دریافت روزانه نرخ طلا سکه و ... ( پیامکی و تلفن گویا ). جدید ترین ژورنال طلا و جواهرات
Warning Component => SEARCH | LIST
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک

هشدار آژانس بین المللی انرژی درباره افزایش شدید قیمت نفت

سایت طلا : آژانس بین المللی انرژی در تازه ترین گزارش خود هشدار داده است که تحریم های آمریکا علیه ایران و ادامه روند نزولی تولید نفت ونزوئلا موجب افزایش فزاینده قیمت نفت خواهد شد.

اخبار جدیدتر و مرتبط با این خبر را مشاهده نمایید:

از اینستاگردی سایت طلا دیدن فرمایید. آخرین مدل ها و مصنوعات طلا و جواهر

به گزارش رویترز، آژانس بین المللی انرژی اعلام کرد: کاهش تولید و صادرات ایران و ونزوئلا و عدم توانایی سایر کشورهای تولید کننده در پر کردن این شکاف موجب افزایش چشمگیر قیمت جهانی نفت خواهد شد.

بر اساس این گزارش آژانس بین المللی انرژی افزود: در صورت افزایش قیمت نفت به 80 دلار در هر بشکه، رشد تقاضای جهانی انرژی امسال با کاهش روبرو خواهد شد.

این آژانس پیش بینی کرده است که رشد تقاضای جهانی انرژی امسال به 1.4 میلیون بشکه در روز خواهد رسید. این رقم در گزارش قبلی آژانس 1.5 میلیون بشکه اعلام شده بود.

میزان ذخایر نفت کشورهای ثروتمند جهان اکنون یک میلیون بشکه کمتر از میانگین 5 سال گذشته شده است.

این احتمال وجود دارد که پس از اعمال تحریم های آمریکا صادرات نفت ایران که سومین تولید کننده بزرگ اوپک پس از عربستان و عراق است، با کاهش شدیدی روبرو شود.

صادرات نفت ایران در ماه آوریل به 2.6 میلیون بشکه در روز رسیده است. برآوردها نشان می دهد که تقاضای نفت اوپک برای ماه های آتی 2018 میلادی به طور متوسط به 32.25 میلیون بشکه در روز خواهد رسید.

برچسب ها :

ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا