اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
 

با استفاده از این روش ها کودکان خود را به سبک فرانسوی ها تربیت کنید

سبک تربیتی والدین متناسب با آداب و فرهنگ هر کشوری متفاوت است با این حال برخی از الگوهای تربیتی بهترین نوع سبک تربیت کودکان هستند.

همانطور که گفته شد در جهان افراد با توجه به فرهنگ کشور خود سبک زندگی متفاوتی دارند با این حال اگر شما به دنبال یک سبک تربیتی متفاوت و عالی هستید به شما فرانسوی ها را پیشنهاد می کنیم.

یکی از مردمانی که در جهان به داشتن ادب بسیار معروف هستند بدون شک فرانسوی ها هستند که به نزاکت و احترام زیاد در رفتارشان مشهور شده اند.

خانواده

در این مطلب برخی از نکات تربیتی فرانسوی ها را به شما و کودکان تان معرفی می کنیم.

1. در خانواده های فرانسوی چیزی به اسم غذای کودک وجود ندارد و همه اعضای خانواده غذای یکسان می خورند و اگر کودک بخواهد غذا را رد کند این را می داند که از غذای دیگر خبری نیست.

2. فرانسوی ها کودکشان را در تخت خودشان راه نمی دهند و از همان ابتدا کودک شان را جدا می خوابانند تا کودک وابستگی کمتر و اعتماد بنفس بیشتری داشته باشد.

تربیت

3.فرانسوی ها به کودکان خود ماهانه مبلغی را می دهند و از این طریق به کودک می آموزند تا نحوه پس انداز کردن را یاد بگیرد.

4. فرانسوی ها روزهای تعطیل را تنها با خانواده می گذرانند و بچه ها را به تفریح می برند و معتقدند که روزهای تعطیل مختص به بچه ها است.5. آن ها تاکید دارند با کودکان شان عبارت هایی هم چون لطفا، ممنون، خواهش می کنم و معذرت می خوام را یاد بگیرند و به کار ببرند.

خبر های فعال سایت 0

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد