمحوری است. این افراد شخصیت های اجتماعی و جذابی دارند . روابط خوبی با دیگران دارند و دوستان زیادی هم دارند. ضعف افرادی که عنصرآنها هوا است، جدی نبودن و دمدمی مزاج بودن آنهاست.

آنها عاشق کارهای سرگرم کننده و تفریحات بیهوده هستند. آنها نمی توانند در یک جا و راکد بمانند. کارهای روتین و روزمرگی برای آنها بسیار آزاردهنده و سخت است. برقراری رابطه دائمی با این شخصیت دشوار است، زیرا اگر روابطشان کمی خسته کننده و یکنواخت بشود، همانطور که از آتش می گریزند از کسالت و زندگی روزمره نیز فرار می کنند.

تصویر شماره دو

عنصر آتش دارای ویژگی های رهبری برجسته است. این شخصیت ها خلق و خوی پرشورو هیجانی دارند که دوست دارند همیشه با دیگران متفاوت باشند. اینکه کسی به آنها توجه نکند برایشان سخت است و تمام تلاش خود را می کنند تا بهتر از دیگران به نظر برسند.

افراد با عنصرآتش قاطع و پرانرژی هستند و هرگز در زندگی نقش دوم را بازی نمی کنند. گاهی اوقات روابط با آنها دشوار است، زیرا آنها اغلب خودخواه، انعطاف ناپذیرو سرسخت هستند که نمی توانند با دیگران همفکری کنند و فقط فکر می کنند که حرف خودشان درست است.


تصویر شماره سه

عنصر زمین موجودی عاقل و خردمند است که احساسی نیست. به دیگران کمک می کند و هیچ چیز نمی تواند این شخصیت را آزرده کند. آنها نسبت به همه چیز هوشیار و آگاه هستند. غیرممکن است که کسی بتواند آنها را فریب دهد. ذهن تیزبینی دارند که براحتی میتوانند ذهن دیگران را بخوانند.

معایب رفتاری این افراد، خلق و خوی سرد، احتیاط بیش از حد، سردی، ناتوانی در بروز احساسات وعشق است.

تصویر شماره چهار

آب عنصر شماست. ویژگی های شما احساسی بودن و رمانتیک بودن شماست . شما مردم را دوست دارید، زندگی را دوست دارید. در زندگیتان بدنبال یک عشق فداکار و وفادار میگردید.

در زندگیتان اغلب فریب می خورید، زیرا فقط خوبی های دیگران را می بینید و چشمان خود را بر روی کمبودها و بدی های شریک زندگیتان می بندید. شما بسیار هنرمند و خلاق هستید. افراد با عنصر آب ،به راحتی احساسات خود را در اشعار، نقاشی ها، موسیقی و سایر اشکال هنری بیان می کنند.

ویژگی رفتاری بارز شما این است که به شریک زندگی خود بسیار وفادار هستید . وقتی به کسی تعهد بدهید که او را خوشبخت میکنید، در سخت ترین شرایط هم به عهدتان وفادار می مانید.

خبر های فعال سایت 0
خبر های پربازدید سرگرمی و گوناگون

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد