اونس طلا1783
مظنه5,947,000
18 گرم1,372,800
ارزش سکه13,398,591
قدیم (بهار)14,150,000
جدید (امامی)14,805,000
نیم8,180,000
ربع5,180,000

یک درخت را انتخاب کنید تا بیشتر خودتان را بشناسید

اینکه آن درخت را دوست دارید یا نه مهم نیست، مهم این است که احساس کنید شبیه خودتان است. کدام درخت را انتخاب می کنید؟

اینکه آن درخت را دوست دارید یا نه مهم نیست، مهم این است که احساس کنید شبیه خودتان است. کدام درخت را انتخاب می کنید؟

1. وظیفه شناسی

شما بسیار احساسی و دانا هستید. شما تلاش می کنید که فردی خوش اخلاق باشید. دوست دارید دیگران را مقدم بر خود قرار دهید، اما باید به خاطر داشته باشید که به خودتان هم اهمیت بدهید. بیشتر اوقات، مردم شما را درک نمیکنند و اینکه فردی احساساتی هستید، عمیقاً به شما آسیب می‌زند. شما نیاز دارید که تنها باشید تا بتوانید خلاقیت خود را افرایش دهید. برای استراحت و شارژ مجدد به زمان نیاز دارید. بیشتر به خودت توجه کن! مثبت فکر کن، کمتر به گذشته فکر کن و در آن غرق نشو.

چالش بزرگ شما این است که یاد بگیرید بیشتر در زمان حال زندگی کنید.

2. شوخ طبعی

شما فردی بسیار خودجوش و پرانرژی هستید. از شادی و شوخ طبعی چیزی کم ندارید. گاهی اوقات، شما بیش از حد تحت تأثیر انرژی خودتان قرار میگیرید و کمی عجولانه تصمیم می گیرید. شما میتوانید با تعریف از ویژگی های خوب دیگران و همچنین تحسین آنها کاری کنید تا دیگران نسبت به شما احساس خوبی داشته باشند. خودجوش و مشتاق، عاشق ماجراجویی هستید. به عنوان یک دیپلمات، در همه چیز به دنبال هماهنگی هستید. مردم واقعاً عاشق خود واقعی شما می شوند. بسیار تلاش میکنید تا به آنچه که می خواهید برسید حتی اگر چندبار شکست بخورید.

3. مضطرب

شما فردی بسیار مضطرب هستید. شما مراقب همه اتفاقاتی که در اطرافتان می افتد، هستید. مسئولیت امور و افراد را بر عهده می گیرید. به همین دلیل معمولاً نگران و کمی مضطرب هستید. یک مسئله حل نشده در زندگیتان دارید که شما را آزار میدهد و با آن مشکل دارید. شما باید یاد بگیرید که همه مسئولیت ها را بر دوش خود حمل نکنید. از این گذشته، تنها چیزی که واقعاً روی آن کنترل دارید، ذهن و روح خودتان است . پس تلاش نکنید همه چیز را کنترل کنید.


4. همدلی

شما فردی بسیار همدل هستید. شما همیشه خود را به جای دیگران می گذارید و برخورد با مردم برای شما آسان است. شما بسیار دمدمی مزاج هستید. با محیط سازگار میشوید. گاهی این سازگاری باعث میشود نجابت خودتان را از دست بدهید. شما فردی مهربان، دوست و همراه خوبی هستید. اما گاهی اوقات احساس تنهایی می کنید. بیشتر اوقات، مردم شما را درک نمیکنند و اینکه فردی احساساتی هستید، عمیقاً به شما آسیب می‌زند. شما باید یاد بگیرید که کمی بیشتر از خودتان مراقبت کنید. به یاد داشته باشید که نباید بنشینید و منتظر کسی باشید که این کار را برای شما انجام دهد.

خبر های فعال سایت 0
خبر های پربازدید سرگرمی و گوناگون

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد