دریافت روزانه نرخ طلا سکه و ... ( پیامکی و تلفن گویا ). جدید ترین ژورنال طلا و جواهرات
Warning Component => SEARCH | LIST
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک

افتتاح شصت و یکمین نمایشگاه طلا و جواهر بانکوک

شصت و یکمین نمایشگاه بین المللی طلا و جواهر بانکوک صبح امروز با حضور1000 مشارکت کننده داخلی و خارجی آغاز به کار کرد.

اخبار جدیدتر و مرتبط با این خبر را مشاهده نمایید:

شصت و یکمین نمایشگاه بین المللی طلا و جواهر بانکوک امروز در محل نمایشگاههای بین المللی این شهر توسط سازمان توسعه تجارت تایلند برگزار شد.

این نمایشگاه که در سه سالن برگزار می گردد آخرین محصولات طلا و جواهرات و ماشین آلات و تجیزات وابسته را در معرض نمایش قرار می دهد.

در شصت و یکمین نمایشگاه بین المللی طلا و جواهر تایلند 1000 شرکت و 2500 غرفه شرکت کرده اند.

 این نمایشگاه از 21 فوریه الی 23فوریه(دوم تا چهارم اسفند) برای متخصصین، و 24و25فوریه(پنجم و ششم اسفند) برای عموم برگزار می گردد.

محصولات ارائه شده در این نمایشگاه سنگ های قیمتی، سنگ های نیمه قیمتی، سنگ های نیمه قیمتی، الماس، مروارید، فلزات گرانبها، سنگ های مصنوعی، لباس و جواهرات مد، طلا و جواهر، جواهرات نقره ای، نمایش و بسته بندی، تجهیزات و ابزار، قطعات جواهر، ماشین آلات  می باشد.

گروه های بازدید کننده در شصت و یکمین نمایشگاه بانکوک نیز عبارتند از؛ واردکنندگان، تولید کنندگان، شرکت های تجاری، توزیع کنندگان، عمده فروشان، خرده فروشان، بوتیک ها، نمایشگاه های مد، فروشگاه های گروهی، عوامل خرید، طراحان می باشند.


بانکوک همکنون به قطب جواهرات دنیا تبدیل شده است و از لحاظ اقتصادی، صنعت سنگهای قیمتی و طلا و جواهر در تایلند، درآمد بیش از 1.2 میلیون نفر را از جریان بالادست به پایین دست در نیروی کار صنعت تأمین می کند.  صادرات سنگهای قیمتی و طلا و جواهر به ترتیب 14.248 میلیارد دلار در سال 2017، سومین صنعت صادرات بعد از کامپیوتر و خودرو در این کشور است.


گفتنی است خدمات تطبیق کسب و کار زنجیره ای یکپارچه، منطقه طراحی، نمایش مد، ویژه ویترین، سمینارها و کنفرانس ها از برنامه های جنبی این نمایشگاه پنج روزه می باشد.


سایر خبر های این گروه
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد

پر بحث ترین خبرها
اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا