دریافت روزانه نرخ طلا سکه و ... ( پیامکی و تلفن گویا ). جدید ترین ژورنال طلا و جواهرات
Warning Component => SEARCH | LIST
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک

ادامه مسیر صعودی قیمت طلا با کاهش ارزش دلار آمریکا

سایت طلا : قیمت طلا در بازارهای جهانی در آغاز مبادلات امروز دوشنبه تحت تاثیر کاهش ارزش دلار آمریکا با افزایش نسبی روبرو شده است.

اخبار جدیدتر و مرتبط با این خبر را مشاهده نمایید:

به گزارش رویترز، سرمایه گذاران بین المللی بر این باورند که انتشار امارهای جدید اقتصادی در آمریکا گمانه زنی ها نسبت به افزایش نرخ بهره فدرال رزرو طی ماه های آینده را کاهش داده و این مساله به ضرر ارزش دلار و به نفع قیمت جهانی طلا بوده است.

بر اساس این گزارش قیمت هر اونس طلا امروز با 0.3 درصد افزایش به بیش از 1321 دلار رسیده است. قیمت طلا روز جمعه نیز برای لحظاتی به بیش از 1325 دلار رسید که این رقم بالاترین قیمت از 26 آوریل بوده است.

شاخص ارزش  دلار آمریکا نیز با 0.1 درصد کاهش به کمتر از 92.42 واحد رسیده است. تازه ترین آمارهای رسمی نشان می دهد که قیمت واردات آمریکا در ماه آوریل کمتر از حد انتظار افزایش یافته است.

به نظر می رسد انتشار آمارهای ناامید کننده اقتصادی در آمریکا فدرال رزرو را مجبور خواهد کرد تا روند افزایش نرخ بهره در ماه های آینده را کندتر از قبل نماید. فدرال رزرو نشست آتی خود را 12 و 13 ژوئن برگزار خواهد کرد.

بانک مرکزی چین اعلام کرده است که سیاست های پولی خود را بدون تغییر حفظ خواهد کرد و ارزش یوان را باثبات حفظ می کند.

آمریکا روز یکشنبه تهدید کرده است که شرکت های اروپایی را که همچنان به همکاری تجاری با ایران ادامه می دهند، تحریم و مجازات خواهد کرد.

برچسب ها :

ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد

پر بحث ترین خبرها
اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا