اونس طلا1816.5
مظنه5,859,000
18 گرم1,352,500
ارزش سکه13,200,327
قدیم (بهار)13,400,000
جدید (امامی)14,105,000
نیم7,850,000
ربع4,850,000
 

انتقاد خواننده قدیمی از همایون شجریان/ با این کارها به خودش صدمه می‌زند

کوروس سرهنگ‌زاده در مورد همایون شجریان می‌گوید او با نوآوری‌هایی که انجام می‌دهد به خودش صدمه می‌زند.

به گزارش سایت طلا، کوروس سرهنگ‌زاده در مورد همایون شجریان می‌گوید او با نوآوری‌هایی که انجام می‌دهد به خودش صدمه می‌زند.

کوروس سرهنگ‌زاده به‌ واسطه نسبت خویشاوندی با داریوش رفیعی، از کودکی شیفته او شد. وقتی خواننده جاودانه‌هایی مانند «گلنار» و «شب انتظار» با مرگ ناگهانی در ۳۱‌ سالگی، ایران را در بهت و حسرت فروبرد، سرهنگ‌زاده تصمیم گرفت صدای او را برای نسل‌های بعد زنده نگه دارد. دوم بهمن‌ماه، شصت‌وسومین سالروز درگذشت غم‌انگیز داریوش رفیعی بود و روزنامه شرق به همین مناسبت با سرهنگ‌زاده هم‌کلام شد.


سرهنگ‌زاده در پاسخ به این که به نظرش چرا بازخوانی‌هایی که خوانندگانی مانند محمد معتمدی و سالار عقیلی انجام دادند نتیجه مطلوبی نداد و ماندگار نشد، می‌گوید: «محمد معتمدی و سالار عقیلی صاحب سبک هستند اما به هر ترتیب کار باید به دل مخاطب بنشیند و ظاهرا این اتفاق رخ نداد.»

او ادامه می‌دهد: «من عیب‌ها و اشکال‌های اجرای «بگو کجایی» را به محمد معتمدی متذکر شدم و گفتم: «قبل از اجرا می‌توانستی به من بگویی». او پیش‌تر نزد من می‌آمد و برخورد خیلی صمیمانه‌ای هم داشت.»

سرهنگ‌زاده در جواب این که «هنوز هم نزد شما می‌آید؟» می‌گوید: «نه، از چند سال قبل دیگر او را ندیده‌ام.»

او در پاسخ به این سوال که شما آن سال درباره محمد معتمدی، تعبیری به کار بردید و گفتید محمد معتمدی در حال‌حاضر اولین صدای آواز ایران است، می‌گوید: «من صدای خوب دیگری در این مدت نشنیده‌ام. وقتی به صدای معتمدی گوش می‌دهم، متوجه می‌شوم او با صدایی که دارد، می‌تواند کارهای خیلی بهتری انجام بدهد.»سرهنگ‌زاده در جواب این که درباره همایون شجریان چه نظری دارد، می‌گوید: «همایون هم خیلی خوب است، ولی نوآوری‌هایی که انجام می‌دهد به خودش صدمه می‌زند.»

خبر های فعال سایت 0

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد