دریافت روزانه نرخ طلا سکه و ... ( پیامکی و تلفن گویا ). جدید ترین ژورنال طلا و جواهرات
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک

موج دوم ریزش قیمت ارز در راه است؟

قیمت دلار این روزها در بازار کاهشی قابل توجه را تجربه کرده است و هر دلار شمارش معکوس برای ورود به کانال ۱۲ هزار تومان را آغاز کرده است.

از اینستاگردی سایت طلا دیدن فرمایید. آخرین مدل ها و مصنوعات طلا و جواهر

سئوالی که بسباری این روزها مطرح می‌کنند این است؛ آیا قیمت‌ها همچنان کاهش می یابد و روند کاهشی قیمت تداوم خواهد داشت. قیمت دلار از کانال ۱۴ هزار تومان این روزها به محدوده ۱۳ هزار و ۱۰۰ تومان رسیده است.

بسیاری از فعالان بازار معتقدند بازار ارز این روزها شرایطی آرام تر از گذشته را تجربه می‌کند و ریزش در حالی رخ داده است که هنوز تقاضا برای فروش به شکلی محسوس و چشمگیر افزایش نیافته است.

برخی معتقدند دلیل مهم این اتفاق، تعطیلی های هفته گذشته و هفته جاری است و موج دوم کاهش قیمت دلار با ورود ارزهای خانگی به بازار رخ خواهد داد.

چرا دلار بالا رفت؟

این سئوال پرتکرار افکار عمومی در روزهای اخیر است؛ دلیل ریزش قیمت ارز چیست؟ علی قنبری، استاد دانشگاه تربیت مدرس که پیش تر معاون وزیر جهاد کشاورزی نیز بوده است، پاسخی متفاوت برای این سئوال دارد.

وی معتقد است برای درک چرایی ریزش‌ها باید دلایل افزایش قیمت مورد بررسی قرار گیرد.

وی با تاکید بر اینکه رشد قیمت در یک سال اخیر تنها تحت تاثیر داده‌های اقتصادی نیست، گفت: بخشی از افزایش نرخ دلار را باید ناشی از شرایط اقتصادی کشور دانست، به عبارت دیگر فشارهای شدید خارجی و تشدید تحریم های ایران بیش از داده های اقتصادی بر رشد قیمت ارز تاثیرگذار بود.

وی بدون پاسخ صریح به این سئوال که قیمت واقعی دلار بر پایه تحلیل های اقتصادی چه میزان است، ادامه داد: مدیریت بانک مرکزی را باید در ماه های اخیر مدیریتی قابل قبول دانست چرا که دلار تحت تاثیر همین جو تا مرز ۱۸ هزار تومان پیشروی کرده بود.

او اضافه کرد: در چنین شرایطی ریزش قیمت دلار ناشی از چند عامل مهم است که در صورت تداوم این وضعیت، موجبات ریزش بیشتر را فراهم خواهد کرد.

چرا دلار ریخت؟

معاون سابق وزارت جهاد کشاورزی گفت: در روزهای گذشته تنش های لفظی میان ایران و آمریکا کاهش یافته است و همین امر خود تا حدی سبب عادی شدن وضعیت شده است.

وی افزود: بازارها به سرعت سیگنال های مثبت و منفی را می‌گیرند و واکنش نشان می دهند، البته باید توجه داشت به دلیل شرایط خاص چسبندگی قیمت‌ها همچنان بالاست و اطمینان به مثبت بودن وضعیت در صورت ادامه این شرایط سبب می‌شود قیمت‌ها باز هم تعدیل شوند. کاهش یافت که همین نیز تا حدودی از نظر سیاسی وضعیت را عادی جلوه داد و بازار نیز از این مهم تاثیر پذیرفت.

قنبری گفت: جدا از تغییر لحن آمریکا و اعلام آمادگی این کشور برای مذاکره بی‌قید و شرط با ایران، عوامل دیگری هم سبب بروز این اتفاق شده است که البته ریشه در وضعیت اقتصادی دارند.


این استاد دانشگاه با تاکید بر اینکه در هر ریزش و افزایش باید سهم عوامل اقتصادی و سیاسی سنجیده شود، افزود: اقتصاد ایران فعلا درگیر رکود است، همین امر سبب شده است تقاضا برای دلار به حداقل برسد، طبیعی است که خروج از رکود و رشد دوباره اقتصاد می تواند در افزایش تقاضا موثر بیفتد.

وی ادامه داد: این موضوع را نادیده نگیریم که دلالان نیز از بازار دلار ناامید شده‌اند و دیگر سودهای عجیب و غریب مورد انتظارشان محقق نمی‌شود، کما اینکه کسانی که در مرداد و شهریور سال گذشته دلار خریدند تا به فرض قدرت سرمایه‌هایشان را حفظ کنند، متضرر شده‌اند.

او در پاسخ به این سئوال که شرط تداوم این وضعیت چیست؟ گفت: گزینه های مختلفی پیش روست، از افزایش تنش میان ایران و امریکا تا مذاکره؛ مسئولان باید خود را اماده رویارویی با هر گزینه ای بدانند و در هر وضعیتی برنامه داشته باشند.

وی در جواب این پرسش که آیا مذاکره ممکن است راهگشای وضعیت فعلی باشد؟ گفت:من شخصا خواهان مذاکره صرف نیستم؛ معتقدم مذاکره وقتی باید اتفاق بیفتد که دیپلمات های ایرانی با ابزار مذاکره خلع سلاح نشوند. شاید برخی ساده انگارانه به موضوع نگاه کنند و بگویند مذاکره بحران را رفع می‌کند اما در حقیقت، ممکن است شگردی برای شیطنت‌های جدید باشد.

او گفت: باید برای مردم تبیین کنیم که دشمنان ایران برنامه‌های فراوانی دارند در نتیجه حتی در شرایط مذاکره با تنش آفرینی دشمن باید توان و آمادگی مان را بالا ببریم تا مقابل این دسیسه‌ها ایستادگی کنیم.

قنبری تاکید کرد:ما کشور صلح طلبی هستیم و از درگیری و جنگ با هیچ کشوری استقبال نمی کنیم و با اعتماد به نفس بالا و در شرایط لزوم برای تنش زدایی اقدامات لازم را خواهیم کرد.

 

برچسب ها :

ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است
D
2 1

اقتصاد ایران میگه :

تاریخ: 1398/03/29 ساعت 09:49
دوستانی که از قبل در جریان هستند و من بصورت کلی توی این سایت اعلام میکردم و بصورت جزیی تر و تخصصی تر توی وی آی پی برای مشترکین سیگنال میدادم ، ما با سه پله خرید بالا اومدیم و با رسیدن بازار طلا اطراف و نزدیک سقف ۱۹۰۲ فول، خارج شدیم ،با بررسی که از لحاظ تکنیکال و فنی روی وضعیت و چگونگی نوسانات روی این ریز موج و همچنین عملکرد تزریق درهم و دلار صرافی ملی در این مدت انجام دادم ، فعلا وضعیت رو متمایل به کاهش میبینم ، و بانک مرکزی هم کم و بیش با این ترفند خبری بازار متشکل ارزی بخوبی تونسته از دامنه ی نوسانات کم کنه و سرعت و میل بالا رفتن بازار رو بگیره، ابشده یک بار دیگه به سمت ۱۷۶۰ و ۸۰ سرازیر میشه ، و این کاهش ، عنقریب اتفاق میفته،

1 1

اقتصاد ایران میگه :

تاریخ: 1398/03/29 ساعت 08:01
 خوشحال میشم اگر بقیه ی دوستان هم نظر یا تحلیل کلی شون رو از بازار طلا و ابشده به اشتراک بذارن تا منه پیرمرد هم استفاده کنم،

0 0

اقتصاد ایران میگه :

تاریخ: 1398/03/29 ساعت 07:56
خوشحال میشم اگر بقیه ی دوستان هم نظر یا تحلیل کلی شون رو از بازار طلا و ابشده به اشتراک بذارن تا منه نوعی هم استفاده کنم،

5 2

اقتصاد ایران میگه :

تاریخ: 1398/03/29 ساعت 07:51
دیدم یکی از کاربران به نام olgoo
مطالبی رو راجع به حرکات تک روی و خودخواهانه ی ایرانیها نوشته بود ، و اینکه ایرانیها توی همفکری و تیمی یا گروهی کار کردن بسیار ضعیفند ، این مطالبی که این دوستمون عنوان کرد واقعیت جامعه ی ایران و به نوعی بیماریها و ناراحتیهای روانپریشی جامعه رو میرسونه و تا وقتی که ایرونیها خودشون رو همه فن حریف بدونن بی آنکه دانش کافی داشته باشند و تا مادامیکه توهم استاد بودن و خود بزرگ بینی کاذب و یا دچار ضعف و کمبودها و عقده های دوران کودکی در قالب شخصیت ایرانیها برقرار باشه ، ایران و ایرانی هیچ گاه میل به کارهای تیمی و هم فکری نداره و هر روز به قهقرا و نابودی کامل نزدیک میشه ، البته دلیل اینگونه حرکات و ضعفهای رفتاری یا شخصیتی ایرانیها در عقبه و گذشته ی تاریخی یا باطن رفتار جامعه ی ایران وجود نداشته ، بنظر می رسه که هر چه که بوده و پدید آورنده بوده در این گذار و مدت ۴۰ ساله ی اخیر رقم خورده ، به هر حال جای تشکر داره که از این کاربر که مطالب مفیدی رو عنوان کرده بودند و من هم توضیحاتی که تکمیلی تر بود رو اشاره کردم، راجع به آبشده هم ، بصورت کلی ، هنوز تمایلات کاهش و اصلاح برقرار هست و تا اونجایی به دانش من مربوط میشه و برآوردی که روی جهت گیری بازار داشتم ، ابشده به زودی به سمت محدوده ی ۱۷۸۰ برای چند مین بار نزدیک میشه

9 1

Chandler میگه :

تاریخ: 1398/03/29 ساعت 01:02
بازار متشکل ارزی هم مثله خبر ورود نخست وزیر ژاپن میمونه تا وقتی که اجرایی نشده باعث کنترل بازار میشه ولی با شروعش باعث گرانی دلار میشه،،چون خبرش پیش خور شده

6 2

zar bin میگه :

تاریخ: 1398/03/29 ساعت 00:28
صعود دلار در شرایط حاضر فقط با دو عمل امکانپذیر است:
اول:
عقب نشینی بانک مرکزی برای حواله درهم، و فی زیر قیمت بازار در صرافی ملی
دوم:
خبرهای سیاسی در مورد برجام،،،
با این اقدامات دلار به روند صعودی بازخواهد گشت و به بالای 13500برمیگردد،

4 0

با خبر میگه :

تاریخ: 1398/03/29 ساعت 00:25
مدیرعامل اسبق بانک سرمایه، ماهیانه ۱۳۲ میلیون تومان حقوق می گرفت.!!
نماینده سازمان بازرسی کل کشور در دادگاه رسیدگی به اتهامات متهمان بانک سرمایه گفت:
محمدرضا خانی مدیرعامل اسبق بانک سرمایه ماهی ۱۳۲ میلیون تومان حقوق می گرفته و کل دریافتی وی از این بانک بالغ بر یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان است.
نماینده سازمان بازرسی کل کشور افزود: مدارکی داریم که خانی حق حضور در جلسه می‌گرفت در حالی که حضور نداشته است.

2 1

با خبر میگه :

تاریخ: 1398/03/29 ساعت 00:22
اكنون سوالی که مطرح می‌شود این است که آیا احتمال کاهش قیمت دلار در بازار است و بازار متشکل ارزی چقدر می‌تواند در ثبات بازار ارز کمک کند؟؟؟
حسینعلی حاجی‌دلیگانی، عضو کمیسیون برنامه، بودجه گفت:
بدون شک تشکیل بازار متشکل ارزی اقدام مثبت و کارشناسانه‌ای است و باعث ثبات بازار ارز خواهد شد،
اما تنها احتمال کاهش ناچیز قیمت دلار از این قیمت فعلی وجود دارد.
نمی‌توان راجع به چشم‌انداز قیمت دلار پیش‌بینی کرد، زیرا قیمت دلار باید براساس حجم عرضه و تقاضا در بازار تعیین شود.
وی ادامه داد:
اصلاح چند هفته گذشته قیمت دلار به صورت دستوری و فشار از سوی بانک مرکزی صورت گرفت،
معتقدم که در حال حاضر قیمت دلار باید بدون فشار از سوی بانک مرکزی حفظ شود، زیرا اگر فشار دولت بر بازار ارز بیشتر شود ممکن است که مشکلات دیگری برای کشور ایجاد شود/تجارت نیوز

8 2

casra میگه :

تاریخ: 1398/03/29 ساعت 00:21
دلار ۱۲ بود انس ۱۱۹۰ سکه ۴ تا۵ معامله میشد،،،،فرشته نجاتی امد بنام جناب همتی که با چند تا کامنت و متن ،،،دست مردم را از بازار کوتاه کرد و خانگی های بیچاره را زمین گیر کرد،،اسم اینکار را گذاشت مدیریت،،،جناب مدیر لطفا مسکن و خودرو که مافیای ان دست دولت است و مایحتاج روزانه مردم را نیز براساس دلار و طلای فعلی محاسبه کن،،،خوش بحال افرادی که صبر و مجال دارند یا قدرت خرید دارند و میتوانند خرید نمایند ،،که مطمئن باشید دیر و زود داره اما سوخت و سوز نداره،،،باشید و ببینید این فنر چگونه رها گردد،و خدا به داد موج هزارم گرانی باشیم

1 0

با خبر میگه :

تاریخ: 1398/03/29 ساعت 00:19
نشست بعدی کمیسیون برجام طی 10 روز آینده برگزار می‌شود
وال‌استریت ژورنال:
در حالی که ذخایر اورانیوم غنی‌سازی شده ایران در کمتر از 10 روز آینده از محدوده تعیین شده در برجام فراتر خواهد رفت، یک مقام‌اروپایی خبر داد که نشست بعدی کمیسیون برجام طی 10 روز آینده برگزار خواهد شد./
فارس

3 1

با خبر میگه :

تاریخ: 1398/03/29 ساعت 00:18
نشست بین‌المللی FATF فردا با حضور نمایندگان ۲۰۵ کشور آغاز می‌شود.
فرصت ایران برای تطبیق خود با لوایح FATF پایان یافته و باید منتظر خروجی جلسه فردا در مورد ایران بود./

0 1

با خبر میگه :

تاریخ: 1398/03/29 ساعت 00:15
همتی رئیس کل بانک مرکزی
بازار متشکل ارزی از شنبه۱تیرماه رسما شروع به کار خواهد کرد/
شبکه خبر

0 0

با خبر میگه :

تاریخ: 1398/03/29 ساعت 00:13
سناتور ارشد آمریکایی: نه ترامپ درگیری با ایران می‌خواهد نه مجلس سنا
رهبر اکثریت‌ جمهوری‌خواه در مجلس سنای آمریکا سه‌شنبه گفت ;
رئیس‌جمهور این کشور و مجلس سنا هیچ‌کدام دنبال درگیری با ایران نیستند.

0 0

با خبر میگه :

تاریخ: 1398/03/29 ساعت 00:12
مایک پمپئو وزیر امور خارجه ایالات متحده امریکا دقایقی پیش، در پی خبر های منتشر شده مبنی بر حمله نظامی به تاسیسات هسته ای ایران به خبرنگار رویترز گفت؛
ما (ایالات متحده)برای جلوگیری از اقدامات مخفیانه در منطقه، اقدامات فشار بر ایران را ادامه خواهیم داد،
اما مایل نیستیم، درگیریی را با تهران تشدید کنیم.
پومپو به خبرنگاران در پایگاه نیروی هوایی MacDill در فلوریدا گفت:
پیام های بسیاری از طرف ما برای جلوگیری از تجاوز و حتی ارتباط با ایران داده شده است./ رویترز

6 0

همنشین درد میگه :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 23:46
کاربر با نام ییلاق جهت اطلاع جنابعالی و سایرین
زمانیکه دلار در محدوده 10 تا 11هزار تومان نوسانگیری می شد شریعتمدار وزیر بازرگانی در یک جمع خصوصی دلار 15 تومان گفت و سپس تکذیب شد دلار تو کانال 13 و 14 بود نهاوندیان در یک جمع خصوصی از احتمال رسیدن دلار به 20 تومان صحبت کرد و سپس تکدیب شدبعد از پیام های اقایون حرکت افزایش شد نه فاندامتال بود نه تکنیکال ،،، حالا هم راغفر صحبت از دلار 8 و 10 می کند در حالیکه تو خصوصی می گویند شب عید18تا 19 میشه بخرید مردم با هدایت کانال های ارتباطی دست به خرید یا دست به فروش ، نه فاندامتال نه تکنیکال ، نه استاد اعظم 1 تا2 یا استاد اعظم بی نهایت یا هر کاربری با هرشکلی و هر کانال تلگرامی و سایتی و........
دوستان جان کلاهتان را سفت نگهدارید در ایران هوش کاربرد ندارد فقط کانال خبری،
خواهشا دعوا نکنید فیلم فارسی هم بازی نکنید خبری می رسه به هم خبر بدیم
شاد باشید

4 0

همنشین درد میگه :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 23:45
کاربر با نام ییلاق جهت اطلاع جنابعالی و سایرین
زمانیکه دلار در محدوده 10 تا 11هزار تومان نوسانگیری می شد شریعتمدار وزیر بازرگانی در یک جمع خصوصی دلار 15 تومان گفت و سپس تکذیب شد دلار تو کانال 13 و 14 بود نهاوندیان در یک جمع خصوصی از احتمال رسیدن دلار به 20 تومان صحبت کرد و سپس تکدیب شدبعد از پیام های اقایون حرکت افزایش شد نه فاندامتال بود نه تکنیکال ،،، حالا هم راغفر صحبت از دلار 8 و 10 می کند در حالیکه تو خصوصی می گویند شب عید18تا 19 میشه بخرید مردم با هدایت کانال های ارتباطی دست به خرید یا دست به فروش ، نه فاندامتال نه تکنیکال ، نه استاد اعظم 1 تا2 یا استاد اعظم بی نهایت یا هر کاربری با هرشکلی و هر کانال تلگرامی و سایتی و........
دوستان جان کلاهتان را سفت نگهدارید در ایران هوش کاربرد ندارد فقط کانال خبری،
خواهشا دعوا نکنید فیلم فارسی هم بازی نکنید خبری می رسه به هم خبر بدیم
شاد باشید

3 2

ماكان میگه :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 23:26
تحلیل کلی روند مارکت ها
تا روز اعلام بکار متشکل ارزی، این روند اصلاحی" میتواند ادامه داشته باشد، به شرط انکه خبر هیجانی از نوع سیاسی و برجامی
به بازار وارد نشود،،، که دلار را به بالای 13500برگشت دهد،

3 4

ییلاق میگه :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 23:16
حدود یکسال پیش اوایل افزایش دلار خانمها درصف نانوایی مصوب نمودند دلال به۲۰هزارتومان می رسد سپس کاهش پیدا می کند بطوری که روحانی دلار۹هزارتومانی رابه دولت جدید تحویل می دهد .البته واسه آن دولت جدید هم مصوبه داشته اند ولی خداوکیلی اینا دیگه کی هستند.عجب پیشگویی

3 5

Molti milyarder میگه :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 22:59
درود بر دوستان
همانطور که میدانید
اخیرا صدا سیما به کرات صحبت ازپرداخت وامهای هدفمند به تولید واجبار بانکها به دادن وام به تولید وتجربه ژاپن در این مورد میکنه
تحلیل
با افزایش نرخ دلار وبه دنبال ان گرانی در سایر بازارها ورکود حاصل بدلیل کم شدن حجم پول به قیمتها
نیاز به افزایش پایه پولی برای حرکت ورونق در بازارها میباشد
ودولت از این قضیه برای جبران کسریها وپرداخت مووقات وحقوقها. مستمری ها استفاده خواهد کرد
***وتازمانی که این پایه پولی خیلی زیاد نشده موفق به کنترل بازار ارض وطلا خواهد بود ***
اما بارشد پول قدرت ان افزایش خواهد یافت به. همین دلیل تا مدتی نوسانات کمتر وقابل کنترلتر خواهد بود
سال بعد سال افزایش شدید خواهد بود
نمودار قیمت ارز در ونزولا نیز همینطور است افزایش شدید در سال اول ثبات نسبی در ۱ یا۲ سال بعد. مجدادا افزایش شدیتر
البته ما امیدواریم کشور ما سر بلند از بهران ها عبور کنه
شبتون خوش

3 2

با خبر میگه :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 22:19
دومین افت متوالی دلار به ثبت رسید
در چهارمین روز هفته، دومین افت متوالی دلار به ثبت رسید و این ارز به محدوده ۱۳ هزار و ۲۰۰ تومانی عقب نشینی کرد.
دلار که روز دوشنبه ۲۱۰ تومان افت کرده بود، امروز ۲۴۰ تومان دیگر از ارزش خود را از دست داد و حدود ساعت ۴ بعدازظهر روی عدد ۱۳ هزار و ۲۵۰ تومان قرار گرفت.
از لابه‌لای صحبت های معامله گران ارزی می توان سه متغیر کاهشی را شناسایی کرد که قیمت دلار را از حبس بازه ای سه روزه خارج کردند
اولین عامل مورد اشاره، ادامه افت نرخ حواله درهم بود و دومین عامل، افزایش احتمال آغاز به کار بازار متشکل ارزی از هفته آینده.
سومین عامل نیز به زبان معامله گران«کمبود تومان» در بازار بود.
در واقع به باور آن ها، بازار با کمبود تقاضا در ۲ روز اخیر مواجه بوده و در این فضا، عرضه بازارساز قیمت را کاهشی کرده است.

3 2

با خبر میگه :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 22:17
‏⁧زنگنه:
روزانه ١٠نفر برای خرید نفت مراجعه می‌کنند که ٧٠درصد آن‌ها واقعی نیستند و می‌خواهند اطلاعات بگیرند که ایران چطور نفت می‌فروشد و‌ چطور می‌خواهد پولهایش را دریافت کند
+سرزمین بابک زنجانی هارو ببین

3 2

با خبر میگه :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 22:16
⭕️مارک اسپر جایگزین پاتریک شاناھان در وزارت دفاع آمریکا
دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در پیامی در توئیتر اعلام کرد
پاتریک شاناهان، سرپرست وزارت دفاع آمریکا از نامزدی برای پست وزارت دفاع انصراف داده است.

پاتریک شاناهان برای کسب وزارت دفاع از سوی دولت پیشنهاد شده بود. با اعلام پرزیدنت ترامپ «مارک اسپر» سرپرستی پنتاگون را عهده‌دار می‌شود.

4 3

همنشین درد میگه :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 22:09
خستگی را تو به خاطر مسپار
که افق نزدیک است
و خدایی بیدار
که به عشق تو همه حادثه ها می چیند

5 2

با خبر میگه :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 22:08
هیل:
خط قرمز جدید آمریکا برای ایران جواب نمی‌دهد، به این ۴ دلیل
نشریه هیل می‌گوید
این خط قرمز به ۴ دلیل جواب نخواهد داد؛ یکی اینکه با وجود اینکه توقف اجرای برخی از تعهدات برجامی تهران زمان تولید سوخت بمب اتمی را به زیر یک سال رسانده، هنوز هم فرصت دیپلماسی وجود دارد. دوم اینکه یافتن زمان گریز هسته‌ای ایران کار دشواری است. سوم اینکه آمریکا همه گزینه هایش را خرج کرده و فقط اقدام نظامی مانده که ریسک بالایی دارد و چهارم اینکه احتمال حرکت تهران به سمت سلاح هسته‌ای برخلاف ادعای ترامپ بالا نیست /
انتخاب

3 3

Leon پاسخ می دهد :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 22:16
کوچولو بسه فکر می کنی ما بی کاریم کامنت های کپی شما را بخوانیم

3 3

با خبر میگه :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 22:06
ابوالفتح،
تحلیلگر بین الملل در گفت و گو با «انتخاب» بررسی کرد؛
شکست ترامپ از دموکرات‌ها در نظرسنجی فاکس نیوز به چه معناست؟
شانس پیروزی ترامپ فعلا بیشتر از شکست اوست
ترامپ دیرتر از رقبای خود کمپین انتخاباتی اش را آغاز کرده
اینکه رقیب ترامپ یک میانه رو مانند جو بایدن باشد یا یک شبه سوسیالیست مانند سندرز، برای نتیجه انتخابات تعیین کننده است
موضوع ایران در انتخابات آمریکا چندان اثرگذار نخواهد بود، مگر اینکه ... / انتخاب

2 2

با خبر میگه :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 22:02
موافقت انگلیس با پرداخت غرامت به یک بانک ایران
انگلیس برای پیشگیری از ادامه پرونده شکایت ۱.۶ میلیارد دلاری بانک ملت ایران از دولت این کشور به دلیل اعمال محدودیت‌های غیرقانونی، با پرداخت غرامت به این بانک ایرانی موافقت کرد

2 2

با خبر میگه :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 22:01
متن کامل مناظره جنجالی تاج‌زاده و زاکانی
تاج زاده گفت:
انتخابات آزاد از نظر آقای زاکانی یعنی فقط اصولگرایان وارد شوند. این توضیحاتی که شما ارائه کردید یعنی همین.
خواهش می‌کنم که نگویید مانند انتخابات اروپا، حداقل شبیه افغانستان و عراق انتخابات برگزار کنید.
وی گفت:
افراد با حجاب و بی‌حجاب، ارمنی و... همه کاندیدا می‌شوند.
من که می‌گویید دیکتاتور هستم می‌گویم بیابید انتخابات آزاد برگزار کنیم.
شمای دموکرات انتخابات آزاد را قبول ندارید؟

2 2

با خبر میگه :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 21:58
وزیر نفت:
امروز هیچ نفتی به اسم ایران نمی‌توانیم بفروشیم؛
در زمینه انتقال ارز با مشکلات بسیاری مواجه هستیم
تنها تفاوت شرایط امروز با زمان جنگ این است که دود و آتش و خون در کار نیست/
ایرنا

2 2

با خبر میگه :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 21:57
ترامپ راه‌های مقابله با جمهوری اسلامی بدون نیاز به موافقت کنگره را بررسی می‌کند
به گزارش وبسایت پولیتیکو، دولت دونالد ترامپ در حال بررسی راههایی است که بتواند بدون نیاز به رضایت صریح کنگره با جمهوری اسلامی روبرو شود.
یک مقام‌ ارشد دولت روز دوشنبه گفت هدف دولت ترامپ از کمپین فشار حداکثری، بازگرداندن ایران به میز مذاکره و رسیدن به توافق هسته ای بهتر است و به دنبال درگیری نظامی نیست.
با این حال بنا بر این گزارش، برخی نمایندگان دموکرات کنگره، نگران هستند دولت بدون مجوز کنگره دست به اقدام نظامی علیه جمهوری اسلامی زند.

11 7

استاد اعظم میگه :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 21:46
با سلام
هر چند تا فرهنگ افراد اصلاح نشه هیچ میلی به ادامه فعالیت ندارم ولی طبق اصرار چند تا از دوستان با معرفت یه تحلیل قرار می دهم
تمام نظرات رو بررسی کردم نظرات یوزر کنکوری و ساسان از بقیه کارشناسی تر بود ولی باز نیاز به دقت بیشتر داره
برخی واقعا درست تحلیل میکنند ولی متغیرهای بازار را در نظر نمی گیرند
ممکنه تمام پارامترهای صد در صد دلالت بر کاهش یا افزایش قیمتها داشته باشه و درست هم باشه ولی این بین یک متغیر قدرتمند تمام رشته ها رو پنبه کنه و تمام نظرات رو اشتباه از آب دربیاره که این مورد میتونه فقط داخل بورس با سرمایه زیاد اتفاق بیوفته
خوب دوستی که گفته بود من 1860 و 4690 را برای کف تعیین کرده بودم چرا درست نبود شما اگر ترتیب نظرات منو با دقت بخونی متوجه میشی چرا این کف شکست من روز بعد از ان تحلیل وقتی ابشده 1880 و سکه 4750 بود خبر از سقوط قیمتها دادم اون فقط جهت نشان دادن ضعف سایر نظرات بود وگرنه روند افزایشی همان روز درست بود و شماها اشتباه نکرده بودید ولی باید بدونید حتی اگر 100 درصد مطمین هستید این وسط متغیرهایی میتونه تحلیل های شما رو غلط از اب در بیاره
هر تحلیلی مدتی دوام داره روند بازار میتونه از یک تا 60 روز با یک تحلیل نوسان کنه یعنی یک تحلیل می تونه مدت انقضا 1 روز تا 60 روز داشته باشه ممکنه در عرض 2 ماه یک تحلیل کافی باشه ممکنه 60 تا تحلیل بخواد یا 30 یا 20 و ... بستگی به عرضه و تقاضا در بازار + متغیرهای قدرتمند مثل بورس و ... داره
چون عدد مظنه روند و بهتر از سایر طلاجات هست در نتیجه ملاک خوبی برای تصمیم گیری در خرید و فروش هر نوع طلایی اعم از انواع سکه های و دست دوم و 24 عیار و ... هست از این به بعد مظنه رو ملاک ارزیابی قرار دهید تا بتوان به نتیجه بهتری رسید
نظر چند روز من رو در مورد پایین امدن قیمتها خیلی ها مسخره کردند و به قول خودشون خندیدند ولی اگر باز شک داشتند می تونند من رو به چالش بکشند و با من مسابقه دهند تحلیل گر با تجربه میتونه تا 99 درصد روند بازار رو درست پیش بینی کند بهترین شما شاید تا 60 درصد بتونه درست بگه که اون هم همان افرادی مثل محصل و اقا مسعود و کنکوری و ساسان و... هستند که اگه تحلیل خوب دیدم باز به لیست اضافه میکنمه
خوب حالا کسانی که سر در گم هستند خدمتشون عرض کنم فعلا فقط نظاره گر باشید تا ابشده 1920 را نشکنه بازار وارد فاز رونق نمیشه اگر هم ابشده به اون نقطه نرسید بازار را رها کنید تا به فاز رکود بره چون فعلا خرید یا فروش برای افراد معمولی ضرر داره و این وسط فقط دلال سود میبره و شما ضرر پس سعی کنید معاملاتی انجام ندهید که مجدد ضرر کنید فعلا کفی مشخص نیست و نوسانات سینوسی ممکنه زیاد اتفاق بیوفته هر کسی کف مشخص کنه من حاضرم باهاش عهد ببندم که اشتباه می کنه و تمام نظرات کف قیمتی کاملا حدسی و تصادفی هست اگر کسی خواست باز می تونم براش اثبات کنم کف قیمت ها همه اشتباه هست فعلا بازار کف قیمتی محکم نبسته باید ابشده 1920 را بشکنه تا بشه یه کف محکم براش متصور بود و از اونجا مجدد معاملات راه میوفته و بازار رونق میگیره
در پایان من با هیچ یوزری مشکل ندارم هر کسی از جانب من نقل قول میکنه کاملا اشتباه هست ناراحتی من تنها از فحاشی های اخیر در پیام خصوصی هست و لا غیر
موفق باشید

5 5

۰۰ پاسخ می دهد :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 22:14
درود بر استاد اعظم. دمت گرم. حضورت دلگرمی هست. پس بیشتر باش و راهنمایی کن. شاداب باشی.

10 6

استاد اعظم پاسخ می دهد :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 21:57
اگر آبشده به سطح 1920 و سکه 4830 نرسه این بازار یعنی بازار طلا بدترین بازار خواهد شد و چنان به رکود بره که باعث ورشکستگی طلا داران و طلا فروشان خواهد شد
پس کسی بی دلیل سرمایه خودش رو فریز نکنه

8 2

كيمياگر میگه :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 21:01
حمايت ها
-----------
ابشده حمایت های محکم محدوده 1830
مخصوصا 1836رو داره
1836شکسته بشه تا 1833و اون شکسته بشه تا 1820میريزه
دوستان حمایت های مستحکم رو گفتم خواهشا دقت کنید حمایت ها قوی هستن اگر شکسته بشن ریزش شدت میگیره
ولی حمایت بشه دوباره به سمت بالا
ابشده تا 1850
سکه تا 4650
دلار هرات تا 13200
دلار تهران تا 13300 بالا میان

8 1

olgoo میگه :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 20:28
سلام بر شما
ما در کشور ایران ،یک کشور جهان سومی زندگی می کنیم .
سعی می کنیم پاهای خود را روی شانه های همدیگر قرار بدیم تا به بالای نردبان برسیم .
طمع می کنیم به طور مثال در زمانی که نباید خانه خود رافروختیم وطلا خریدیم ودر زمانی رکود که طلا داشتیم ،فروختیم
و . . .
و . . .
با هم دوست باشید وبه هم کمک کنید ایرانیها از لحاظ تیمی و گروهی در مر حله پائینی قرار دارند
وباید روی کار گروهی بطور جدی کار شود .
اگر در همین سایت بر فرض یکصد نفر با سر مایه پانصد تا یک میلیارد با هم مشارکت کنند با سرمایه پنجاه تا یکصد میلیارد وبا یک تیم کار آمد کارهای بزرگی می توانید بکنید
حتی در ساختمان سازی و کشاورزی ودامپروری صنعتی کاری که شما نمی توانید، بانکها انجام میدهند و فربه تر می شوند .
سکه ثامن نمونه بارز فریب و کم هوشی ماست که یک جوان سی وچند ساله کلاه چند هزار نفر رابرداشت با آن پول میشد یکی از بزرگترین معادن طلا در سطح خاور میانه را راه اندازی کرد .
آمریکا ئیها وغربی ها دارای روحیه مشارکت و همفکری هستند برای همین به اینجا رسیده اند
و ما هنوز در اول رابطه مانده ایم .

8 0

با خبر میگه :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 18:59
#روانشناسی_بازار
#روانشناسی_معامله_گر
معامله گر موفق

وقتی که از معامله گران موفق راز کارشان را جویا شوید متوجه خواهید شد که آنها روی خود و احساساتشان کنترل دارند ، منظم هستند و انعطاف پذیرند .
این افراد توانایی تغییر عادات ذهنی خود را دارند تا همسو با جریان بازار شوند .
یک معامله گر موفق برای خود یک حد ضرر قرار می دهد تا وقتی بازار از لحاظ فکری همسو و هم جهت با او نیست سهم خود را بفروشد .
مثلا ممکن است او بخواهد سهمش بالا رود اما بازار تمایلی به صعود آن سهم در آن زمان نداشته باشد .
پس او به راحتی با فعال شدن حد ضررش آن سهم را می فروشد .
یعنی هم جهت با بازار حرکت می کند . اما اگر معامله گری تازه کار ولجوج بوده و انعطاف پذیر هم نباشد سهم خود را نمی فروشد و به راحتی ضرر های سنگینی می کند .
توجه کنید که انعطاف پذیری ذهنی و کنترل احساسات در مبحث روانشناسی معاملات جای می گیرند و هیچ ارتباطی با شناخت انواع تحلیلها همچون تکنیکال یا فاندامنتال ندارند.
روانشناسی معاملات و روانشناسی انسان ها
می توان گفت که روانشناسی معاملات به نوعی همان روانشناسی انسان هاست که موضوعات بسیار مهمی را در دل خود دارد . خوبی مواردی چون انضباط ، نظم ، کنترل بر احساسات ، غلبه بر احساس طمع و انعطاف پذیری این است که خوشبختانه هیچ کدام صفات مادرزادی نیستند .
با مباحث تحلیلی و مدیریت سرمایه می توانید تبدیل به یک معامله گر خوب شوید اما تنها زمانی به یک معامله گر حرفه ای و عالی تبدیل خواهید شد که بر مبحث روانشناسی معاملات تسلط داشته باشید.

2 0

Molti milyarder پاسخ می دهد :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 21:27
درود بر دوستان
برای مطالعه در این زمینه
کتاب تحلیل بنیادی تکنیکال وروان شناسی بازار اثر
مارک داگلاس استاد روان شناسی بازار به دوستان پیشنهاد میشود

1 2

با خبر میگه :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 18:56
مشاور موگرینی:
آمریکا مقصر تشدید تنش میان ایران و غرب است/باید به سهم خود به برجام پایبند باشیم
مشاور ویژه فدریکا موگرینی تاکید کرد که باید کاری کرد ایران باوجود خروج آمریکا از توافق هسته‌ای برای پایبندی به آن تمایل داشته باشد/
ایسنا

5 1

Leon میگه :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 18:55
سکه بین ۰ تا ۱۰ میلیون و ابشده هم ۰ تا ۱۰ میلیون رفت و برگشت میکنه اگر غیر از این شد هر چی خواستی بگو استاد اعظم شکست خوردی کامنت من را نقض کن اگر می توانی

2 1

با خبر میگه :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 18:55
مرکل در نشست خبری با رئیس‌جمهور اوکراین:اگر ایران به برجام پایبند نباشد، با تبعاتی روبرو خواهد شد
ایران باید هرآنچه در توان دارد، برای حل مسالمت‌آمیز این وضعیت انجام دهد./فارس

6 2

خبر/ میگه :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 18:52
فعلا آبشده برای اصلاح بیشتر تا 1833 سرسختی نشون میده و در 1838در حمایت میباشد/
از دست بره این حمایت تا نقطه بعدش 1833 ، میشه رفت،
حمایت چنانچه همچنان خوب باشه تا 1850میتونیم بریم، برای صعود نیاز بشکست مقاومت 1853 میباشد.
این تحلیل روند فعلی است/
شاد باشيد/

3 5

Leon میگه :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 18:49
استدلال بعضی شیرین عقل ها اگه ابشده تا ۱۸۳۰ بیفته پس خواهیم داشت ۱۸۵۰ ۱۸۷۰ ۱۸۹۰ ۱۹۲۰ ۱۹۵۰ ۱۹۸۰ ۲۰۵۰ ۲۱۵۰ ۲۳۰۰ ۲۵۰۰ ۳۱۰۰ ۳۵۰۰ ۴۵۰۰ ۵۵۰۰ ۸۵۰۰ ۹۵۰۰ و اگر کمتر شود ۱۸۱۰ ۱۷۸۰ ۱۷۵۰ ۱۷۲۰ ۱۶۷۰ ۱۶۲۰ ۱۵۲۰ ۱۴۸۰ ۱۳۲۰ ۱۲۱۰ ۱۱۰۰ ۱۰۲۰ ۹۲۰ ۷۵۰ ۵۶۰ ۳۲۰ ۲۱۰ ۱۱۰ ۰ عجب استدلالی درستی نهههههه غلام

7 2

همنشین درد میگه :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 18:33
دوستان از کل کل کردن با کسانی که حرف غیر کارشناسی می زنند پرهیز نمایید ، بی توجهی خاموشی بدنبال خواهد داشت. طلا در کوتاه مدت بدلیل دخالت های بازارساز سود دهی مناسب دارد . علت دخالت بازارساز صرفا سیاسی است وگرنه با توجه به افزایش نقدینگی سال گدشته دلار بین 18هزار تا 20 هزار براورد می گردد . بازارهای دیگر هم به رکود می انجامد لذا تا بازار طلا راه نیافتد بازارهای دیگر هم روند افزایشی نخواهند داشت لذا تحمل کنید و با تحریک های یک کاربر عصبی نشوید. دوباره فنر جمع می شود ودوباره در هنگام حرکت افزایش خیلی شیرین می دهد.
اما نکته ای که بازار طلا دارد افزایش اونس است که علاوه بر نوسان دلار سود مضاعف دارد انس 1900 دلار را در کارنامه دارد و چند سال است که رشد قابل توجهی نداشته از طرفی چرخش جهانی از دلار به دارایی های امن از جمله پالادیوم وطلا وپلاتین ونقره در حرکت است که در این میان طلا همیشه سهم خوبی را در این بین دارد پیش بینی ها در مورد افزایش طلا به 2020 می رسد ولی قطعا شروع ان در امسال کلید خواهد خورد قطعا طی یک سال اینده انس 1550دلار کف پیش بینی ها می باشد هر چند دلار بعد از سرکوب ها رشد خود را خواهد داشت لذا دوستانی که طلا در مظنه های بالاتر خریدند نگران نباشند طی 18 ماه اینده با بازگشت قیمت دلار و افزایش اونس سکه رکورد 8میلیون تومان را خواهد زد که از تمام بازارها افزایش با ریسک پایین و مطمئن تری خواهد داشت . در میان مدت تمام بازارها رو به رکود است
اگر نگران شوید کارد به استخوان تان فرو می رود و اموالتان را بصورت کاردی در بازار از دستتان خارج خواهند کرد به هیچ عنوان هیچ نوع جنسی را تا سود حداقلی ندهد نفروشید
نگران نباشید ،تنها نگرانی شما را در بازار از پای در خواهد اورد . با اعتماد به نفس نظاره گر باشید پیروزی در صبوری است
با ارامش از زندگی لذت ببرید کارشناسان روسیه .چین .فیلیپین.و... بازار جهانی را رصد ، پیش بینی و سیاستگذاری می کنند بی دلیل با حجم بالا طلا خرید نمی کنند.28.3.98
در اینده اتفاقاتی که خواهد افتاد که من دایم این تاریخ را بازخوانی خواهم کرد.
همیشه شاد باشید.

5 2

Zoroint پاسخ می دهد :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 18:55
طلا همیشه بلند مدت سود هست.البته اینم بگم این وضعیت کنترلی وتزریقی نمیتواند طولانی مدت ادامه دهند.قصد توهین ندارم ترسوها ضرر میکنند.قیمت شیر لبنیات ودلستر پفک و...افزایش یافته مگه میتونه طلا بکشه پایبن.از توندطرف انس کشیده بالا از این طرف تنش داریم وتحریم.ایران نفت بزور میفروشه ودلار کم میگیره دلار اومده پایین ولی قیمت ها افزایش یافته این نشون نیده قیمت مصنوعیه.آبشده همین الان آبشده منفی داره که نشان ازکنترل زیاد ومثنوعی هست وقیمت دلار پایین به هیچ وجه مناسب دولت نیست ودولت هم قصذش از پایین اوردن اولا سیاسی دوم اقتصادیه ودلیلش اینست ترسوها طلا وارزبیارن بفروشن.این منوال کوتاه مدته .من حداکثر یکماه اعتقاد دارم ولی هفته دیگه میره بالا.فقط موقعش موقعیست که بانک مرکزی پول وژلا کافی از مردم جمع اوری کرده باشد دوباره میکشه بالا این دفعه بهاچنه دارن.تحریم بیشتر.قیمت جهانی ژلا .رکود اقتصادی.

8 3

Leila-90 میگه :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 17:25
میخوان نوسانگیرارو خسته کنن تا از بازار خارج بشن

11 3

ماكان میگه :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 17:21
دوستان گرامي دقت بفرمایید:
با فاندها گیج نشوید
حواستان جمع رصد قیمتی باشد
طمع نکنید
معامله گری رویابافی نیست
و رصد قیمتی با استراتژی تحلیل تکنیکال را فراموش نکنید
اصلاح قیمتی ؛
حدضرر ؛ وحدسود .خرید در حمایتهای مهم. فروش در مقاومتهای مهم ( با توجه به تایم فریم تریدتان یعنی نوسانگیری یا میان مدت کار یا ..) خرید ویا فروش پله ای و دوری از طمع را بیاموزید که این موارد واقعیت های معامله گری هستند .

0 2

ماكان میگه :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 17:18
دوستان گرامی

1 1

با خبر میگه :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 17:13
شاناهان:
به دنبال جنگ با ایران نبوده و اعزام نظامیان بیشتر با هدف حمایت از منافعمان است.
اجازه اعزام 1000 نظامی بیشتر به خاورمیانه با اهداف دفاعی داده شده و این اقدام به خواسته فرماندهی مرکزی و پیشنهاد رئیس ستاد مشترک و البته با رایزنی با کاخ سفید نیز بوده است.

0 1

با خبر میگه :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 17:12
عضو کمیته سیاست های پولی بانک مرکزی انگلستان Bowe بر این باور است که ::
برگزیت همچنان به عنوان یک ریسک برای ثبات مالی انگلستان به شمار می رود.
ارزیابی ریسک های برگزیت دقت بیشتری می طلبد مخصوصا که احتمال دارد خروج انگلستان از اتحادیه اروپا با کندی رشد اقتصاد جهانی همراه شود.
آسودگی خاطر بزرگترین ریسک پیش روی ثبات مالی انگلستان است.
او همچنین افرود که در حال حاضر کمیته سیاست های پولی نیاز به ابزار های بیشتر ندارد.

0 1

با خبر میگه :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 17:10
وبگاه یمنی «النجم الثاقب» نوشت
برخی مقامات اماراتی با مقامات موساد دیدار کرده‌اند
و در این جلسات با تشکیل گروهی خرابکار توافق شده تا از آنها برای مأموریت‌هایی در اقیانوس هند و دریای عمان استفاده شود.

1 1

با خبر میگه :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 17:09
ژاپن: نیازی به اعزام نیروی نظامی به دریای عمان نیست
وزیر دفاع ژاپن با بیان اینکه مشخص نیست چه کسی عامل حملات هفته گذشته در دریای عمان بوده، گفت این حملات ادامه نیافته و نیازی به اعزام نیروی نظامی به این منطقه وجود ندارد.

4 3

Molti milyarder میگه :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 16:52
درود بر دوستان
همان طور که میدانید
سایت پر شده از نظرات بی محتوا وپیدا کردن نظرات ارزشمند نیاز به حوصله فروان. به شخصه بیشتر نظرات را نمیخوانم. مگر بعضی از اساتید
***شاید سیاست سایت براین است که سیگنالها رد یابی نشوند ***
خواهشمندم
از ارسال، تایید یا تکذیب، بحث، رقابت، و... کسانی که خود را اماتور مدانند کمتر نظر بدهند تا همه حتی خود شما از نظرات با ارزش بهرمند شویم
دوسال پیش کمتر از ۵ نظر در سایت بود.
استاد اعظم فارق از حاشیه بیش از چند سال نظرات ارزشمند داشته
دوستانی که تازه پیوسته اند این را در نظر بگیرند. صرف دانش ایشان نیست
متشکرم.

6 0

بانوی آماتور پاسخ می دهد :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 17:39
اینهایی که اینجا هستند اغلب خود را استاد دانسته و بعضی از آنها فحاشی را در دستور کارشان قرار داده اند تنها یک نفر خود را آماتور میداند و آن هم من هستم ...
من هم چشم ... پیشنهاد شما را قبول دارم و از این پس مانند سالهای پیش فقط خواننده خواهم بود ...
در پایان گمان کنم ذکر این نکته برایتان جالب باشد که من از سال 86 وارد اینکار شدم و بخدا قسم مواقعی بود که خرید و فروشهایم اعتراض دوستانه و مزاح گونه طلافروش را هم بدنبال داشت ... اینکه مثلا " چه زمانی به ما فروختی...!!! نکنه اطلاعات داشتی؟ "
در حالی که هرگز اینگونه نبود ... البته آن زمان کار من سکه امامی بود ... یادش بخیر اولین معامله را با فی 70 هزار تومن انجام دادم و 5 هزار تومن روی هر کدام سود بردم.
خدا نگهدار همه دوستان./.

5 3

انقراض طلا میگه :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 16:14
اینا دارن برای انتخابات مجلس زمینه سازی میکنن تا حرفی برای گفتن داشته باشن.
این دفعه کف قیمت احتمالا خیلی پایین خواهد اومد ( شايد 1.740 ) البته در یک مدت زمان يكماهه....خیلی احتیاط کنید.

2 2

مرد طلایی میگه :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 16:05
من 1827 فروختم خریدم رو 1778 بود. ترسیدم صبر کنم بیشتر برا بالا رفتن

17 6

الفردو میگه :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 16:02
يكي نيست اين حيوون ( leon ) رو از سايت بندازه بيرون
رواني، هر چي لايق خود و خانوادشه رو به ديگران ربط ميده

3 2

Leon پاسخ می دهد :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 18:19
حیوان تو هستی اشغال با ۱۰۰ تا کاربر فکر کردی همه مثل خودت نفهم هستند بی شعور

5 6

Leon میگه :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 15:56
اردبیلی کلاغ صد تا کاربری ساخته از خو گیجش طرفداری کنند با طناب این اشغال کله تو چاه نرید من نزدیک به ته چاه سقوط کنم ساده لوح نباشید هیچی بارش نیست

8 8

Leon میگه :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 15:41
اردبیلی یه بار دیگه اینجا بیایی جفت قلم پاهات رو خورد می کنم مردیکه عوضی با این راهنمایی نزدیک بود ضرر کنم شانس اومد استاد عظم ناخواسته یه کامنت داد خارج شدم ۱۰ تا کاربر کلاغ ساختی که ازت تعریف کنند باید علفی دزد شارلاتان

10 2

بانوی آماتور میگه :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 15:22
بازار ساز هدفش اینه که طلایی ها زو خسته و نا امید کنه ... و بد جوری روی این بازار خیمه زده... هیچ کاری هم به بازارهای دیگه نداره مثلا مواد خوراکی و.......
هالا تا کی او بتونه این جنگ رو ادامه بده و تا کی معامله گران مقاومت کنند ، معلوم نیست...
---------------------------------------------------------------------------------------
اینجا که هنوز خیلی ها به هم بد و بیرا میگن...!!! الهی حناق بگیرین ... الهی دستاتون فلج شه نتونید تایپ کنید ... خب بسه دیگه .. اح. خدا بدور...
www.tala baby.ir

18 8

zar bin میگه :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 14:11
يكي دو ساعت پيش طلا تا ١/٨٧٠ بالا رفت و الان ١/٨٤٠
نوسان ٣٠/٠٠٠ توماني تو يه تايم كوتاه مدت
باز هم پرچم اردبيلي بالاست
بر فراز ابرها

4 2

سيمين پاسخ می دهد :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 14:59
بازار مشکل ارزی به صرافیها اجازه داده هر قیمتی که دوس دارن بخرن اگر فروختن که هیچ اگر نه خودش فقط داره میخره

2 0

با خبر پاسخ می دهد :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 14:56
جنگ تجاری آمریکا با هند کلید خورد
تصمیم هند برای تلافی سیاست های حمایتی رئیس جمهور آمریکا، جنگ تجاری بین این دو کشور را کلید زده است.
عوارض هند بر 28 محصول آمریکایی از جمله بادام ، سیب و برخی محصولات شیمیایی روز یکشنبه اجرایی شد
دهلی نو اعلام کرده افزایش عوارض به تلافی عوارض آمریکا بر فولاد و آلومینیوم این کشور در سال گذشته صورت گرفته است.

4 1

ساسان پاسخ می دهد :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 14:53
کل بازار و مارکتها، بخاطر متشکل ارزی و تنش های سیاسی کلا گیج میباشد، ..
برای اصلاح بیشتر ابشده نیاز به شکست عدد 1838داریم

3 3

فردوسی پور پاسخ می دهد :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 14:50
در جواب آقاي لوچك عرض كنم افراد مهم و بزرگ دشمن زياد دارن و من اين رو جاهايي كه اسم مجيد اردبيلي هست به عينه ميبينم
البته طرفدار هم زياد داره آقاي اردبيلي

2 2

كيمياگر پاسخ می دهد :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 14:45
طبق تحلیل قبلي اصلاح تا محدوده 830 بود که از اینجا نهایت 15 تا دیگه ميتونه بريزه

1 3

لوچک پاسخ می دهد :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 14:44
آقای اردبیلی چه شاهکاری کرده که بهش حسادت کنند ! مرد باش و پاسخ بده

7 3

فردوسی پور پاسخ می دهد :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 14:41
اينجا چقدر به كاربر مجيد اردبيلي حسادت ميكنن

3 2

کنکوری پاسخ می دهد :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 14:39
کلا آبشده دیگه فروش نداره
نقدی کار و میانمدت کار میتونه از محدوده 1834 به صورت پله ای وارد خرید بشه

5 4

شاهین 53 پاسخ می دهد :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 14:36
دلار چنانچه 13300بشکنه و ثبات داشته باشه نقطه بعدش 13260 میباشد .. حمایت بشه در 13300تا 13380معکوس خواهدشد

1 5

لوچک پاسخ می دهد :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 14:33
کاربران عزیز ، میخواستم مرد هزار چهره رو که با نام های کاربری متعدد از خودش تعریف و تمجید می کند را به شما معرفی کنم ! به نمره های مثبت این نظر توجه کنید ، آقای اردبیلی باعث افتخار این سایت است را نگاه کنید و به نمره های منفی دیگر این پست که من گذاشتم هم نگاه کنید با این ترفند موش ها رو از سوراخ شون بیرون کشیدم

6 2

ميلاني پاسخ می دهد :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 14:32
یه مطلبی نیازه به كاربران گرامي سايت طلا بگم....
خیلی از کانال ها رو دیدم که ریز به ریز نوسان میدن مثلا میگن از اینجا تا پنج تا بالاتر ده تا بالاتر خرید و فروش بشه....
ببینید شما به عنوان یه معاملگر به دو چیز نیاز دارین :
۱_روند کلی دستتون باشه که اصلا صعوده یا نزولیه یا مثلا بالا رفتنس صعوده یا اصلاحه و پایین اومدن نزولی یا اصلاحه این مهمه که اصلا برای چه اهدافی می خواین معامله کنید
۲_اعداد مهم رو بلد باشین
ببشتر دو نوعه اعداد حمایت و مقاومت کلاسیک
و اعداد حمایت و مقاومت فیبوناچی
یه سری اعداد هم هستن که کلیدی هستن و باعث تغییر روند میشن اون اعداد مهمه ....
وقتی شما مقصد احتمالی رو بدونی و توقف گاه ها رو بدونی خیلی ساده اس
که در روند صعودی روی حمایت ها بخری و روی مقاومت ها بفروشیو در روند نزولی هم همینطور.....
خیلی بده با ذهن بسته معامله کنید
تحلیل ها می تونه خطا داشته باشه ولی اینکه یه سری کانال هی روی حمایت به مقاومت خرید و فروش میدن خیلی کار بچگانه ایه و اکثرا هم زمانی به مشكل می خورن که تو تشخیص روند عیارشون معلوم بشه
اصل یک تحلیل تشخیص روند کلیه نه یه سری اعداد که تو خیلی از کانال ها رایگانم پیدا میشه

4 3

با خبر پاسخ می دهد :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 14:29
فاکس_نیوز
واشنگتن در پی افزایش تنش بین ایالات_متحده و ایران، 1000 نیرو اضافی را به خاورمیانه می فرستد.
این تصمیم پس از حمله هفته گذشته به دو تانکر در خلیج_عمان گرفته شده است.
در حالی که پنتاگون روز دوشنبه تصاویر جدیدی را از حرکت نیروهای سپاه برای خرابکاری منتشر کرد، مقامات واشنگتن گفتند که اعضای سپاه پاسداران یک مین منفجر نشده را از یکی از کشتی جدا کرده است و ما کاملا این را مطمئن هستیم....
به نظر می رسد که ایالات متحده پس از فرستادن نیرو های جدید به منطقه، در ماه های آینده به یک درگیری_نظامی با رژیم_ایران نزدیک تر می شود
برخی خبرگزاری ها اعلام کردند حمله شدید به تانکرهای نفتی در خلیج عمان طی هفته گذشته تنها روابط ایالات_متحده و ایران را بدتر کرده است و پیشبینی میشود واشنگتن به زودی هزاران نیرو دیگر را برای جلوگیری حرکات_ایران به منطقه ارسال کند!!!

8 7

الفردو پاسخ می دهد :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 14:26
يابو علفي ( leon ) باز تو پيدات شد
بيشرف

5 9

Leon پاسخ می دهد :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 14:23
اردبیلی غلط کرد مرتیکه اون گفت روند صعودی هست

5 3

طنز 1800 پاسخ می دهد :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 14:21
1840 كف زد داره جهشي بالا ميره
الان 1846

7 5

لوچک پاسخ می دهد :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 14:18
واقعا آقای اردبیلی باعث افتخار این سایت است

4 4

طنز 1800 پاسخ می دهد :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 14:14
الان 1844 شد

0 10

لوچک میگه :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 14:09
کف ۱۷۸۰ برای ابشده تا پایان سال حفظ خواهد شد

2 7

لوچک میگه :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 13:55
بیشتر سالها خرداد و تیر ماه بازار ها کساد بوده از مرداد و شهریور بازار ها رونق میگیره

3 11

Leon میگه :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 13:41
اخرین چتی که با استاد اعظم داشتم گفتش برای همیشه از بازار خارج شوم و تا نگفته ورود نکنم
من دیروز آبشده ها را 1870 رد کردم این بار هم استاد بدادم رسید

11 2

نیلوفر79 پاسخ می دهد :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 14:21
خدا امواتشو بیامرزه فک کنم منظورش نه تنها این بوده که ازبازار خارج شی بلکه از سایت هم خارج شی

5 8

Leon میگه :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 13:34
استاد اعظم میگه :
تاریخ: 1398/03/27 ساعت 14:58
سلام دوستان من پیام خصوصی جواب نمیدم چون نصفش فحش هست
یوزر استاد اعظم 2 با یوزرهای مختلف خود در حال فحاشی به بنده هست
تا وضع این مولتی یوزرها مشخص نشه من تحلیلی ندارم
فعلا تا چند وقت نظر نمیدهم و پیام خصوصی هم جواب نمیدهم
مدیر استی لطفا یوزرهای استاد اعظم 2 را توقیف کند و یک نفر مدیر برای نظارت بر پیام ها انتخاب کند بنده می توانم بپذیرم
در ضمن بازار طلا مرد و به درک واصل میشود
مسکن بزودی شروع به کار می کند
11 10
استاد اعظم میگه :
تاریخ: 1398/03/27 ساعت 12:26
قصد دارم برای رو کم کنی ادعا کنندگان قیمتها رو پایین بیارم تو بورس عرضه زیاد میشه
ما کلی بهش خندیدیدم ولی خداییش درست گفت

2 7

لوچک میگه :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 13:20
نا امیدی بد دردیه که متاسفانه بعضی از مال دارها بهش مبتلا اند صاحب مال آگر مرد باشد مال همیشه مرداست

3 8

Leon میگه :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 12:35
ریزش شروع شد

4 4

casra پاسخ می دهد :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 12:36
لئون ،،با همه ی احمقی ،،خوب گفتی،،،

4 4

کهنه کار میگه :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 11:40
سلام خدمت همه.
هیچ جنگی رخ نمیده بین ایران و امریکا.
شک نکنید.

15 5

مبصر میگه :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 08:54
به مجيد اردبيلي پيام دادم؛
استاد نوساناتي كه فرموده بوديد يك به يك در حال اجراست اما در مورد افزايش قيمت آبشده اشتباه داشتيد...... و قيمت طلا بر عكس پيش بيني جنابعالي چرا ريزش داشت ؟
استاد فرمودند:
بنده بارها اعلام كردم بازار ساز بيشتر پيش بيني ها، معادلات و تحليل درست تكنيكال رو بي اثر كرده و برعكس پيش بيني ها عمل ميكنه ....... شما بريد نظرات كاربران طي دو روز گذشته رو مطالعه كنيد و ببينيد،
چند نفر ريزش 50 هزار توماني آبشده رو پيش بيني نمودند؟ ...
جواب هيچ كس
اشتباه جزيي از تحليل بوده و خواهد بود،
و بنده در همين سايت به دفعات اشاره كردم با تحليل خود معامله كنيد....
استاد در پايان فرمودند:
به عقيده بنده يك نوسان حداقل 100 هزار توماني آبشده را تا ده روز آينده تجربه خواهيم نمود ........

2 3

كيمياگر پاسخ می دهد :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 13:33
روند 4 ساعته:
تا زماني كه زير 1857 هستيم جا براي ريزش تا 1830 هست

1 1

با خبر پاسخ می دهد :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 13:28
آمریکا حمله خمپاره‌ای به پایگاه نظامی‌ خود در شمال بغداد را تأیید کرد
سخنگوی «ائتلاف بین‌المللی آمریکا علیه داعش»:
شلیک غیرمستقیم در محدوده اردوگاه التاجی در عراق صورت گرفته است.
این حمله هیچ تلفاتی در میان نیروهای ائتلاف یا شرکای ما به‌جا نگذاشته است.
نیروهای امنیتی عراق در حال تحقیق درباره این رویداد هستند.
فارس

1 1

با خبر پاسخ می دهد :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 13:21
ترامپ:
ممکن است به ایران حمله نظامی کنیم
ترامپ در پاسخ به اینکه آیا به ایران حمله نظامی می کند یا نه، گفت:
من چنین چیزی را نمی توانم پاسخ دهم
ممکن است برای جلوگیری از دستیابی ایران به سلاح اتمی دست به اقدام نظامی بزنیم/
فارس

3 1

انقراض طلا پاسخ می دهد :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 13:16
هر کی خبر میزاره قبلش از منابع خبری معتبر بررسی کنه
حالا فرقی نمیکنه میخواد خبر منفی باشه یا مثبت
الکی هم خبر جنگ نزارید

4 0

ماكان پاسخ می دهد :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 13:08
کسی خبرداره این پایین اومدنا تا کجا ادامه داره
یعنی اگه خبر جنگ هم بیاد بازم نزولی میشه نمیدونم چه خبره همه چی ده برابر شده دلار و طلا شده مفت مفت

3 5

الفردو پاسخ می دهد :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 13:05
این چه بازار کثیفیه کاش هیچ وقت وارد نشده بودم ، میخواد یه مقدار بره بالا سرش گیج میخوره میاد پایین..فکر کنم ترس از ارتفاع داره،
کاش یه مقدار دیگه بالا میزد خارج میشدیم

2 4

طنز 1800 پاسخ می دهد :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 12:50
کم حجم مقداري تزریق کردن تا جلوی روند صعودی رو بگیرن
- دارن به این بیمار که نیاز به جراحی داره ( اقتصاد کشور) هی مرفین تزریق میکنن تا جلوی دردشو بگیرن

3 3

شاهین 53 پاسخ می دهد :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 12:25
فعلا بازار کاملا دست بازار ساز هست وهربالایی فروش داره
هدف آبشده 1843 و هرات 13200 و سكه 4640

2 3

مزدك پاسخ می دهد :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 12:11
سكه چنانچه حمايت 4640 را حفظ كند مى تواند به سمت 4685 كه تراز ميانى قيمت است و در صورت شكست اين عدد تا 4700 _ 4725 رشد كند

6 4

سيمين پاسخ می دهد :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 12:03
دوستان توي اين گروه كسايي هستن كه تحليلاي خوب و نظرات سودمندي ميدن اما به دليل اينكه هركي داره ي نظري ميده و تحليلي ميده اوناهم زياد تحليل نميكنن،لطفا از چت زياد خوداري كنيد و بزاريد چهارتا اينكاره نظر بدن،
مرسي

8 4

ساسان پاسخ می دهد :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 11:37
تمام خبرهای جنگ فیک و الکی هستش دلال ها میخوان امروز خالی کنن تو قيمت بالا
سازمان امنیت ادعای آمریکا رو بخاطر نقص دلایل رد کرده بقیه کشورها هم رد کردن
مواظب باشید رکب نخورید

3 3

ميلاني پاسخ می دهد :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 11:32
رواني شديم یه تکان بخوره شخصا میفروشم و تمام

4 2

zar bin پاسخ می دهد :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 11:29
این بازار چند وقته همش ضرر بوده
وارد شدن تو این بازار اشتباهه
فعلا ،..
البته تا زمانی که سایه ی سنگین و شوم ارزی وجود داره

5 2

casra پاسخ می دهد :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 10:51
لطفا بگو این نوسان روبه بالا یا پایین،،،،ما که بدبخت شدیم از این تحلیل های مبهم

5 3

خبر/ پاسخ می دهد :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 10:16
سلام و عرض ادب/
مقاومت امروز آبشده 1859
شکست و تثبیتش میتونه اعداد زیر رو فعال کنه/
1863
1875
1887
1908
دوستان توجه کنید شکست و تثبیت هر کدام از اعداد میتواند اعداد بعد خود را فعال کند/
نقطه حمایت مورد نظر ما
1850
در صورتی که حمایت نشه
1842
1830
1818
1806
دوستان توجه کنید چنانچه اعداد ذکر شده حمایت نشود میتواند اعداد بعد خود را فعال کند/
روی مقاومت ها و نزدیک به آنها هرگز اقدام به خرید نکنید/
حد سود و ضرر خود را در معاملات مشخص کنید/
شاد باشيد/

3 5

Leon پاسخ می دهد :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 09:45
ماکان آشغال کله استاد مجید دوست من بود ولی استدلالش غلط شد و من ضرر کردم

8 3

کنکوری پاسخ می دهد :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 09:24
پلن صعودى :
آبشده در روز سه شنبه اگر بتواند بالاى مقاومت 1856 قرار بگيرد مى تواند موقتا به سمت تراز ميانى 1865 بالا برود ، در صورت تثبيت ادامه صعود تا 1870 _ 1876 محتمل است ، اين ناحيه مقاومتى از اهميت بالايى برخوردار است و در صورتيكه بازار حمايت شود و اين سقف شكسته شود قيمت تا 1885 _ 1890 خواهد رفت كه به احتمال زياد مجدداً از حدود 1885 _ 1900 وارد اصلاح قيمت شويم
اما در پلن كاهش قيمت دو حالت وجود دارد ، حالت اول كاهش از همان ابتداى بازار و حالت دوم اين است كه ابتدا افزايش قيمت داشته باشيم و بعد اصلاح رو به پايين
حالت اول :
اگر آبشده نتواند صعودى شود و حمايت 1852 _ 1845 را از دست بدهد قيمت به سمت 1830 _ 1825 _ 1815 خواهد رفت
حالت دوم :
در اين حالت آبشده بايد از محدوده 1850 ( با كمى تلورانس بالا پايين ) حمايت شود و با گذر از مقاومت 1856 _ 1865 به سمت سقف هاى مهم 1870 _ 1876 حركت كند و از اين حدود مجدد وارد اصلاح قيمت شود
نا گفته نماند تكرار مى كنم كه آبشده حتى اگر از محدوده 1870 _ 1876 هم عبور كند باز هم ممكن است در نزديكى 1885 _ 1900 وارد اصلاح قيمت شود ولى در اينصورت اصلاح قيمت ديگر نمى تواند خيلى شديد باشد

9 6

ماكان پاسخ می دهد :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 09:15
Leon تو مثل گاو پيشوني سفيد تو سايت طلا تابلو شدي و همه ميدونن با اردبيلي مخالفي . پس چطور به حرف اردبيلي خريد كردي و دچار ضرر شدي
آشغال هم خانواده ات هستن كه يه ميكروب رو تحويل جامعه دادن

5 6

Leon پاسخ می دهد :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 09:04
جمع کن عمو اردبیلی با استدلالش به من ضرر زد آشغال

1 3

Amirgan22 میگه :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 08:40
من آخر نفهمیدم طلا بخرم یا بفروشم البته ناگفته نمونه یه پراید لگن هم باید بخرم لازم دارم حالا به نظر اساتید گرامی بخرم یا بفروشم؟؟؟

0 2

casra میگه :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 08:28
یک انسانی وضعیت طلای داخل را برای امروز عنوان نماید،،،،ممنون

4 2

Chandler میگه :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 06:52
خبرگزاری روسی اسپوتنیک : آمریکا قصد حمله محدود به برخی از تاسیسات هسته ای ایران را دارد

2 2

Chandler میگه :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 06:50
وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) تصمیم دارد ۱۰۰۰ سرباز به خلیج فارس اعزام کند.

1 2

Chandler میگه :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 06:50
وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) تصمیم دارد ۱۰۰۰ سرباز به خلیج فارس اعزام کند.

5 0

ماكان میگه :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 06:03
ادعاي ٢ كاربر محترم، زماني كه آبشده بالاي ١٨٨٠ بود ...!!
شینتیل خان پاسخ می دهد :
___
تاریخ: 1398/03/27 ساعت 22:22
و بخاطر همین مسئله بانک مرکزی با تزریق محدود سعی بر حفظ قیمتها داره که مثلا" بگن با اینکار هیچ اتفاقی نمی افته. ولی در میان مدت و بلند مدت نمیتوانند بازا ر را کنترل کنند. و بقول کاربر بی طرف فقط بخرید نپرسید چرا...!!
_______
چراغ خاموش ميرن جلو اما هيچ كس به اشتباه فاحش اين ٢ كاربر توجهي نمي كنه ...!!

13 1

قاسم روشن میگه :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 01:08
با سلام خدمت تمامی دوستان
جناب آقای استاد اعظم شما دیروز فرمودید کف آبشده 1860 و سکه 4690 هست؟! امروز ولی هر دو کف شکسته شد. سوالم اینه که چطور شما که توانایی دستور دادن به صرافی هارو دارید لااقل به دوستانتون میگفتید چند روزی صبر کنن و بعد کف های پیشنهادیتون جابجا بشه.
البته منکر برخی از پستهای مفیدتان نیستم اما بارها گفته شده در این بازار افراد حرفه ای هیچوقت با قطعیت نظر نمیدن.

2 6

Leon پاسخ می دهد :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 08:53
دیروز ساعت 12:30 گفتش قیمتها را پایین میاره گمون کنم نظرش به شکستن کف آبشده و سکه بوده باشه

11 1

تهرانی پاسخ می دهد :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 01:59
قبلا هم فرموده بودن که سکه زیر 5050 و ابشده زیر 2 تومن نمیاد...

2 1

تهرانی میگه :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 00:37
از شروع تیرماه، وارد فاندهای سیاسی و تاثیر گذار بر روند مارکتها خواهیم بود،

6 1

همنشین درد میگه :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 00:29
دوستان یک ماه پیش گزارشی از اقدامات دولت دادم مبنی بر جذب نقدینگی از طریق فروش سهام 18 شرکت بزرگ به قیمت 42000میلیارد ، مجوز فروش اوراق مشارکت به نهادهای عمومی، فروش داراییهای سرمایه ای ،ازاد گذاشتن سود برای صندوق های سرمایه گداری ، همه سیاستهای انقباضی برای کنترل نقدینگی و تورم قیمتها می باشد و با توجه به تورم فزاینده در سال گذشته حداکثر تورم انتظاری برای 10 ماهه اینده سال جاری بیش از 25 درصد نخواهد بود لذا بجز شب عید در تمام عرصه ها افزایش چندانی نخواهد بود عکس نظر کاربر با نام استاد اعظم تورم قیمت در مسکن در تهران قابل پیش بینی نخواهد بود قطعا علی رغم نوسانات اقتصادی تورم ملک صرفا بر مبنای کمبود عرضه اتفاق می افتد چرا که تولید مصالح ساختمانی بعد از مسکن مهر مازاد نیاز کشور است و کارخانجات مازاد تولید نیاز دارند و بخش بزرگ هرم سنی جمعیت کشور از تقاضا مسکن عبور کردند و میزان ازدواج 891 هزار مورد به 570 هزار مورد در سال کاهش یافته است ودر اینده به 450 هزار مورد کاهش می یابد پس برعکس دهه های گذشته سرمایه گذاری در بخش های مواد غذایی و سپس پوشاک پیشنهاد می گردد

7 2

شینتیل خان میگه :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 00:06
براساس گزارش وبگاه جینز دیفنس، نیروی دریایی آمریکا اعلام کرده که دومین ناوشکن مجهز به موشک‌های هدایت شونده خود به نام «یواساس میسن» (DDG ۸۷) را به دریای عمان اعزام کرده تا بعد از ماجرای حمله پنجشنبه گذشته به دو فروند نفتکش‌، حضور بهتری در منطقه داشته باشد.
خبر فوق عینا" از روزنامه دنیای اقتصاد نقل گردیده.
اما تحلیل :
بدون شک همه ما از جنگ و درگیری بیزاریم و آرامش میخواهیم. ولی نکته ای که حائز اهمیت است این است که هذف آمریکا از این لشکر کشی چیست ؟
بدون شک عمل تا گفتار آمریکایی ها زمین تا آسمان تفاوت دارد. مدام میگویند قصد جنگ نداریم ولی در عمل دارند روزبروز تدارک نظامی شان را بیشتر میکنند.
ایا تقبل این همه هزینه و جابجایی از آن سر نیا تا اینجا برای ترساندن ایران است ؟
این درست که در تقابل رودررو شاید موفق نشود . ولی عزیزان ایا فکر کرده اید که خدای ناکرده جنگ فرسایشی یعنی چه ؟ خرابی . ویرانی . کشته شدن و کشتن . و هزار بلای خانمان سوز دیگر.
ایکاش مسئولین ما بتوانند تصمیم درست و معقول داشته باشند. و بتوانند با تدبیر و مدیریت این بحران کشور را از خطر بالقوه ای که همه ما را تهدید میکند دور سازند. انشاالله.

3 3

Leon میگه :

تاریخ: 1398/03/27 ساعت 23:40
استاد اعظم رسما امروز طرفداران کامنت های افزایش را با خاک یکسان کرد نه باریکلا نههههه باریکلا

4 2

امیردنت میگه :

تاریخ: 1398/03/27 ساعت 22:17
اگر میخواهید اعصاب آرام داشته باشید و استرس نداشته و سرمایه خود را حفظ کنید پول نقد و طلا به نسبت مساوی یا با نسبت ۴۰به۶۰ نگه دارید من الان سکه بشه ده میلیون یا تا دو میلیون بیاد پایین برام هیچ تفاوتی نداره

3 1

ییلاق میگه :

تاریخ: 1398/03/27 ساعت 21:49
پنتاگون: علیه ایران، ائتلاف جهانی می‎‌سازیم
سرپرست وزارت دفاع آمریکا گفت که تمرکز وی، «جان بولتون» و «مایک پمپئو» بر ایجاد یک ائتلاف بین المللی درباره ایران است.
او گفت: ۱۵ درصد نفت جهان از طریق تنگه هرمز می گذرد و بدیهی است که ما باید برنامه های احتمالی را در صورت بدتر شدن وضعیت در نظر بگیریم، اما نیازمند گسترش دادن حمایت های بین المللی در این شرایط هستیم./ایرنا

2 5

امیردنت پاسخ می دهد :

تاریخ: 1398/03/27 ساعت 22:09
ائتلاف نمیگه چرا ترامپ از قرارداد بین المللی برجام که با امضا پنج کشور بزرگ دنیا و سازمان ملل بسته شده بدون دلیل موجه خارج شده ایران بعد از یکسال ونیم صبر کردن ویه طرفه به تعهد عمل کردن الان طبق بند ۲۶و۳۶برجام داره به تدریج قانونا تعهدات خودش رو لغو میکنه از هر نظر آمریکا مسئول است آمریکا الانن توان درگیری نظامی با ایران رو نداره مطمئن باشید تنها راه پیش روی دنیا توافق است که حتما امسال صورت میگیرد یک اقتصاددان امروز نصیحت خوبی به مردم کرده بود فعلاتااطلاع ثانوی به فکر حفظ سرمایه خود باشید نه ازدیاد آن

1 3

Sabor میگه :

تاریخ: 1398/03/27 ساعت 21:17
وقت فروش شدبه بقبه خبربدین

3 5

Leon میگه :

تاریخ: 1398/03/27 ساعت 20:01
امروز اول وقت ابشده ۱۸۷۰ فروختم تا این لحظه ۱۸۵۴

7 2

اقتصاد ایران میگه :

تاریخ: 1398/03/27 ساعت 19:54
خطاب به کاربر لئون ، دیروز قبل از شروع اصلاح و کاهش بازار ،خدمت دوستانی که وی آی پی هستند ، گفته بودم ، من اینجا گهگاهی بصورت عمومی فقط تحلیل کلی ارائه میکنم ،

14 2

اقتصاد ایران میگه :

تاریخ: 1398/03/27 ساعت 19:44
امروز صرافی ملی تزریق داشت و دلار رو پایین کشید که به همین نسبت هم طلا و سکه کاهش شدند ،ابشده هم در این چند روزه افزایشی بوده و تا ۱۹۰۲ هم رشد داشته ، مسلما با رسیدن به این محدوده باید اصلاح میشد ، و کمی از این موج رو برگشت میزد ، فردا هم مارکت ها کاهشی هستند ، ولی بازار داره به آخر خط اصلاح می رسه، به زودی روند برعکس میشه و به ادامه صعود میپردازه،

2 7

Leon پاسخ می دهد :

تاریخ: 1398/03/27 ساعت 19:46
معما چو حل گشت آسان شود خوش دارو بعد مرگ سهراب به چه کار میاد دیروز می گفتی

9 3

پلنگ68 میگه :

تاریخ: 1398/03/27 ساعت 19:25
1ماه دیگه پشیمون نشید که چرا نخریدم
نگی نگفتم
افزایش غیر قابل وصفی در انتظاره
مظنه 2300 چشمک ک هیچی جفت چشم میزنه

25 7

الفردو میگه :

تاریخ: 1398/03/27 ساعت 19:20
اين گوساله ( leon ) با اينكه رشد كرده و واسه خودش گاوي شده اما متاسفانه همونطور بيشعور مونده كه مونده......

3 6

Leon پاسخ می دهد :

تاریخ: 1398/03/27 ساعت 19:22
خب مالدارت کردند حقته ضرر کنی

4 4

Leon پاسخ می دهد :

تاریخ: 1398/03/27 ساعت 19:22
خب ماهواره کردند حقته ضرر کنی

24 10

استاد اعظم 2 میگه :

تاریخ: 1398/03/27 ساعت 18:28
دوستان عزیز سخنان احمقانه یه فرد رو خوب مرور کنید آخه احمق من برا چی باید به 20 نفر پول بدم تا تو رو خراب کنن ارزش پاسخ دادن نداری.در مورد بازار کاری با این استاد اعظم که با دوزار سرمایه ادعای مولتی میلیاردی داره ندارم در اوضاع کاملا با ثبات است عده ای که خانگی خرید دارند از 29 اسفند تا الان سودی نکرده اند خوب خودشون میدونن اینایی که من میشناسم ریال ازادن و براشون فرقی نداره سکه بیاد 2500 یا 10 تومن فعلا طبق اطلاعاتی که من دارم نمیشه برای خرید و فروش یه را داد برا همین چند روزیه فقط باز دید کننده هستم خودم صلاح دونستم گاهی حرف نزنی نمیگن لالی . در مورد دوستی که حرف از فحش و بد بیرا میزنه من اصلا خبر ندارم شما فردی هستی که نظراتتو رو مثل بقیه میبینم و اگر بدردم خورد استفاده هم میکنم من هدفم از حضور در سایت سود شخصی است و اگر چیزی هم بدونم با اطمینان اعلام میکنم که بدرد همه بخوره.

3 11

Leon پاسخ می دهد :

تاریخ: 1398/03/27 ساعت 20:11
این انگل باز داره برا خودش لایک می فرسته

8 7

Leon پاسخ می دهد :

تاریخ: 1398/03/27 ساعت 19:03
واقعا دلم کباب شد من یکی شاهد هستم که پشت سر استاد چه ها که نگفتی مایه ننگ

4 4

Leila-90 میگه :

تاریخ: 1398/03/27 ساعت 18:17
تواین بازار فقط باید با رانت وارد بشی وگرنه سرمایتو فرسایشی ازدستت درمیارن

3 3

Leila-90 میگه :

تاریخ: 1398/03/27 ساعت 18:17
تواین بازار فقط باید با رانت وارد بشی وگرنه سرمایتو فرسایشی ازدستت درمیارن

9 1

کنکوری میگه :

تاریخ: 1398/03/27 ساعت 18:12
روند کلی مارکت ها...
بازار تحت تاثیر فاند میباشد
و تاثیرات اعمال صرافی ملی
# آبشده تازمانیکه زیر 1870 هست امکان اصلاح تا 1853 وجوددارد و فعلا در حمایت 1860میباشد، برای روندصعودی به شکست عدد 1875، نیاز است
# سکه برای روند صعودی نیاز به شکست 4700دارد، تا زمانیکه زیر 4685هست امکان اصلاح تا 4650 وجود دارد
# دلار برای روند صعودی حتما باید باثبات لااقلی در بالای 13500 قرارگیرد، تا زمانیکه زیر 13500
باشد احتمال رویت 13390 هست
در اصلاح ها چنانچه حمایت ها خوب باشه فقط یک پله خرید میتوان زد نه بیشتر،....

7 2

M. Ozil میگه :

تاریخ: 1398/03/27 ساعت 17:57
نشست خبری سخنگوی سازمان انرژی اتمی از محل مجتمع آب سنگین اراک ساعتی پیش به پایان رسید.
کمالوند در این کنفرانس گفت تولید اورانیوم ۴ برابر شده .... .
و از امروز شمارش مع*** ۱۰روزه برای عبور از مرز ۳۰۰ کیلو اورانیوم غنی شده را خواهیم داشت.
به محض اعلام، سرعت غنی سازی را سریعتر نیز خواهیم کرد
در حوزه آب سنگین که کاربردیهای فراوانی در حوزه بهداشت و درمان و تشخیص بیماریها دارد، پیشرفتهای خوبی داشته ایم.

2 4

Leon میگه :

تاریخ: 1398/03/27 ساعت 17:45
ریزش ۱۵۰ تومانی دلار و یورو
در حالیکه صبح امروز دلار و یوروبا افزایش به ترتیب باقیمت ۱۳۵۰۰ و ۱۵۴۰۰ تومان در تابلوی صرافی ها آغاز به کار نمودند ؛ساعتی پیش با ریزش ۱۵۰ تومانی مواجه شدند.

27 3

كيمياگر میگه :

تاریخ: 1398/03/27 ساعت 16:51
روايت داريم هر كس به ديگري دشنام دهد انگار آن ناسزا را به خانواده خودش داده و به خودش و خانوادهاش بر مي گردد

7 5

لوچک میگه :

تاریخ: 1398/03/27 ساعت 16:44
اون ابنه ی مالیاتی که با حدود ۱۶ نام کاربری نظر میده و به آستاد اعظم گیر داده رو خوب میشناسم بهش توصیه می کنم بره دنبال شغل اصلیش

2 0

شینتیل خان پاسخ می دهد :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 03:34
آی آی آی
کاربر محترم لوچک اندازه نگهدار که اندازه نکو باشد....
حداقل 4-5 نفر کاربر خانم در این سایت مطالب رو دنبال میکنند. بیشتر دقت کن . ممنونم ازت.

14 4

شاهین 53 میگه :

تاریخ: 1398/03/27 ساعت 16:29
خانگی ها توجه داشته باشند
کل سرمایه خود را نباید یکجا فول خرید بزنند یا بفروشند
پلکانی باید اقدام کنند( همانطور كه دوست ارجمند جناب اردبيلي بارها عنوان كردند ) همیشه یک پله در کف کف قیمت، یک پله توی مظنه رنج،،،، و فقط یک پله در وقت صعود میتونند خرید کنند،، و در مواقع فروش چنانچه در سود بودند میتونند کلا خالی کنند
وگرنه فقط یک پله فروش بزنند، تمامی این موارد با رعایت حدضرر و حدسود میباشد

5 3

Leon پاسخ می دهد :

تاریخ: 1398/03/27 ساعت 17:28
اسم این چندش را پیش من نگو دیشب باعث ضررم شد

23 6

لوچک میگه :

تاریخ: 1398/03/27 ساعت 16:04
بهترین ، حرفه ای ، و دقیق ترین نظرات را آستاداعظم ارائه میدن بقیه شانسی است دو سه تا کاربر هم برای لودگی ووقت تلف کردن وارد سایت شدن که آگر تمایل داشته باشند حاظرم براشون سرگرمی درست کنم درامد هم دارد

20 7

لوچک میگه :

تاریخ: 1398/03/27 ساعت 15:50
طبق پیش بینی که هفته قبل در مورد کاهش اونس داشتیم تا اینجا کار درست بوده اونس به سطح ۱۳۱۷ و احتمالا ۱۳۰۰ باز خواهد گشت به نظرات حرفه ای و درست احترام بگذارید

6 1

casra پاسخ می دهد :

تاریخ: 1398/03/27 ساعت 15:58
به همه ی نظرات باید احترام گداشت،،،فضا در سایت باید دوستانه باشه،،،آقای اردبیلی خودش خوبه اما اطرافیانش از طرف او دارن رو مخ آدم راه میروند،،،کاش آقای اردبیلی تنها تو سایت بود،،سیاه لشکر نداشت،،

5 3

casra میگه :

تاریخ: 1398/03/27 ساعت 15:45
بگذارید اساتید تمرکز داشته باشند،،،توجه داشته باشید استاد جناب اردبیلی دیروز گفت امروز افزایشی هست ما هم نفروختیم ببینید چقدر ضرر کردیم،،،،پس آقای اردبیلی با احترام چی شد،،،،از الان جنابعالی تحلیل منطقی داری که به اشتراک میگداری،،،به متلکها توجه نکن،،حالا دیروز اشتباه کردی برای همه پیش میاد ،،،ولی صد دفعه درست گفتی،،دمت گرم،،،فردا را بگو خواهشن

6 4

Leon پاسخ می دهد :

تاریخ: 1398/03/27 ساعت 15:54
اردبیلی ۲ تا استدلال داد ۱۷۲۰ چشمک میزنه دومی شاهکار کامنت دیشب هر چه گفته اشتباه هست

13 3

casra میگه :

تاریخ: 1398/03/27 ساعت 15:27
سلام،،،دوستان عزیز با رفتن استاد اعظم ،،چه افرادی موافق هستند که از آقای اردبیلی خواهش کنیم تحلیلهای سریع و به موقع به اشتراک بگداره و ما و دیگر افراد لوس نیز دست از شوخی بر داریم،،والله من و خیلیا تو ضرر هستیم ،،،من منزل را فروختم و قرض گرفتم شده ۷۰۰ ریختم تو ی سکه و طلا،،الان هیچ و هیچم

6 3

کارمند1 میگه :

تاریخ: 1398/03/27 ساعت 15:27
اعظم 2 بس کن . بزار ملت آروم باشن

7 1

casra پاسخ می دهد :

تاریخ: 1398/03/27 ساعت 15:31
اعظم ۲ و لیون بس کنید،،،،خدا زمین گیرتون میکنه ،،،،نکنید،نسازید،،

0 1

با خبر میگه :

تاریخ: 1398/03/27 ساعت 15:19
واکنش سخنگوی وزارت خارجه به اتهام‌زنی «پمپئو»
# سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان:
مسئولیت تامین امنیت تنگه هرمز، بر عهده جمهوری اسلامی ایران است و نشان دادیم که در سریعترین زمان ممکن به کمک ملوانان کشتی های دچار سانحه رفتیم و آنها را نجات دادیم.
ظاهرا برای آقای پمپئو و سایر دولتمردان آمریکایی متهم کردن ایران در حادثه مشکوک و تاسف بار برای نفتکش ها راحت ترین و ساده انگارانه ترین کار است. در حالیکه نخست وزیر ژاپن برای کاهش تنش ها، با نفر اول جمهوری اسلامی ایران در حال دیدار است کدام دست های پنهان بدنبال اثرگذاری بر این تلاشها در منطقه است و چه کسانی از آن سود می برند؟!
آقای پمپئو! این تشکیک نه تنها شوخی و خنده دار نیست بلکه نگران کننده و هشدار آمیز است.

0 1

با خبر میگه :

تاریخ: 1398/03/27 ساعت 15:18
بانک مرکزی اعلام کرد؛
جلسه ارزی رییس کل بانک مرکزی با کارشناسان؛ عصر امروز
# جلسه ارزی رییس کل بانک مرکزی با کارشناسان و مدیران ارزی بانک مرکزی و بازار متشکل ارزی عصر امروز برگزار خواهد شد.
بدنبال مباحث مطرح شده در جلسه مدیران بازار متشکل ارزی و صرافی‌ها، بعدازظهر امروز کارشناسان و مدیران ارزی بانک مرکزی و بازار متشکل ارزی در دفتر رئیس کل بانک مرکزی موضوعات مطرح شده را مورد بحث و تصمیم گیری قرار خواهند داد.
لازم به ذکر است، تاکید رییس کل بانک مرکزی بر هماهنگی کامل بین عوامل مختلف مرتبط با بازار قبل از عملیاتی شدن آن است

0 2

با خبر میگه :

تاریخ: 1398/03/27 ساعت 15:16
❌خبری که مانع صعود قیمت ها شده :
عصر امروز برگزار می‌شود ؛
# جلسه ویژه برای راه‌اندازی بازار متشکل ارزی با همتی
# همزمان با نزدیک‌شدن به زمان آغاز فعالیت رسمی بازار متشکل ارزی، مدیران ارزی بانک مرکزی و بازار متشکل ارزی عصر امروز با رئیس‌کل بانک مرکزی جلسه ویژه خواهند داشت.

0 3

با خبر میگه :

تاریخ: 1398/03/27 ساعت 15:11
شکل گیری بازار متشکل ارزی تا اوایل تیرماه....
# ثبات قیمت‌ها در انتظار بازار ارز
# مهم ترین طرح برای ساماندهی بازار ارز که در روزهای آتی راه اندازی خواهد شد، «بازار متشکل ارز» است؛
بازاری که به نظر کارشناسان در صورت کارکرد درست می تواند به جولان دلالان و سوداگران در بازار ارز پایان داده و علاوه بر ثبات قیمت ها، نرخ ها را نیز کاهش دهد

1 1

با خبر میگه :

تاریخ: 1398/03/27 ساعت 15:08
۱۱ سوال اعضای مجمع تشخیص مصلحت از رئیس‌جمهور درباره CFT و پالرمو
دومین جلسه کمیسیون مشترک این مجمع به ریاست محسن رضایی با موضوع بررسی پیوستن ایران به CFT کنوانسیون پالرمو تشکیل شد.
در این جلسه سوالات و ابهامات اعضای مجمع درباره پیوستن ایران به این دو کنوانسیون جمع‌بندی شد
و ضمن دعوت از بانک مرکزی، وزارت اقتصاد، وزارت خارجه، معاونت حقوقی ریاست جمهوری و وزارت اطلاعات برای طرح نظرات کارشناسی خود، مقرر شد سوالات یازده گانه به اطلاع رئیس جمهور برسد
و پاسخ رسمی دولت به آنها داده شود
تا در کمیسیون مشترک و صحن مجلس قرائت شود.
همچنین کمیسیون مشترک مجمع تا رسیدن به نتیجه نهایی برای طرح در صحن مجمع، جلسات خود را ادامه خواهد داد.

1 1

با خبر میگه :

تاریخ: 1398/03/27 ساعت 15:06
ربیعی: با عدم تصویب FATF خودمان را تحریم میکنیم
سخنگوی دولت:
تصویب لوایح اف ای تی اف را به نفع مردم می دانیم.
اگر نتوانیم در قالب این چارچوب‌ها حرکت کنیم، زمینه‌ای برای قطع کامل همکاری‌های بانکی هم فراهم می‌شود.
خودمان را خودمان، تحریم نکنیم

1 1

با خبر میگه :

تاریخ: 1398/03/27 ساعت 15:05
پلوسی: نه با ایران جنگ داریم و نه می‌خواهیم آنها را تحریک کنیم
رئیس مجلس نمایندگان آمریکا در گفت‌وگو با شبکه سی‌ان‌ان اظهار کرد:
ما نه تمایلی به جنگ با ایران داریم
و نه می‌خواهیم شرایط تحریک‌آمیزی را رقم بزنیم
که پاسخی در پی داشته باشد

28 4

استاد اعظم میگه :

تاریخ: 1398/03/27 ساعت 14:58
سلام دوستان من پیام خصوصی جواب نمیدم چون نصفش فحش هست
یوزر استاد اعظم 2 با یوزرهای مختلف خود در حال فحاشی به بنده هست
تا وضع این مولتی یوزرها مشخص نشه من تحلیلی ندارم
فعلا تا چند وقت نظر نمیدهم و پیام خصوصی هم جواب نمیدهم
مدیر استی لطفا یوزرهای استاد اعظم 2 را توقیف کند و یک نفر مدیر برای نظارت بر پیام ها انتخاب کند بنده می توانم بپذیرم
در ضمن بازار طلا مرد و به درک واصل میشود
مسکن بزودی شروع به کار می کند

1 0

Hasani74 پاسخ می دهد :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 08:51
سلام
با تمام احترامی که برای همگی قائل هستم ولی من نظرات جنابعالی برایم بنده مهم هست.
با تشکر

0 0

Amirgan22 پاسخ می دهد :

تاریخ: 1398/03/28 ساعت 08:20
با عرض درود به استاد اعظم گرامی
الا زمان خرید است یا فروش ممنون میشم راهنمایی بفرمایید استاد بزرگوار

21 5

لوچک پاسخ می دهد :

تاریخ: 1398/03/27 ساعت 15:56
آستاد آعظم بخش نظرات سایت طلا با نظرات شما می چرخد شما به هیچ عنوان نباید نظرات تونه متوقف کنید این تقاضا من از شماست

6 3

افشین 1980 پاسخ می دهد :

تاریخ: 1398/03/27 ساعت 15:20
اینهایی که فحش میدن صداقت هم ندارن چه برسه یه اینکه تحلیل درست انجام بدن

6 5

Leon میگه :

تاریخ: 1398/03/27 ساعت 14:14
مجيد اردبيلي پاسخ می دهد :
تاریخ: 1398/03/26 ساعت 22:45
اینکه اکثر دوستانی که تکنیکال کار یا فاندامنتال کار هستند و تو مرحله ای که ابشده در اون هست به فکر خرید هستند یا منتظرن بالاي 1900بزنه خرید بزنن یا منتظر اصلاح وبعدش خرید هستند نشون میده که هنوز فشار خرید برا فردا وجود داره فردا احتمال زیاد روند صعودی خواهد بود
مجید اردبیلی هم معلوم شد استاد نیست

2 3

بانوی آماتور میگه :

تاریخ: 1398/03/27 ساعت 14:06
سخنگوی سازمان انرژی اتمی:
ایران ۶ تیر از سقف ۳۰۰ کیلو گرم اورانیوم غنی شده عبور می‌کند.

2 1

شینتیل خان پاسخ می دهد :

تاریخ: 1398/03/27 ساعت 22:22
و بخاطر همین مسئله بانک مرکزی با تزریق محدود سعی بر حفظ قیمتها داره که مثلا" بگن با اینکار هیچ اتفاقی نمی افته. ولی در میان مدت و بلند مدت نمیتوانند بازا ر را کنترل کنند. و بقول کاربر بی طرف فقط بخرید نپرسید چرا

5 4

Leon میگه :

تاریخ: 1398/03/27 ساعت 14:04
قیمت ها افتاد من که صبح فروختم

4 2

بانوی آماتور میگه :

تاریخ: 1398/03/27 ساعت 13:44
قدیما یه فیلم عروسکی پخش میشد ......
یکی از شخصیتها به بچه ها میگفت الان به آسمون میگم نعره بکشه ... آخه او به حرف من گوش میده ... و همین طور هم میشد و بچه ها میترسیدند ...
و او به آنها میخندید ...........///
پایان.

4 1

Leon میگه :

تاریخ: 1398/03/27 ساعت 13:24
چرا بازار یخ زد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

3 2

بانوی آماتور پاسخ می دهد :

تاریخ: 1398/03/27 ساعت 13:46
بازار چشش که به همتی میوفته یخ میزنه ....!

4 4

فریبنده میگه :

تاریخ: 1398/03/27 ساعت 13:13
منتظر اخرین صعود دلار بزودی.
باشید

0 0

فریبنده میگه :

تاریخ: 1398/03/27 ساعت 13:09

28 22

فردوسی پور میگه :

تاریخ: 1398/03/27 ساعت 13:04
اين سايت چرا اين شكليه؟ چرا اينجوري نظر ميديد؟ مگه يه نفر ميتونه به اين راحتي ادعا كنه قيمت ها رو بالا ميبرم يا پايين ميارم، معلوم نيست چي ميزنن؟ شيشه ميزنن، علف ميزنن، يا كلا طرف خودش شيرين ميزنه!

15 1

لوچک پاسخ می دهد :

تاریخ: 1398/03/27 ساعت 16:09
تازه وارد این ۲۲ نمره مثبت را بابت چی بهت دادن

6 5

افشین 1980 پاسخ می دهد :

تاریخ: 1398/03/27 ساعت 13:21
خودت چی میزنی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

4 4

افشین 1980 پاسخ می دهد :

تاریخ: 1398/03/27 ساعت 13:21
خودت چی میزنی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2 6

Leon میگه :

تاریخ: 1398/03/27 ساعت 12:48
مجید اردبیلی رو عشقه کامنت افزایشی دیروز مجید اجرا می شود

11 10

استاد اعظم میگه :

تاریخ: 1398/03/27 ساعت 12:26
قصد دارم برای رو کم کنی ادعا کنندگان قیمتها رو پایین بیارم تو بورس عرضه زیاد میشه

0 4

casra پاسخ می دهد :

تاریخ: 1398/03/27 ساعت 15:37
استاد لج با اون بی ادب ها و این اقایی که میگه چیزی میزنی،،،که معنی تهمت و حرف را نمی فهمه گوش نده،،،،افراد نادان همیشه و همه جا هستند شما کار خودتان را انجام دهید،،،امروز که ما دوباره ضرر بیشتر کردیم،،خجالتش برای اعطم۲ و لیون که مسخره میکنند،،

8 2

sedmehdi پاسخ می دهد :

تاریخ: 1398/03/27 ساعت 14:55
هميشه از اين صراحت و قاطعيت شما در گفتار لذت ميبرم از زمانيكه صراف فردوسي هم بوديد همين لحن بيان را داشتيد و عاليه

8 8

بانووو پاسخ می دهد :

تاریخ: 1398/03/27 ساعت 13:17
استاد اعظم عزیز
قیمتارو بیارید پایین
مردم عادی دعا گوی شما خواهند بود....

10 5

casra پاسخ می دهد :

تاریخ: 1398/03/27 ساعت 12:55
عامو برو دست خدای مهربون،،،،،،یه کاری کن که مثل همیشه خیرت به مردم برسه،،از شما بعید بود استاد،،،

15 4

کهنه کار پاسخ می دهد :

تاریخ: 1398/03/27 ساعت 12:52
حالا اگر از رانت مناسب اطلاعاتی بهره مند هستی یا اخبار زودتر بهت میرسه خب خداخیرت بده دوست داشتی در اختیار کاربران دیگر قرار بده ولی این لحن صحبت که به صرافی ها بگم به فلان جا دستور بدم که...!!! صلوات بفرست بزرگوار

14 6

کهنه کار پاسخ می دهد :

تاریخ: 1398/03/27 ساعت 12:47
استاد اعظم ....بزرگوار چیزی مصرف میکنی برادر؟!! همه دارن براساس سواد و بینش و تجربه خودشان نظر و تحلیل میدن و بقیه ازش استفاده می کنند ...حالا یکی دقیق تر دیگری ضعیف تر... شما کلا در حال زورآزمایی و نشان دادن قدرت مافوق خود هستی! اگر اقتصاد کشور در دستان مبارک شماست اطلاع بده خدمت تان برسیم جهت دست بوسی و اردات و درخواست کمک جهت برون رفت از وضعیت نابسامان فعلی! چند سالته داداش؟ چند کلاس سواد داری؟ یواش یواش با حرف هاتون و ادعاهاتون دارید مارو یاد رمال پیش گوی یکی از روسای جمهوری سابق میندازین! ول کن داداش ... لطف کن منت بگذار و فقط تفسیر و برداشت علمی خودت از روند بازار رو بزار تا همه بهره ببرند.... میخوای کل بندازی اینجا جاش نیست...توی بازار سکه و طلا و مسکن و...من کوچیکتر و بیسوادتر از همه هستم...خداوند همه ما رو به راه راست هدایت کند...یاحق

3 6

Leon پاسخ می دهد :

تاریخ: 1398/03/27 ساعت 12:46
ای بابا این راست گفته باشه صابونش چند بار به تنم خورده استاد صبر کن من بفروشم بعد

13 7

الفردو پاسخ می دهد :

تاریخ: 1398/03/27 ساعت 12:41
استاد !!!!!!
قرص هاتو خوردي !!!!!!
توهم بد درديه.....
خدا شفات بده .......
كلي با بچه ها خنديديم .... دمت گرم

10 7

استاد اعظم پاسخ می دهد :

تاریخ: 1398/03/27 ساعت 12:28
از این جهت که ضعف سایرین اثبات بشه

3 6

فردوسی پور میگه :

تاریخ: 1398/03/27 ساعت 09:56
سلام دوستان گرامي بنده چند ماهه بيكارم و درآمد چنداني هم ندارم اما مقداري سپرده دارم و تصميم دارم مدتي تو بازار طلا يا سكه فعاليت داشته باشم، لطفا بفرماييد با 1 ميليارد سرمايه معامله كنم ( خريد و فروش كوتاه مدت ) موفق ميشم يا خير؟

8 1

کارمند1 پاسخ می دهد :

تاریخ: 1398/03/27 ساعت 12:34
طلا رو بازارساز کنترل میکنه. و من یادگرفتم چیزی رو که دولت کنترل کنه ارزش سرمایه گذاری نداره. الان بازار مواد خوراکی رشدش بیشتره. نظر شخصی من اینه که اگه حرفه ای نیستی وارد نشو

12 3

امیردنت میگه :

تاریخ: 1398/03/27 ساعت 08:33
شاه به وزیر دستور داد که تمام شترهای کشور را به قیمت ده  سکه طلا بخرند. وزیر تعجب کرد و گفت: اعلیحضرت حتماً بهتر می دانند که اوضاع خزانه اصلاً خوب نیست و ما هم به شتر نیاز نداریم.
شاه گفت فقط به حرفم گوش کن و مو به مو اجرا کن.
وزیر تمام شترها به این قیمت را خرید. شاه گفت حالا اعلام کن که هر شتر را بیست  سکه می خریم. وزیر چنین کرد و عده دیگری شترهای خودشان را به حکومت فروختند. دفعه بعد سی  سکه اعلام کردند و عده‌ای دیگر وسوسه شدند که وارد این عرصه پر سود بشوند و شترهای خود را فروختند.
به همین ترتیب قیمت‌ها را تا هشتاد سکه بالا بردند و مردم تمام شترهای کشور را به حکومت فروختند.
شاه به وزیر گفت حالا اعلام کن که شترها را به صد سکه می خریم و از آن طرف به عوامل ما بگو که شترها را نود سکه بفروشند.
مردم هم به طمع سود ده  سکه ای بار دیگر حماسه آفریدند و هجوم بردند تا شترهایی که خودشان با قیمت های عمدتاً پایین به حکومت فروختند را دوباره بخرند.
وقتی همه شترها فروخته شد، حکومت اعلام کرد به علت دزدی های انجام شده در خرید و فروش شتر، دیگر به ماموران خود اعتماد ندارد و هیچ شتری نمی خرد.
به همین سادگی خزانه حکومت از سکه های مردم ابله و طمع کار پر شد و پول کافی برای تامین نیازهای ارتش و داروغه و دیوان و حکومت تامین شد.
وزیر اعظم هم از این تدبیر شاه به وجد آمد و اینبار کلید خزانه ای را در دست داشت که پر بود از درآمد. این وسط فقط کمی نارضایتی مردم بود که مهم نبود چون اکثرا اصلا نمی فهمیدند

4 1

علی ایزدی پاسخ می دهد :

تاریخ: 1398/03/27 ساعت 09:58
این داستان حکایت ما شده

3 2

aria6821 میگه :

تاریخ: 1398/03/27 ساعت 08:09
تغييرات انتظارات در بازار ارز؟
به گفته برخی از بازیگران باتجربه بازار، نوسان‌گیران در روز اول هفته به دلیل اینکه احساس کردند بانک مرکزی با قدرت اقدام به عرضه ارز خواهد کرد، عقب نشستند و روز دوم کم کم وارد بازار شدند. برخی فعالان نشانه ورود آهسته نوسان‌گیران به بازار را افزایش خریدها در ساعات پایانی روز شنبه دانستند. به گفته آنها، پس از خروج بازارساز و پایان ساعت کار رسمی بازار، معامله‌گران موقعیت خرید به خود گرفتند و قیمت را به بالای مرز ۱۳ هزار و ۵۰۰ تومانی بردند. رشد انتهای وقت شنبه در ابتدای روز یکشنبه نیز ادامه یافت. به گفته برخی فعالان، سمت انتظارات تا حدی در بازار تغییر کرده است و همین موضوع زمینه‌ساز افزایش خریدها در بازار نسبت به هفته گذشته شده است. با این حال، در روز اول هفته عرضه ارز مانع از اثرگذاری انتظارات افزایشی شد، ولی در روز دوم هفته، سمت تقاضا توانست تعیین‌کننده‌تر عمل کند. در این میان، در دومین روز هفته، صرافی‌های بانکی نیز قیمت دلار خود را بالا آوردند و همین موضوع نیز تا حدی اطمینان برخی معامله‌گران مردد را برای خرید بیشتر کرد. دیروز صرافی‌های بانکی در همان ابتدای روز قیمت دلار را با ۱۵۰ تومان افزایش نسبت به قیمت بسته شده روز شنبه ۱۳ هزار و ۱۰۰ تومان تعیین کردند و در ادامه روز حتی قیمت فروش را تا ۱۳ هزار و ۵۰۰ تومان نیز بالا بردند. نکته جالب این بود که در شروع روز یکی از صرافی‌های بانکی قیمت دلار را اشتباها بالای ۱۵ هزار تومان درج و به سرعت اصلاح کرد.
در مجموع دیروز صرافی‌های بانکی طی یک روز قیمت دلار را ۵۵۰ تومان بالا کشیدند. از نظر برخی کارشناسان، هدف بازارساز از این اقدام آن بود که امکان آربیتراژ و ورود تقاضای کاذب به صرافی‌ها را محدود کند. با این حال، این اقدام یکباره تا حدی انتظارات را تحت تاثیر قرار داد. دیگر عامل اثرگذار بر انتظارات معامله‌گران، افزایش نرخ حواله درهم و شکست مرز ۳ هزار و ۷۰۰ تومانی بود. به گفته یکی از بازیگران باتجربه بازار، دیروز عصر حواله درهم روی عدد ۳ هزار و ۷۴۰ تومان به کار خود پایان داد. برخی دیگر از فعالان عنوان کردند در برخی نظرسنجی‌های مجازی نسبت به موقعیت خرید یا فروش در معاملات میزان معامله‌گران خریدار در ۲ روز اخیر به نسبت محسوسی بالا رفته بود. همچنین برخی از معامله‌گران جوسازی نوسان‌گیران پیرامون اخبار سیاسی مانند شروع جلسات FATF‌ و اقدامات سازمان انرژی اتمی برای اجرای کاهش تعهدات هسته‌ای از جمله عواملی دانستند که خریدها را افزایش دادند. تحلیلگران فنی نیز دیروز به افراد حاضر در کانال‌های خود توصیه به خرید می‌کردند. با این حال، نکته جالب آن بود که با وجود تمام این تحلیل‌های افزایشی، قیمت دلار دیروز افزایش چندانی را تجربه نکرد. امری که نشان می‌دهد بازارساز همچنان از قدرت بالایی در سمت عرضه برخوردار است و در صورتی که کمی تقاضا عقب‌نشینی کند، بازارساز می‌تواند با ادامه همین سطح از عرضه، قیمت را به سطوح پایین‌تر ببرد. در این میان، برخی از فعالان، رشد قیمت را به افزایش خریدهای نوسان‌گیران نسبت می‌دادند.
از نظر برخی فعالان، هدف برخی از نوسان‌گیران از بالا کشیدن قیمت‌ها، ضررهای سنگینی است که از افت غیرمنتظره دلار به زیر مرز 13 هزار تومانی نصیبشان شد. در روزی که دلار حدود 8/ 1 درصد افزایش قیمت را تجربه کرد، سکه تمام بهار آزادی نیز ۹۵ هزار تومان افزایش قیمت را به ثبت رساند و روی عدد ۴ میلیون و ۷۷۰ هزار تومان قرار گرفت که نشان دهنده بازدهی حدودا ۲ درصدی بود. به گفته یکی از بازیگران باتجربه، دلیل رشد بیشتر سکه نگاه مثبتی است که معامله‌گران داخلی به روند بهای اونس جهانی طی هفته جاری دارند. سرعت رشد اونس در ۲ هفته اخیر زیاد شده است و بسیاری از معامله‌گران در انتظار شکست سطح هزار و ۳۵۰ دلاری هستند.

5 0

مرد طلایی میگه :

تاریخ: 1398/03/27 ساعت 07:59
باسلام
کاربر جدید سایت هستم و اخیرا به مشتریان خانگی طلا اضافه شدم. یک ماهه نظرات رو رصد میکنم و استفاده میبرم. ممنونم بابت تبادل اطلاعاتی که انجام میدید.

5 4

همنشین درد میگه :

تاریخ: 1398/03/27 ساعت 00:49
امروز ۲۷ خرداد است دلار شب عید ه۰۵ خواهد شد ظرفیت ۷ دارد ولی بازار ساز تو کانال ۶ می خواهد حذ
حفظ کند ۶۰۵
هم اونس بالا می ره و هم دلار ، هر دو با حرکت کنترل شده ولی بصورت تلفیقی سکه شب عید ۶۰۵ با کران ۱۰۰ تومن بالا و پایین
اونس به زودی به ۱۴۰۰ دلار سلامی دوباره خواهد داد

4 4

همنشین درد پاسخ می دهد :

تاریخ: 1398/03/27 ساعت 00:52
امروز ۲۷ خرداد است سکه شب عید۶۰۵ خواهد شد ظرفیت ۷ دارد ولی بازار ساز تو کانال ۶ می خواهد حذ
حفظ کند ۶۰۵
هم اونس بالا می ره و هم دلار ، هر دو با حرکت کنترل شده ولی بصورت تلفیقی سکه شب عید ۶۰۵ با کران ۱۰۰ تومن بالا و پایین
اونس به زودی به ۱۴۰۰ دلار سلامی دوباره خواهد داد

17 4

محسن میگه :

تاریخ: 1398/03/26 ساعت 16:31
متاسفانه مدیر سایت طلا هیچ رسیدگی به مولتی یوزرها نداره طرف میاد داخل پیام خصوصی به من فحش میده
انتظار داری من به چه امیدی ادامه دهم واقعا برخی خیلی بی فرهنگ هستند
چند نفر اینجا برای تخریب من تلاش زیادی می کنند
من هیچ منفعتی از افزایش یا کاهش قیمتها نمی برم و برام فرقی نداره
این شماها هستی که محتاج تحلیل هستید
من ممکنه فعلا غیر از 4 یا 5 نفر در پیام خصوصی جواب بقیه رو ندهم
شما هم سعی کنید از راهنمایی سایر دوستان استفاده کنید
این مسابقه رو هم از این جهت پیشنهاد دادم تا ضعف مدعیان را اشکار کنم و هیچ دلیلی برای غرور و خودستایی بی مورد ندارم

0 1

مرد طلایی پاسخ می دهد :

تاریخ: 1398/03/27 ساعت 08:56
استاد پیشنهادتون برای خانگیها توی این شرایط چیه؟روی مال بودن و صبر تا نزدیک شدن به محدوده ماکزیمم یا استفاده از نوسان‌های پیش رو و موجهای کوتاه وانجام فروش و خرید کردن مجدد در قیمت‌های پایین‌تر!؟

0 1

مرد طلایی پاسخ می دهد :

تاریخ: 1398/03/27 ساعت 08:11
درود و سلام بر همه کاربرهایی که با احساس مسولیت و محترمانه به این سایت ورود می‌کنند و با نظراتشون بقیه رو راهنمایی می‌کنند. استاد لطفا به مسیر و روش خودتون به خوبی ادامه بدید.

4 5

پیمان میگه :

تاریخ: 1398/03/26 ساعت 22:45
داره میریزه گله که از آسمون
داره میریزه رو سر زمین و زمون
داره میریزه میریزه
داره میریزه از آسمون ستاره ملک
میریزه باز خدا رو سفره ها نمک
میریزه داره میریزه میریزه
خبر اومده سر زده سپیده مبارکه قدم نو رسیده داره میریزه

7 3

شینتیل خان پاسخ می دهد :

تاریخ: 1398/03/27 ساعت 01:08
عرض نکردم
وقتی میگم عموجون شعر بخونه منفی ندید.
اینم شعرش.................
آفرین عموجون. جمعه شهربازی مهمون منی ..........
خارج از مزاح که همیشه عقیده دارم طنز و شوخی در حد کم و مودبانه ش خوبه . چون اینروزها که همه مون گرفتار استرس و اضطراب هستیم بد نیست گاهی وقتی یه ذره از آن حال و هوا دربیاییم. کاربر لئون عزیز گاهی وقتی از اون مسیری که گفتم خارج میشه که امیدوارم طنز رو با توهین و بی ادبی قاطی نکنه.
اما روال بازار
شنبه صبح وقتی دیدم حوالی فردوسی و چهارراه اسنانبول بگیرببند راه افتاده و ماشینهای گشت زیاد شدن و خرید و فروش تو کوچه پس کوچه انجام میشه و بازار ساز هم رغبتی برای تزریق نداره و خانگی ها هم هوشیارانه تر عمل کردند و دست از فروش برداشتند حسم میگفت این بازار خبرهایی هست. مسلما" رو ارزونی و کاهش نمیتونه باشه. و لی پیش بینی اینکه تاکجا میخاد صعود کنه و اصطلاحا" از چه سقفی برگرده واقعا" مشکله.

D

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا