دریافت روزانه نرخ طلا سکه و ... ( پیامکی و تلفن گویا ). جدید ترین ژورنال طلا و جواهرات
اونس طلا1276.5
مظنه1,866,500
18 گرم430,800
ارزش سکه4,205,225
قدیم (بهار)4,561,000
جدید (امامی)4,746,000
نیم2,649,000
ربع1,691,000

همتی: وام ارزان‌قیمت به سیل‌زدگان پرداخت می‌شود/ ۴هزار میلیارد تومان تسهیلات در راه است

رئیس‌کل بانک مرکزی اعلام کرد: مقررشده علاوه بر کمکهای بلاعوض دولت، جهت تعمیرات و احداث واحدهای آسیب‌دیده شهری و روستایی در جریان سیل اخیر و نیز بازسازی و احیای اراضی کشاورزی و واحدهای تولیدی زیربخشهای کشاورزی، وام و تسهیلات ارزان‌قیمت اختصاص یابد.

از اینستاگردی سایت طلا دیدن فرمایید. آخرین مدل ها و مصنوعات طلا و جواهر

عبدالناصر همتی رییس کل بانک مرکزی در صفحه خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام نوشت: همان‌گونه که دیروز در مورد آمادگی سیستم بانکی برای مساعدت و همراهی با هموطنان سیل‌زده تأکید کردم امروز در جلسه هیئت وزیران درحضور ریاست محترم جمهور، موضوع کمکها و اقدامات دولت، برای جبران بخشی از خسارتهای وارده به اموال و داراییها و فعالیت‌های اقتصادی مردم مطرح و مقررشد علاوه بر کمکهای بلاعوض دولت، جهت تعمیرات و احداث واحدهای آسیب‌دیده شهری و روستایی در جریان سیل اخیر و نیز بازسازی و احیای اراضی کشاورزی و واحدهای تولیدی زیربخشهای کشاورزی، وام و تسهیلات ارزان‌قیمت اختصاص یابد. رقم این تسهیلات بیش از 4هزار میلیارد تومان برآورد می‌شود.

طبعاً ما‌به‌التفاوت نرخ تسهیلات تا نرخ مصوب شورای پول و اعتبار توسط دولت تقبل و پرداخت خواهد شد. اطلاعیه مشترک منتشره از جانب شورای هماهنگی بانکهای دولتی و شورای کانون بانکهای خصوصی مبنی بر آمادگی بانکها در همراهی با سیاستهای دولت و بانک مرکزی قابل تقدیر است و امیدوارم هرچه سریعتر آغاز شود.

برچسب ها :

ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است
DD

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا