دریافت روزانه نرخ طلا سکه و ... ( پیامکی و تلفن گویا ). جدید ترین ژورنال طلا و جواهرات
Warning Component => SEARCH | LIST
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک

کاهش نرخ ها در بازار سکه و ارز ادامه دارد

کاهش بهای انواع مسکوکات طلا و ارزهای عمده امروز (یکشنبه) نیز در بازار آزاد تهران ادامه یافت و هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید 65 هزار تومان حباب قیمتی خود را از دست داد.

اخبار جدیدتر و مرتبط با این خبر را مشاهده نمایید:

از اینستاگردی سایت طلا دیدن فرمایید. آخرین مدل ها و مصنوعات طلا و جواهر

کاهش نرخ ها در بازار طلا به حدی بود که بهای سکه تمام حتی برای ساعاتی به کانال سه میلیون تومانی بازگشت اما اکنون با چهار میلیون و 90 هزار تومان در بازار فروخته می شود.
امروز هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با 150 هزار تومان کاهش، سه میلیون و 856 هزار تومان و هر نیم سکه با افت 20 هزار تومانی 2 میلیون و 44 هزار تومان به فروش رفت و هر ربع سکه با 10 هزار تومان افت، یک میلیون و 53 هزار تومان عرضه شد.
معامله گران هر قطعه سکه گرمی را 612 هزار تومان فروختند.
در بازارهای جهانی بهای هر اونس طلا در رقم 1195 دلار و 86 سنت ثابت مانده است اما هر گرم طلای خام 18 عیار با حدود 6 هزار تومان کاهش، 342 هزار و 140 تومان عرضه می شود.
براساس نرخ های اعلامی در سامانه نظارت ارز (سنا) که برآیند فروش ارز در صرافی ها و معاملات انجام شده در نیماست، بهای هر یورو تا ساعت 14 امروز 92 هزار و 440 ریال، هر دلار آمریکا 123 هزار و 116 ریال، هر یوآن چین 11 هزار و 246 ریال و هر درهم امارات 21 هزار و 621 ریال اعلام شده که نشان می دهد بهای این ارزها نسبت به معاملات دیروز روند کاهشی داشته است.


سایر خبر های این گروه
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است
DD

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا