اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
 

تصویری که درون گرا یا برون گرا بودن شما را لو می دهد

در این مطلب تصویری گنگ در اختیار شما قرار می دهیم این ذهن شما است که فریب این تصویر را می خورد و درون گرا یا برون گرا بودن شما را فاش می کند.

در ادامه به خوبی به تصویری که وجود دارد نگاه کنید و تنها یک تصویر و اولین تصویری که در آن پیدا کردید را بخاطر بسپارید. در این تصویر نشان دهنده درونگرایی یا برونگرایی شما است.

در ادامه پس از پیدا کردن تصویر در عکس زیر مطلب مرتبط با آن را بخوانید.

درخت

اگر اولین چیزی که در تصویر مشاهده کردید ، درخت است ، می تواند نشانه این باشد شما کاملا برون گرا هستید . شما همان کسی هستید که همه از او به عنوان " روح و جان مهمانی " نام می برند . کسی که همیشه انرژی ای عالی دارد و آن را به دیگران سرایت میدهد .

شما دوست دارد همه چیز را بی خدشه و اصل نگه دارید ؛ طوری که دارای حاشیه و برنامه های پنهانی نیستید و انسان صریحی هستید . این هم چنین می تواند به این معنا باشد که شما ترجیح میدهید خود را با انسان هایی احاطه کنید که چیزی را که می خواهند ، میگویند و کاری را که می خواهند ، انجام می دهند .

وقتی در زندگی با مشکلی مواجه می شوید ، به جای تمرکز روی جزئیات کوچک ، روی تصویر کلی تمرکز می کنید . با این که در زندگی بالا و پایینهایی داشته اید ، اجازه نمیدهید تجربیات منفی شما را زمین بزنند . شما آنها را یک فصل دیگر از زندگیتان میدانید ؛ چرا که چیزی که واقعا به آن اهمیت می دهید ، کل داستان است .

در روابط عاشقانه ، همیشه صادقانه با شریک خود رفتار میکنید و همین انتظار را نیز از او دارید . شما شریکی بی آلایش و صریح می خواهید ؛ زیرا نمی خواهید دائم در حال حدس زدن افکار و احساسات او باشید .

صورت

اگر اولین چیزی که در تصویر می بینید ، صورت هاست ، می تواند نشانه آن باشد که شما شخصیتی گرم و شاد دارید . نه تنها نیازهای خود را در اولویت قرار می دهید ، بلکه به رفاه و آسایش دیگران نیز اهمیت می دهید . وقتی پای عزیزانتان در میان باشد ، از همه چیز خود می گذرید .

شما فهمیده اید که چطور دیگران را درک کنید و سطحی گرا نباشید . بریکاری و با اینکه در گذشته بعضی ها از مهربانی شما سواستفاده کرده اند ، اما باز هم تمایل دارید به آنها شانس دوباره بدهید ، زیرا فکر می کنید همه انسانها لایق یک شانس جدید هستند .البته یاد گرفته اید که کجا خط قرمز را بکشید . زمانی که با عزیزانتان هستید ، به خصوص شریک عشقیتان ، متوجه جزئیات و چیزهای کوچک می شوید و میدانید آنها واقعا چه حسی دارند ؛ حتی اگر هنوز نتوانند بهتان بگویند . عزیزانتان به خاطر درکی که از شرایطشان دارید ، حتی اگر نتوانند قدرشناسی شان را نشان دهند ، از شما ممنونند ، این به شما کمک می کند ، با اطرافیانتان بهتر ارتباط برقرار کنید .

چشم

اگر اولین چیزی که در تصویر می بینید ، چشم هاست ، می تواند نشانه آن باشد که شما بیشتر درون گرا هستید . برای ارتباط برقرار کردن ، وقت بیشتری نیاز دارید ؛ اما زمانی که مردم خود واقعی شما را می بینند ، برای دانستن شما اصلا کافی نیست . ترجیح می دهید در گروههای کوچک تر بمانید و بیشتر وقت خود را با کسانی بگذرانید که در کنارشان احساس راحتی دارید .

جنبه خلاقانه ای در خود دارید که مردم عاشق آن می شوند ، اما چیزی نیست که به همه نشانش بدهید . تنها تعداد کمی از عزیزانتان افکار و احساسات محرمانه شما را می دانند . هر چند وقت یک بار ، زمانی را برای تنها بودن ، اختصاص میدهید . با اینکه وقت گذراندن با دوستان و خانواده را دوست دارید ، به زمان برای خلاقیت ، استراحت و یا وقت گذراندن با خودتان نیاز دارید .

در روابط عاشقانه ، به ندرت قدم اول را بر میدارید ؛ اما زمانی که دلربایی خود را نشان بدهید ، دیگران را جذب می کنید . شما تنها بر اساس چیزیکه در ظاهر می بینید ، وارد یک رابطه نمی شوید . مطمئن می شوید که شریکتان به شما فضای کافی میدهد و نیازهای شما را درک می کند . باید به اطمینان برسید که در رابطه تان هر دو طرف انگیزه دارند خوب عمل کنند .

خبر های فعال سایت 0

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد