دریافت روزانه نرخ طلا سکه و ... ( پیامکی و تلفن گویا ). جدید ترین ژورنال طلا و جواهرات
Warning Component => SEARCH | LIST
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
رئیس موسسه سرمایه گذاری پیمکو :

احتمال وقوع رکود اقتصادی در جهان تا دو سال آینده 55 درصد است

سایت طلا : رئیس موسسه سرمایه گذاری پیمکو پیش بینی می کند که احتمال وقوع رکود اقتصادی در جهان طی 24 ماه آینده به 55 درصد رسیده است.

اخبار جدیدتر و مرتبط با این خبر را مشاهده نمایید:

از اینستاگردی سایت طلا دیدن فرمایید. آخرین مدل ها و مصنوعات طلا و جواهر

به گزارش بلومبرگ ، امانوئل رومن رئیس موسسه سرمایه گذاری پیمکو تاکید کرد: به نظر من شرایط اقتصادی جهان طی ماه های آینده بی ثبات خواهد بود و احتمال وقوع رکود اقتصادی تا دو سال آینده به 55 درصد افزایش یافته است.

بر اساس این گزارش وی افزود: شرایط اقتصادی در شرایط کنونی نسبتا سالم است به خصوص در آمریکا و چین. احتمال وقوع رکود اقتصادی در جهان طی 12 ماه آینده در این دو کشور به ترتیب به 15 و 20 درصد رسیده است.

این تحلیلگر ارشد اقتصادی تاکید کرد: با توجه به احتمال افزایش تورم و بهبود اوضاع بازار اشتغال در آمریکا، فدرال رزرو آمریکا طی ماه های آینده مجبور به افزایش بیشتر نرخ بهره خواهد بود که این مساله یک ترمز جدی برای رشد اقتصادی به شمار می رود.

فدرال رزرو آمریکا در سال 2018 میلادی تاکنون 2 بار نرخ بهره را افزایش داده و پیش بینی می شود در نشست ماه جاری نیز نرخ بهره را برای سومین بار افزایش خواهد داد.

به نظر می رسد تشدید تنش های تجاری در عرصه بین المللی به خصوص بین آمریکا و چین نیز می تواند تبعات منفی برای رشد اقتصادی جهان به همراه داشته باشد. 


سایر خبر های این گروه
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است
DD

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا