اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
 

تصاویری از نسل جدید شاسی بلند پرفروش Kia Niro

اخیراً گزارشی به بیرون درز کرده که نشان می‌دهد خودروسازی کره‌ای کیا موتورز قصد دارد تا شاسی بلند جدید Kia Niro را که براساس مدل مفهومی هابانیرو ساخته شده، در سال ۲۰۲۳ روانه بازار کند.

به گزارش سایت طلا، اخیراً گزارشی به بیرون درز کرده که نشان می‌دهد خودروسازی کره‌ای کیا موتورز قصد دارد تا شاسی بلند جدید Kia Niro را که براساس مدل مفهومی هابانیرو ساخته شده، در سال ۲۰۲۳ روانه بازار کند.

گزارش‌های جدید نشان می‌دهد که خودروسازی کیا قصد دارد تا نسخه تولیدی از کانسپت شاسی بلند Kia Niro را به عنوان نسل دوم این SUV جذاب تا سال ۲۰۲۳ روانه بازار کند. کیا نیرو جدید از کانسپت هابانیرو Habaniro الهام گرفته شده و دارای نسخه‌های هیبریدی، پلاگین هیبریدی و نیروی الکتریکی خالص خواهد بود.


کیا نیرو جدید، نسل دوم این خودروی محبوب خواهد بود که به صورت نمونه اولیه در نمایشگاه خودرو سئول در ۲۵ نوامبر پیش نمایش خواهد شد. تصاویر رسمی نشان می‌دهند که نسل بعدی کیا نیرو با زبان طراحی جدید جسورانه و فناوری اطلاعات سرگرمی برگرفته از EV6 تمام الکتریکی، شاهد تغییرات اساسی خواهد بود، اما به هر صورت این کراس اوور جدید، نسخه‌ای برگرفته از کانسپت هابانیرو این خودرو سازی است که برای اولین بار در نمایشگاه خودرو نیویورک ۲۰۱۹ به نمایش درآمد.

کیا نیرو جدید همچون مدل مفهومی، از چراغ‌های جلو که روی سپر قرار گرفته اند بهره می‌برد، در حالی که کاپوت با یک طراحی کاملاً جدید تاشو که دور بال‌های جلوی کراس اوور قرار می‌گیرد، عرضه می‌شود. این تصاویر همچنین نشان می‌دهند که کیا چراغ‌های عقب نیرو جدید را به موقعیت دیگری نسبت به مدل مفهومی منتقل کرده و آن‌ها را به‌جای حالت افقی در پشت درب عقب، به‌صورت عمودی روی ستون‌های C خودرو قرار می‌دهد. علاوه بر این، عکس‌های جاسوسی قبلی نشان می‌دهد که در‌های عقب شکلی متفاوت با نیرو فعلی دارند و دارای پنجره‌های یک چهارم نور جدید هستند.

در داخل، نیرو جدید از مدل EV6 تمام برقی الهام گرفته است. فرمان دو شاخه‌ای که در این تیزر‌ها نشان داده شده است تقریباً به اندازه کافی شبیه به فرمان خودرو‌های الکتریکی است با این حال، صفحه نمایش اطلاعات و سرگرمی کمی کوچکتر به نظر می‌رسد. عکس‌های جاسوسی همچنین نکاتی را در مورد خط تولید پیشرانه بعدی نیرو ارائه می‌دهند. این کراس اوور با یک آپشن برقی خالص در دسترس خواهد بود، اما هر دو نمونه اولیه دارای اگزوز‌هایی هستند که از سپر عقب خود بیرون زده اند، به این معنی که قدرت احتراق حفظ خواهد شد.

سیستم محرکه کیا نیرو جدید می‌تواند شامل بسته باتری جدیدتر و فناوری موتور الکتریکی به کار رفته در EV6 باشد، که هر دو این قابلیت را دارند که حداکثر برد مدل برقی را از سد ۳۰۰ مایلی عبور دهند. در نمایشگاه خودروی نیویورک ۲۰۱۹، کیا تایید کرد که نیرو جدید قوای محرکه هیبریدی و پلاگین هیبریدی مدل فعلی را حفظ خواهد کرد. برای اینکه مدل احتراقی نیز تا جای ممکن خودرو پاکی باشد، کیا موتور قدیمی بنزینی ۱.۶ لیتری خودروی فعلی را کنار می‌گذارد و به موتور ۱.۵ لیتری کارآمدتر از جدیدترین هاچ بک Ceed روی می‌آورد.در حال حاضر نیرو دومین مدل پرفروش کیا پس از اسپورتیج است که از زمان معرفی در سال ۲۰۱۶، تنها در بریتانیا بیش از ۶۱ هزار دستگاه از آن به فروش رفته است. کیا موتورز برنامه ریزی خاصی را در پیش گرفته تا با توسعه این خودرو، این موفقیت در فروش را حفظ کند به ویژه که این خودرو باید با رقیبان دیگری همچون پژو ۳۰۰۸ و سیتروئن C4 به مبارزه بپردازد.

خبر های فعال سایت 0

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد