روزانه 2 تا 3 کیوی بخورید تا در زمستان دچار سرماخوردگی نشوید


روزانه 2 تا 3 کیوی بخورید تا در زمستان دچار سرماخوردگی نشوید

🔸 خوردن فقط 3 کیوی به طور روزانه می‌تواند ویتامین C مورد نیاز بدن را تامین کند. ویتامین C می‌توانند عملکرد سیستم ایمنی بدن را بهبود بخشد و حتی ممکن است به بهبود بیماری‌هایی مانند سرماخوردگی و آنفولانزا کمک کنند.

🔸این میوه برای کودکان و افراد مسن بالای 65 بهترین انتخاب خواهد بود.کیوی (مانند بیشتر میوه ها) حاوی فیبر زیادی است. فیبر به دفع مدفوع کمک می‌کند در نتیجه کیوی برای یبوست بهترین انتخاب است.

🔸یکی از دلایل اصلی کاهش بینایی، بیماری به نام دژنراسیون ماکولا است. مطالعات نشان داده که خوردن سه کیوی در روز می‌تواند شما را از این بیماری محافظت کند.

🔸همچنین کیوی فشار خون را کاهش می‌دهند.کیوی سرشار از لوتئین بوده و لوتئین یک آنتی اکسیدان قوی است. در نتیجه زمانی که فشار خون به درجه بحرانی می‌رسد می‌توانید از کیوی استفاده کنید.

🔸یک مطالعه از دانشگاه اسلو نشان داد که خوردن 2-3 کیوی در روز تأثیری مانند آسپرین در بدن دارد که باعث کاهش لخته شدن و کاهش مقدار چربی خارج شده در جریان خون می‌شود.

🇨 hannel ➣

این خبر در کانال های تلگرامی بازنشر شده است / تاریخ درج خبر 1348-10-11 3:30:00 می باشد. این خبر توسط موتور جستجوگر شبکه های اجتماعی هرخبر جمع آوری شده و الزاما محتوای آن مورد تایید این مجموعه نمی باشد.