اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
 

چگونه در واتساپ نمایه کسی که ما را بلاک کرده مشاهده کنیم؟

اگر شما هم می‌خواهید بدانید که چطور می‌توان پروفایل شخصی که شما را در واتساپ بلاک کرده، دید، این گزارش کوتاه را بخوانید.

به گزارش سایت طلا به نقل از mekan0، همانطور که می‌دانید پیامرسان واتساپ دارای مجموعه‌ای از ویژگی‌های جامع از جمله حریم خصوصی و امنیت است. این پیامرسان یکی از پرکاربردترین برنامه‌ها در دنیا و ایران است که از پیام‌رسانی روزمره تا استفاده تجاری کاربرد‌های زیادی دارد. همانطور که می‌دانید اگر کسی ما را بلاک کند، نمی‌توانیم عکس نمایه، وضعیت، آخرین بازدید و... او را ببینیم. به همین دلیل یکی از متداول‌ترین سوالات چند وقت اخیر این است که چطور می‌توان نمایه کسی که ما را مسدود کرده مشاهده کرد. در ادامه به پاسخ این سوال خواهیم پرداخت.

۱. شماره تلفن دوم

برای این کار به یک شماره تلفن دوم نیاز دارید که به حساب واتساپ شما متصل نباشد و با آن یک حساب واتساپی جدید ایجاد کنید و با استفاده از آن به مقصود خود برسید.

توجه داشته باشید که بسته به تنظیمات حریم خصوصی طرف مقابل، شاید نتوانید نمایه و اطلاعات او را در پلتفرم واتساپ ببینید.

۲. از شماره واتساپ دوست خود استفاده کنید

در این روش به کسی نیاز دارید که دوست مشترکتان باشد تا با استفاده از گوشی و حساب او بتوانید پروفایل و اطلاعات شخص مورد نظر را ببینید.اما در کل هنوز روش بهتری برای آنچه به دنبالش هستید وجود ندارد و باید از همین ۲ روش ذکر شده استفاده کنید.

خبر های فعال سایت 0

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد