دریافت روزانه نرخ طلا سکه و ... ( پیامکی و تلفن گویا ). جدید ترین ژورنال طلا و جواهرات
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک

سوئیچ هایی که بیش از یک لامبورگینی قیمت دارند .بدنه این سوئیچ ها از طلای 18 عیار و الماس ساخته شده است (+عکس)

شرکت سازنده، این سوئیچ‌ ها را برای خودروهایی مانند لامبورگینی، بوگاتی، استون‌مارتین، مازراتی، بنتلی، مک‌لارن، می‌باخ، رولزرویس، پورشه و مرسدس می‌سازد.

از اینستاگردی سایت طلا دیدن فرمایید. آخرین مدل ها و مصنوعات طلا و جواهر

"اواین" شرکتی است که برای خودروهای خاص کلید های گران ساخته و مهارت ویژه ای در این کار دارد . این میزان از گران سازی در سوئیچ ها به گونه ای پیش رفته که ساخته اخیر این شرکت قیمتی بیش یک لامبورگینی اونتادور SVJ با قیمت پایه 517 هزار دلار دارد.
 به نقل از "موتور1"، این کلید که بیش از نیم میلیون دلار قیمت دارد، دارای الماس های کوچکی در حاشیه خارجی خود بوده که وزن آنها به 34.5 قیراط می رسد.
بدنه این سوئیچ از 175 گرم طلای 18 عیار ساخته شده است. خریداران می توانند با توجه به رنگ، فضای داخلی، رنگ چوب یا چرم خودروی خود رنگ و فلزات مختلفی را سفارش دهند. کلید 563 هزار دلاری موسوم به فانتوم نیز با این طراحی، منحصربه فرد باقی می ماند.


البته نمونه های ارزان تری از کلیدهای شرکت اواین نیز وجود دارد که با 3.6 قیراط الماس و 175 گرم طلا حدود 55 هزار دلار می ارزد. اگر مشتریان خواهان استفاده از 20 قیراط الماس باشند باید برای سوئیچ خود حدود 100 هزار دلار خرج کند.شرکت سازنده، این الماس های سوئیچ نما برای خودروهایی مانند لامبورگینی، بوگاتی، استون مارتین، مازراتی، بنتلی، مک لارن، می باخ، رولزرویس، پورشه و مرسدس می سازد.


سایر خبر های این گروه
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است
DD

پر بحث ترین خبرها
اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا