اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
 

موهای خود را با قهوه بشویید و شگفت زده شوید

دلیل شگفت انگیزی که باید موهای خود را با قهوه بشوییم، اینجاست.

موهای خود را با قهوه بشویید

حتما با خود می گویید «شستن موها با قهوه؟ مسخره است!" اما اگر موهای زیبا، براق و سالم می‌خواهید، این ایده بدی نیست؛ قهوه می تواند بسیار بیشتر از یک نوشیدنی کاربرد داشته باشد. تحقیقات نشان می دهد که قهوه می تواند درخشندگی و رشد موهای شما را بهبود بخشد، به علاوه به عمق بخشیدن به رنگ موهای تیره کمک می کند.

نکته مهم: این روش برای افرادی که موهای قهوه ای تیره دارند مناسب است و در موهای بلوند، نتایج ممکن است کمتر زیبا و موثر باشد.

آبکشی با قهوه

یک ظرف قهوه بسیار قوی درست کنید. هر چه قهوه تیره تر و بیشتر باشد، عمق بیشتری به رنگ موهای شما می بخشد. قهوه ندارید؟ برای شستن موهای خود می توانید از اسپرسوی آسیاب شده نیز استفاده کنید. اگر موهای بلوند یا روشن دارید، بهتر است به سراغ روش دیگری بروید چون این درمان می تواند باعث شود رنگ موهای روشن شما خراب شود.

کاری که باید انجام بدهی:

. موهای خود را مانند حالت عادی با شامپو بشویید و کاملاً آبکشی کنید.

. با دستان خود آب اضافی موهای خود را بگیرید. (خشکی بیش از حد خوب نیست، اما موهای شما نیز نباید خیس باشد.)

. خم شوید و موهای خود را به جلو برگردانید. قهوه سرد را روی پوست سر و ریشه موهایتان بریزید.. اگر می خواهید کار را کامل تر انجام دهید، می توانید یک کاسه بزرگ را روی زمین زیر سر خود قرار دهید تا بتوانید قهوه ی ریخته شده از موها را دوباره روی سر خود بریزید و این کار را تکرار کنید.

. موها را بالای سرتان ببندید و با کلاه یا پلاستیک بپوشانید. بگذارید قهوه به مدت 20 تا 60 دقیقه خیس بخورد. هر چه مدت زمان بیشتری قهوه بماند، موهایتان تیره تر می شود.

. قهوه را با آب گرم از روی موهای خود بشویید و اجازه دهید موهایتان در هوای آزاد خشک شود.

اگر این روش را به طور منظم تکرار کنید، موهایتان تیره‌تر، درخشان‌تر و سالم‌تر می‌شوند. قهوه همچنین رشد مو را بهبود می بخشد، به این معنی که ریزش موی شما کمتر می شود.

نکته: اگر می‌خواهید از این روش نهایت استفاده را ببرید، می‌توانید موهای خود را با سرکه سیب آبکشی کنید تا به حفظ رنگ مو کمک کند.

خبر های فعال سایت 0

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد