اونس طلا1820.4
مظنه5,871,000
18 گرم1,355,300
ارزش سکه13,227,363
قدیم (بهار)13,500,000
جدید (امامی)14,180,000
نیم7,850,000
ربع4,850,000
 

حیوانی که اول می بینید چه حیوانی است؟

این تست یکی از راه‌های تشخیص شخصیت و ویژگی‌های واقعی شماست.

شخصیت شناسی

برخی از افراد گاهی اوقات واقعاً ماهیت، شخصیت، نقاط قوت و ضعف خود را درک نمی کنند. این تست شخصیت مبتنی بر این مفهوم است که ضمیر ناخودآگاه یک پایگاه داده است که همه علایق، سلایق، افکار، ناامنی ها، ترس ها، رویاها، خاطرات، مهارت ها و باورهای شما و حتی بیشتر را ذخیره می کند. همانطور که توسط Namastest گزارش شده است، این ضمیر ناخودآگاه است که خود را از طریق اعمال و رفتارهای آگاهانه شما نشان می دهد.


شیر نر

شما سرشار از غرور هستید و از منیت خود نیز آگاهید. عزم و اراده قویتان شما را از دیگران متمایز می کند. با وجود اینکه شخصیت عجیبی دارید، برایتان مهم نیست. شما یک رهبر طبیعی و مسلط هستید؛ سرعت یادگیری بالایی دارید، اما باید بدانید که در یک تیم کار کنید.

شما عاشق چالش‌ها هستید زیرا چالش‌ها فرصت‌هایی برای نشان دادن کارهایی هستند که می‌توانید انجام دهید و احساس برنده بودن می‌کنید.

گورخر

شما فردی بامزه و تاثیرگذار با کاریزمای بالایی هستید و از بودن در یک گروه لذت می برید. وقتی تنها هستید خیلی احساس ناراحتی می کنید؛ با داشتن شخصیت تاثیرگذار با مهارت های ارتباطی عالی، مردم شما را دنبال می کنند. شما از کسالت متنفرید، پس به تلاش برای چیزهای جدید ادامه دهید.

شیر و گورخر

شما رهبر خوبی هستید، می توانید به خوبی چند کار را انجام دهید و به راحتی آن را مدیریت کنید. شما می دانید که چگونه رقابت را با تلاش خود متعادل کنید.

پرنده روی گورخرشما یک کمال گرا هستید و به جزئیات توجه می کنید. شما همه چیز را به ترتیب دوست دارید و معتقدید که هر کاری که انجام می دهید شایسته و کامل نیست، در حالی که این کیفیت عالی است و گاهی اوقات نیز می تواند بسیار زیاد باشد.


سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد