دریافت روزانه نرخ طلا سکه و ... ( پیامکی و تلفن گویا ). جدید ترین ژورنال طلا و جواهرات
Warning Component => SEARCH | LIST
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک

عکس || خودروی جدید و نورانی مرسدس بنز

مرسدس بر این باور است که این محصول عجیبش به لطف یک باتری 80 کیلووات ساعتی مسافتی حدود 450 کیلومتر را با یک بار شارژ طی می‌کند.

اخبار جدیدتر و مرتبط با این خبر را مشاهده نمایید:

از اینستاگردی سایت طلا دیدن فرمایید. آخرین مدل ها و مصنوعات طلا و جواهر

مرسدس کوپه CLA تنها یک عضو جدید از کمپانی بنز برای شرکت در غرفه این کمپانی در نمایشگاه مصرفی الکتریکی محسوب نمی شود. خودروساز آلمانی با ارائه این محصول یک خودروی الکتریکی باتری دار الکتریکی با نام EQC را در قالب یک چشم انداز آتی محصولات شهری در معرفی کرده است.


به گزارش گروه خودروی عصر ایران به نقل از "اینساید ئی ویز"، این محصول به دو موتور الکتریکی در محورهای جلو و عقب مجهز است که قدرتی حدود 402 اسب بخار با گشتاور 764 نیوتن متر دارد.
مرسدس بر این باور است که این محصول عجیبش به لطف یک باتری 80 کیلووات ساعتی مسافتی حدود 450 کیلومتر را با یک بار شارژ طی می کند.


EQCهای جدید بنز با شارژهای سریع سازگار بوده و 10 تا 80 درصد مخزن آنها با در ایستگاه های پرقدرت با ورودی 110 کیلووات در 40 دقیقه شارژ خواهند شد. نورهای درخشان در نمای خارجی EQC روی پنل جانبی، نمای روبه رویی و محدوده جلو نمایی عجیب و منحصر به فرد را به این خودرو بخشیده اند.
این خودرو که از زیرمجموعه های برند EQ است، برای آرامش و رفاه زیاد طراحی شده و و با نورهای ویژه در طول شب نمای فوق العاده دارد.


کیفیت بالا در فضای داخلی EQCهای جدید، سیستم اطلاعات و سرگرمی MBUX، دو نمایشگر بزرگ و وضوح حداکثری در سمت راننده از گرینه های ویژه این خودرو به شمار می آیند.
فروش این خودرو در سال 2020 در آمریکا آغاز شده و قیمت آن مشابه GLC 43 خواهد بود. مرسدس تلاش دارد اولین نسخه تولیدی این شاسی بلند الکتریکی را در بهار سال جاری وارد خط تولید کند.

برچسب ها :

ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است
DD

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا