دریافت روزانه نرخ طلا سکه و ... ( پیامکی و تلفن گویا ). جدید ترین ژورنال طلا و جواهرات
Warning Component => SEARCH | LIST
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک

برگزاری کارگاه آموزشی امنیت شغلی در اتحادیه طلا و جواهر شمیرانات

کارگاه آموزشی امنیت شغلی با هدف آشنایی اعضاء صنف طلا و جواهر با جرایم فضای مجازی و سرقت های مسلحانه در اتحادیه طلا و جواهر شمیرانات برگزار شد.

اخبار جدیدتر و مرتبط با این خبر را مشاهده نمایید:

"کیومرث امیریان" رئیس اتحادیه طلا و جواهر شمیرانات ضمن بیان این مطلب به سایت طلا گفت: دومین کارگاه آموزشی در اتحادیه طلا و جواهر شمیرانات برای آشنایی بیشتر طلافروشان و اعضاء صنفی این اتحادیه با سرقت های مسلحانه و جرایم فضای مجازی و قوانین انتظامی روز گذشته در مجتمع ارگ تجریش برگزار شد.

وی با اشاره به اهمیت آگاهی اعضائ صنف طلا و جواهر با مسائل امنیتی و انتظامی افزود: بالابردن سطح آگاهی و اطلاعات همکاران در این زمینه باعث کاهش جرائم و امنیت و آرامش صنف طلا و جواهر خواهد شد.

رئیس اتحادیه طلا و جواهر شمیرانات با بیان استقبال خوب از این کارگاه آموزشی ادامه داد: در این جلسه آموزشی که 250 نفر از اعضاء اتحادیه طلا و جواهر شمیرانات حضور داشتند، مشکلات مهم امنیتی و راههای مقابله با آن برای اعضاء صنفی بیان شد.

امیریان برگزاری این کارگاه را در راستای رویکرد آموزشی اتحادیه طلا و جواهر شمیرانات اعلام کرد و گفت: در این جلسه ریاست دایره سرقت آگاهی تهران بزرگ، سرهنگ گودرزی، ریاست دایره اطلاعات فضای مجازی آقای فخار و ریاست اتاق اصناف شمیرانات طاهرمحمدی درباره امنیت شغلی و قوانین نظام شغلی سخنان مهم و کاربردی را برای اعضاء صنفی مطرح کردند.


سایر خبر های این گروه
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا