دریافت روزانه نرخ طلا سکه و ... ( پیامکی و تلفن گویا ). جدید ترین ژورنال طلا و جواهرات

نظرات این خبر غیر فعال شده است

اونس طلا1409.3
مظنه1,889,500
18 گرم436,100
ارزش سکه4,257,044
قدیم (بهار)4,410,000
جدید (امامی)4,637,000
نیم2,380,000
ربع1,580,000

بورس های آسیایی سبزپوش شدند

در شرایطی که بیشتر شاخص های بورسی آسیایی صعودی بودند، بورس‌های چینی عقب نشستند.

از اینستاگردی سایت طلا دیدن فرمایید. آخرین مدل ها و مصنوعات طلا و جواهر

 به نقل از آسوشیتدپرس، در روزی که خبر خاصی برای تعیین جهت حرکت شاخص‌ها وجود نداشت، بیشتر بورس‌های آسیایی تصمیم به افزایش گرفتند. در معاملات روز سه شنبه، شاخص "نیک کی ۲۲۵" با ۰.۲ درصد افزایش به ۲۲ هزار و ۲۰۸.۷ واحد رسید، شاخص "کسپی" بورس سئول ۰.۲ درصد بالا رفت و در سطح ۲۲۳۷.۷۰ واحدی بسته شد و شاخص "اس اند پی ۵۰۰" بورس وال استریت نیویورک با ۰.۳ درصد افزایش تا ۶۲۷۲ واحد بالا آمد.

برخلاف بیشتر شاخص‌ها، اخبار منتشره از پیشرفت مذاکرات تجاری بین چین و آمریکا نتوانست مانع صعود شاخص‌های بورس چین شود و شاخص "شانگهای کامپوزیت" با عقب نشینی ۰.۶ درصدی به ۳۱۵۸.۷۶ واحد رسید و شاخص "هانگ سنگ" بورس هنگ کنگ ۰.۳ درصد پایین‌تر رفت تا در سطح ۲۹ هزار و ۷۳۶.۰۵ واحدی بسته شود.

استیون منوچین، وزیر خزانه‌داری آمریکا دیروز اعلام کرده بود طرفین به سمت توافق حرکت می‌کنند و به آن نزدیک‌تر شده‌اند.

بانک "میزوهو" در گزارشی نوشت: حرکت شاخص‌ها پس از تعطیلات عید پاک خفیف‌تر شده و نقدینگی تضعیف شده است؛ هر چند که برخی اصلاحات ساختاری توسط بانک مرکزی چین شروع شده اما هنوز ابهام‌ها برطرف نشده است.

در آمریکا شاخص‌های "داو جونز اینداستریال اوریج" و "نزدک کامپوزیت" روز بدی را پشت سر گذاشتند؛ به گونه‌ای که هر دو با افت مشابه ۰.۱ درصدی به ترتیب در سطح ۲۶ هزار و ۳۸۴.۷۷ واحدی و ۷۹۷۶.۰۱ واحدی بسته شدند.

بازار اوراق روز نسبتاً آرامی را سپری کرد. بازدهی اوراق قرضه ۱۰ ساله وزارت خزانه‌داری آمریکا بدون تغییر نسبت به روز گذشته در سطح ۲.۵۵ درصدی باقی ماند. در بازار نفت بهای هر بشکه نفت وست تگزاس اینتر مدیت با هفت سنت کاهش به ۶۳.۳۳ دلار رسید و نفت برنت با ۱۷ سنت کاهش به ازای ۷۱.۰۱ دلار در هر بشکه معامله شد.

 


سایر خبر های این گروه
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است
DD

پر بحث ترین خبرها
اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا