دریافت روزانه نرخ طلا سکه و ... ( پیامکی و تلفن گویا ). جدید ترین ژورنال طلا و جواهرات
Warning Component => SEARCH | LIST
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
تحلیلگر ارشد اقتصادی:91

جنگ تجاری در بلندمدت به ضرر دلار و به نفع طلا خواهد بود

سایت طلا : یک تحلیلگر برجسته اقتصادی پیش بینی کرد که تشدید جنگ تجاری در بلندمدت در نهایت به ضرر ارزش دلار آمریکا و به نفع قیمت کالاهای راهبردی به خصوص طلا خواهد بود.

اخبار جدیدتر و مرتبط با این خبر را مشاهده نمایید:

از اینستاگردی سایت طلا دیدن فرمایید. آخرین مدل ها و مصنوعات طلا و جواهر

به گزارش کیتکو نیوز، ادریان دی رئیس موسسه سرمایه گذاری "آدریان دی منجمنت" تاکید کرد: گرچه قیمت طلا در شرایط کنونی و در کوتاه مدت تحت تاثیر تقویت ارزش دلار آمریکا و تنش های تجاری بین آمریکا، چین و اتحادیه اروپا با کاهش روبرو شده است ولی قیمت این فلز گرانبها در بلندمدت با افزایش روبرو خواهد شد.

بر اساس این گزارش آدریان دی افزود: تشدید تنش های تجاری در نهایت به ضرر ارزش دلار آمریکا خواهد بود و این مساله مهمترین عامل برای تقویت قیمت طلا طی ماه های آینده است.

قیمت جهانی طلا طی ماه ژوئن و سه ماه دوم 2018 میلادی عملکرد ناامید کننده ای داشته است. آدریان دی گفت: به نظر من جنگ تجاری در بلندمدت به ضرر ارزش دلار خواهد بود. البته در کوتاه مدت کاهش تنش ها در شبه جزیره کره و تقویت ارزش دلار به ضرر  قیمت طلا خواهد بود. تقاضای فصلی طلا نیز با کاهش روبرو شده است ولی این شرایط چندان دوام نخواهد داشت.

این تحلیلگر اقتصادی تاکید کرد: تقاضای طلا در ماه های می ژوئن و جولای با کاهش روبرو می شود ولی تقاضا و قیمت در ماه های اوت و سپتامبر با افزایش همراه خواهد بود.

به نظر می رسد قیمت جهانی طلا در کوتاه مدت تحت تاثیر نوسانات ارزش دلار و آمارهای مهم اقتصادی قرار خواهد داشت.

برچسب ها :

ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد
0 0

فرزان میگه :

تاریخ: 1397/04/17 ساعت 14:58
ترامپ با این کارش باعث شد اروپا و چین هم در مقابل روی کالاهای امریکایی تعرفه وضع کنن و نتیجه اش این میشه که امریکا بازار 2 میلیارد نفری اروپا و چین رو از دست بده و در بلند مدت رشد اقتصادیش پایین بیاد و ارزش دلار در برابر طلا کم بشه.


پر بحث ترین خبرها
اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا