دریافت روزانه نرخ طلا سکه و ... ( پیامکی و تلفن گویا ). جدید ترین ژورنال طلا و جواهرات
Warning Component => SEARCH | LIST
اونس طلا1411
مظنه1,697,500
18 گرم391,800
ارزش سکه3,824,468
قدیم (بهار)3,880,000
جدید (امامی)4,015,000
نیم2,100,000
ربع1,300,000
رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان طلا اعلام کرد:

دستاوردهای اعزام هیئت تجاری به نمایشگاه طلا و جواهر هنگ کنگ

رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان طلا و جواهر دستاوردهای سفر هیئت تجاری به نمایشگاه طلا و جواهر هنگ کنگ را تشریح کرد.

اخبار جدیدتر و مرتبط با این خبر را مشاهده نمایید:

از اینستاگردی سایت طلا دیدن فرمایید. آخرین مدل ها و مصنوعات طلا و جواهر

حجت شفایی ضمن تشریح نتایج سفر هیئت تجاری از تولیدکنندگان به نمایشگاه طلا و جواهر هنگ کنگ در گفتگو با سایت طلا گفت: طبق هماهنگی و تفاهمنامه ای که در تهران با اتحادیه طلا و جواهر هنگ کنگ و پیرو آن جلسه مشترکی که در نمایشگاه کیش داشتیم، تصمیم براین شد که ما از مرکز آموزشی فنی و حرفه ای و انستیتو طراحی هنگ کنگ بازدیدی داشته باشیم.

وی با اشاره به سابقه هنگ هنگ در طراحی طلا و لباس و جایگاه پیشرفته آن در طراحی مصنوعات طلا و جواهر افزود: در پی سفری که داشتیم که غالبا هیئت اعزامی تجاری تولید کنندگان بودند به اتفاق تیم رسانه ای، از این مرکز آموزشی و طراحی هنگ کنگ بازدید داشتیم و مرکز آموزشی بسیار بزرگ و چند طبقه بود که هر طبقه و هر واحد مربوط به یک بخش تخصصی طلا و جواهر بود.

رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان طلا و جواهر ایران با بیان تکنولوژی نوین به کار رفته در این مرکز آموزش در ساخت گفت: هنگ کنگ از قدیم نرم افزار مخصوص به خودشون را داشتند که متأسفانه کار کردن با آن خیلی سخت بود، و مشاهده کردیم که یک ویرایش جدیدی برای این نرم افزار طراحی برای خودشان تعریف کرده اند که موارد طراحی را بسیار سریع و ساده تر از گذشته کرده است.

شفایی ادامه داد: بعد از بازدید از مرکز آموزشی، 5 ساعت برای ما کلاس گذاشتند و سیستم طراحی خود را به صورت خلاصه برای ما آموزش دادند، و در پایان گواهی نامه به همه اعضایی که آنجا حضور داشتند اعطاء کردند که موقع ضیافت شام اهداء شد، و مقرر شد تا بحث طراحی را بیشتر با آنان به ادامه همکاری دهیم.

وی در مورد ضیافت شام در حاشیه این نمایشگاه نیز گفت: تنها هیئت تجاری که برای آنان ضیافت شام درنظر گرفته بودند، هیئت تجاری ما بود، چون با ما تفاهمنامه داشتند، و در زمان ضیافت شام مذاکره ادامه داشت که در مورد نرم افزار طراحی آنان که در زمینه پیشرفت و تولید استفاده کنیم، و نظر آنان براین بود که چون آنجا استانداردهایشان به روزتر است و هم از نظر نرم افزاری و هم سخت افزاری هم پیشرفته است، ما طراح های خود را که دارای رتبه بالا هستند برای دوره های مربی گری به آنجا اعزام کنیم و پس از کسب دوره های لازم بیایند ایران و آن مباحث را آموزش دهند.

رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان طلا و جواهر ایران درباره این نمایشگاه گفت: هنگ کنگ یکی از بزرگترین نمایشگاههای طلا و جواهر دنیا را برگزار می کند و آنطور که ما اطلاعات به دست آوردیم نمایشگاه هنگ کنگ در 5 طبقه و هر طبقه 20هزار مترمربع در بخش طلا و جواهر و نمایشگاه سنگ یک فضا و نمایشگاه جدا در نقطه ی دیگر شهر بود که متفاوت بود، ولی نمایشگاه طلا و جواهر وسعت آن خیلی زیاد بود.

شفایی ابراز امیدواری کرد که انشاءالله بتوانیم در سال آینده در نمایشگاه طلا و جواهر هنگ کنگ یک پاویون به نام جمهوری اسلامی ایران در نظر بگیریم و توسط اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان طلا، جواهر، نقره و سنگهای قیمتی ایران برگزار شود که ما هم بتوانیم توانمندی های صنعتی خود را در آنجا به نمایش بگذاریم و در بازار بیرون هم کارهای خویش را در معرض نمایش بگذاریم و ارائه کنیم.

وی ادامه داد: خوشبختانه ما امسال  چهارمین سال بود که هیئت تجاری اعزام می کردیم، هدف از اعزام هیئت تجاری بیشتر در خصوص آشنایی با تکنولوژی و علم روز طلا و جواهرسازی دنیا بود و اکثراً هم تولیدکننده بودند و امسال نسبت به سال گذشته حدود 30درصد رشد داشتیم و نسبت به 4 سال پیش(سال اول اعزام) 70درصد رشد داشتیم.

رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان طلا و جواهر ایران با منسجم دانستن تیم اعزامی به نمایشگاه هنگ کنگ افزود: در این سفر مدیرعامل شرکت شهرکهای استان تهران آقای قنبری همراه ما بودند، آقای بهرمانی رئیس اتحادیه طلا و جواهر تبریز و آقای مستغنی از اتحادیه طلا و جواهر شیراز هم به جمع ما پیوستند، و سفر پربار و مفیدی بود و همگی برای حضور در آن نمایشگاهها و گرفتن غرفه تأکید داشتند.

شفایی ضمن اعلام حضور 40 کشور و 4هزار غرفه در نمایشگاه طلا و جواهر هنگ کنگ تصریح کرد: این اعزام را شرکت شهرکها حمایت می کرد و در زمان ضیافت شام به آقای قنبری هم اعلام کردیم که 5 کشور دیگر را تولیدکنندگان و فعالین صنف و صنعت را از طریق اتحادیه تولیدکنندگان و حمایت شرکت شهرکهای استان تهران اعزام کنیم برای بازدید و گرفتن یک پاویون.

وی در خاتمه ضمن تقدیر از مدیریت شرکت آریا گراپ آقای هاشم فاطمی به عنوان هماهنگ کننده این سفر تجاری اضافه کرد: در این سفر برای پوشش رسانه ای تیم خوب و  حرفه ای در کنار ما بودند مجموعه سایت سایت طلا،  جناب آقای معیری و نشریه طلا و جواهر شمال و جنوب  سرکار خانم گیو و خانم گودرزی پوشش خوب در سایت و رسانه ای ما داشتند و از همه تیم اعزامی و تیم رسانه ای تشکر می کنم.


سایر خبر های این گروه
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است
DD

پر بحث ترین خبرها
اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا