اونس طلا1780.4
مظنه4,954,000
18 گرم1,143,600
ارزش سکه11,161,362
قدیم (بهار)11,250,000
جدید (امامی)11,650,000
نیم5,950,000
ربع3,500,000
 

یکی از این افراد را انتخاب کنید تا پرده از راز های شما برداشته شود

شاید بنظرتان عجیب برسد که چطور ممکن است عکس فردی را ببینید با او احساس همزاد پنداری کنید و سپس همان عکس پرده از تمام رازهای شخصیت شما بردارد. اما این اتفاق امکان پذیر است.

در ادامه به عکس تمام این افراد نگاه کنید و یکی را از میان بقیه انتخاب کنید و سپس در ادامه مطلب مربوط به آن را براساس شماره بخوانید.

عکس شماره ۱ : سادیست ( آزار دیگران )

احتمالا در اوایل زندگی تحت سلطه افرادی اقتدارگرا مانند والدین یا معلمان خود بودید . بنابراین شما احساس تسلط بر دیگران را در خود سرکوب میکنید . شخصیتی منفعلانه و نسبتا دوستانه دارید و می خواهیم مدام دیگران را خوشحال کنید اما در درون خود عاشق دیدن آزار و رنج دیگران هستید .

عکس شماره ۲ : صرع ( غشی )

در کودکی به شما یاد دادند برخی رفتارها مانند عصبانیت خوب نیستند . بنابراین ، شما اجازه نمی دهید چنین رفتارهایی در ظاهر از شما سر بزند و همیشه نسبت به حرکات شدید منفی یا مثبت واکنش نشان می دهید . شما یک ماسک عاطفی بر چهره دارید و نمی خواهید دیگران عواطف شدید شما از جمله احساسات منفی خود درباره یک موضوع یا فرد را دریابند . سعی می کنید مهربان و ملایم باشید و دوستانه رفتار کنید . دوست دارید دیگران شما را قابل اعتماد و صلح طلب بشناسند ولی همیشه از درون تحت فشار هستید و برخی اوقات دیگر نمی توانید تحمل کنید و یک دفعه منفجر می شوید و شدیدا عصبانی می شوید که دیگران اصلا ازتان انتظار ندارند .

عکس شماره ۳ : جنون

احتمالا فردی باهوش و دارای ذهن بیش فعالی هستید . در تجارت خوب است ولی در زندگی عادی مجبور به تحمل ، مهار و قانونمدا می شوید . از نیازهای عاطفی خود و دیگران بی اطلاع هستید و اغلب اوقات احساس گم شدن یا قطع ارتباط ب با دیگران می کنید .

عکس شماره ۴ : اسکیزوفرنی

اگر این زن را انتخاب کردید ؛ احتمالا بدون داشتن عذابی دیگران را سرکوب می کنید . برای ارتباط با دیگران تلاش کرده ولی همین کار برایتان یک چالش است . روابط شما فاقد عمق و احساسات عمیق و صادقانه است . برای جبران سعی می کنید خود را اجتماعی نشان بدهید و وقت خود را با دوستان و خانواده بگذرانید تا از این طریق انزوا و تنهایی خود را پنهان کنید .

عکس شماره ۵ : هیستریک ( هیجانی )در کودکی به شما گفته شده یا به اجبار مجبور شدید از خودنمایی و خودشیفتگی برای دیگران چشم پوشی کنید . عمیقا دوست دارید در کانون توجه و جذب دیگران باشید ولی این طور رفتار نکرده و فردی متواضع و صمیمی نشان می دهید . به ندرت در کانون توجه دیگران قرار می گیرید ولی در خلوت خود بسیار با نشاط هستید و به جزئیات ظاهری خود توجه زیادی دارید .

عکس شماره ۶ : افسرده

در ظاهر فردی خوشحال و سرحال هستید ولی در اعماق درون شما و در خولت خودتان احساس تنهایی و بی ارزشی میکنید و حتی نفس کشیدن را گناه می دانید . با تمرکز ذهن خود روی کار و زندگی و افراد دیگر سعی دارید این افکار پنهانی خود را فراموش کنید ولی همیشه اعتماد به نفس پایینی دارید .

عکس شماره ۷ : دیوانه

شما به احتمال زیاد منطقی ، از نظر فکری بالغ و متعادل هستید . با هرج و مرج یا نمایش بیش از حد احساسات مخالف هستید و اگر فردی با صدای بلند صحبت کند ؛ اذیت می شوید . اگر کسی بیش از حد اعتماد به نفس داشته باشد و بر خود ببالد ؛ شما ازش متنفر هستید چون در درون خود مشغول سرکوب گرایش های بیش فعالی خود هستید . گرایش هایی که باعث می شوند کنترل خود را از دست بدهید . احتمالا در کودکی معلمان و والدین شما سعی کردند همیشه فردی آرام و متین باشید .

عکس شماره ۸ : اختلال تجزیه هویت

احتمالا در کودکی توسط والدین ، معلمین و شایر اعضای خانواده مورد آزار و اذیت قرار گرفتید یا به شما تجاوز شده و از نظر روحی روانی آسیب دیده هستید . این تروما باعث شده است تا به طور ناخودآگاه خود را به عنوان یک شریک جنسی زیر سوال ببرید . دوست ندارید نقش جنس مخالف را داشته باشید و دچار دوگانگی هویتی و سرکوب شده هستید .

خبر های فعال سایت 1

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد