اونس طلا1816.9
مظنه6,012,000
18 گرم1,387,800
ارزش سکه13,545,036
قدیم (بهار)13,800,000
جدید (امامی)14,600,000
نیم7,900,000
ربع4,900,000

کارت آزمون تعیین سطح همکاری با سازمان بازرسی کل کشور منتشر شد

کارت شرکت در آزمون ورودی برای تعیین سطح توان علمی-تخصصی متقاضیان همکاری با سازمان بازرسی کل کشور سال ۱۴۰۰ بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفت.

به گزارش سایت طلا ، آزمون ورودی برای تعیین سطح توان علمی ـ تخصصی متقاضیان همکاری با سازمان بازرسی کل کشور در سال ۱۴۰۱ در بعدازظهر روز جمعه، ۳۰ اردیبهشت ماه منحصراً در شهر تهران برگزار می‌شود.

فرآیند برگزاری آزمون از ساعت ۱۴:۳۰ (دو و نیم بعدازظهر) آغاز و درهای ورود به جلسه امتحان نیم ساعت قبل از شروع فرآیند بسته خواهد شد، لذا متقاضیان می‌بایست قبل از بسته شدن درهای ورودی در محل حوزه امتحانی خود حاضر باشند.

کارت ورودی داوطلبان این آزمون بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفته و داوطلبان می‌توانند کارت و راهنمای شرکت در آزمون را از لینک مربوط به کارت و برگ راهنمای شرکت با وارد کردن اطلاعات ثبت نامی (نام، نام‌خانوادگی، شماره ملی، سال تولد و ...) دریافت کرده و از آن پرینت تهیه و بر اساس آدرس تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه کنند.

چنانچه داوطلبی موفق به چاپ کارت شرکت در آزمون خود نمی‌شود، لازم است به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص مراجعه و نسبت به دریافت اطلاعات مربوط به ثبت نام خود اقدام کند. نماینده سازمان سنجش در روز پنجشنبه، ۲۹ اردیبهشت صبح از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۲:۰۰ و بعدازظهر از ساعت ۱۴:۰۰ الی ۱۸:۰۰ و صبح جمعه از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۲:۰۰ در باجه‌ رفع نقص در دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره واقع در تهران، خیابان انقلاب، میدان فردوسی (به سمت میدان انقلاب)، کوچه شاهرود مستقر است.

برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن کارت شرکت در آزمون و همچنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است.

خبر های فعال سایت 0
خبر های پربازدید سرگرمی و گوناگون

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد