اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
 

راهکاری ساده برای از بین بردن بوی بد فرش

در این خبر راه حلی کاربردی برای از بین بردن بوی بد فرش را مطالعه می کنید.

به گزارش سایت طلا ، از بین بردن بوی نامطبوع فرش‌ها استرس زا است، به ویژه این که ممکن است برخی از اقدامات اشتباه هنگام تمیز کردن فرش رخ دهد که باعث می‌شود تلاش‌های ما بی نتیجه مانده و یا حتی به فرش آسیب بزند. اما طرفداران خانم هینچ یک راه حل شگفت انگیز، سریع و ارزان دارند که احتمالاً مواد مورد نیاز آن را در خانه دارید، بنابراین حتی برای خرید نیازی به رفتن به سوپرمارکت هم ندارید.

خانم هینچ، معروف به سوفی هینکلیف که یک متخصص بهداشت ۳۰ ساله از اسکس انگلستان است که به خاطر روش نظافت عجیب و شخصیت دوست داشتنی اش مشهور است. به گفته وب سایت والا، در صفحه نکات و ترفند‌های تمیز کردن، یکی از دنبال کنندگان در مورد چگونگی خلاص شدن از شر بوی نامطبوع که در فرش او پخش شده است راهنمایی خواست. او می‌نویسد: "فرش من بو می‌دهد. من یک فرش بسیار بزرگ در اتاق نشیمن دارم که هنوز خوب و سالم به نظر می‌رسد، اما متاسفانه بوی سگ خیس می‌دهد."

او گفت که سعی کرد بوی مختلف را از بین ببرد، اما فایده‌ای نداشت و از چندین مایع تمیز کننده برای شستن فرش استفاده کرد و آن را به بیرون آویزان کرد تا خشک شود، زیرا هر بار بوی آن باز می‌گردد. پست او به سرعت با توصیه‌های تقریباً ۱۰۰ زن که وسواس تمیزکاری داشتند پاسخ داده شد که اکثر آن‌ها یک راه حل مفید، سریع و راحت را توصیه کردند: جوش شیرین. تامی گرنی نوشت: "جوش شیرین روی فرش بپاشید، آن را به مدت یک ساعت بگذارید و جاروبرقی بکشید. من فقط این کار را برای فرش خود انجام دادم و حالا کاملا بوی آن از بین رفته است. "

سیوا میورایی می‌گوید: "من یک مبل دست دوم خریدم که بوی سگ می‌داد. من از جوش شیرین استفاده کردم، گذاشتم جوش شیرین تمام شب را روی مبل بماند و صبح از جاروبرقی استفاده کردم. " نیکول بیر افزود: "جوش شیرین و چند قطره اسانس. بگذارید یک شب بماند. روز بعد آن‌ها را جارو کنید و بوی آن از بین می‌رود. " جوش شیرین یک ترکیب شیمیایی است که به نام کربنات سدیم و بی کربنات سدیم نیز شناخته می‌شود و می‌توان آن را ارزان تهیه کرد.

خبر های فعال سایت 0

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد