اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
 

با این ترفند ساده عمر ماشین لباسشویی خود را زیادتر کنید!

ترفند آسان و بسیار مفید با شوینده ماشین ظرفشویی برای ماشین لباسشویی!

ماشین لباسشویی

ما آنقدر از ماشین لباسشویی و ظرفشویی خود استفاده می کنیم که تمایل داریم قدرت تمیز کردن خودکار آنها را همیشگی و بدیهی تلقی کنیم. احتمالا تصور همگی ما این است که از آنجایی که این وسایل برای از بین بردن آلودگی ساخته شده اند، خود آنها نمی توانند کثیف شوند! اما ممکن است متوجه شده باشید که دستگاه شما مانند گذشته قدرت تمیزکنندگی ندارد!

ترفند کابردی

متاسفانه بسیاری از مردم ماشین لباسشویی خود را تمیز نمی کنند، اما در واقع بسیار مهم است، زیرا از بسیاری از مشکلات جلوگیری می کند. کارشناسان توصیه می کنند که یک بار در ماه، یک یا دو قرص مخصوص ماشین ظرفشویی را در ماشین لباسشویی بیاندازید و برای گرفتن بهترین نتیجه، دستگاه را روی 90 درجه سانتیگراد تنظیم کنید. این کار از بوی نامطبوع ماشین لباسشویی جلوگیری کرده و همچنین با شستشوی ماشین، مانع از گرفتگی آن خواهد شد. این ترفند به ویژه برای ماشین های 5 سال به بالا مفید است و می تواند عمر دستگاه را تا حد زیادی افزایش دهد.

نکته اضافی

ما همچنین برای شستن لباس های نو یک نکته اضافی برای شما داریم. لباس های نو را یک شب قبل از شستن، در آب سرد قرار دهید؛ این کار باعث می شود که رنگ لباس ها تغییر نکنند یا سایز لباس ها کوچک نشوند!خبر های فعال سایت 0

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد