دریافت روزانه نرخ طلا سکه و ... ( پیامکی و تلفن گویا ). جدید ترین ژورنال طلا و جواهرات
Warning Component => SEARCH | LIST
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک

دهمین نمایشگاه طلا و جواهر تهران آغاز به کار کرد

سایت طلا : نمایشگاه دهم طلا و جواهر تهران صبح امروز با حضور مسئولین اقتصادی و صنفی و فعالین بازار در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح شد.

اخبار جدیدتر و مرتبط با این خبر را مشاهده نمایید:

به گزارش سایت طلا، دهمین نمایشگاه بین المللی طلا، نقره، جواهر، ساعت و صنایع وابسته صبح امروز چهارشنبه در حالی افتتاح شد که این نمایشگاه علاوه بر رشد 30 درصدی مورد توجه اهالی این صنف و علاقه مندان به صنعت طلا و جواهر قرار گرفت.
در روز اول و افتتاح این نمایشگاه که با حضور خسروتاج رئیس سازمان توسعه تجارت، خوانساری رئیس اتاق بازرگانی تهران، نامورمطلق معاون صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، حسنپور رئیس بسیج اصناف کشور، آیت محمدولی رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران به همراه هیئت مدیره این اتحادیه و رؤسای اتحادیه های سراسر کشور همراه بود، ایشان از نزدیک با توانمندی های صنعت طلا و جواهر کشورمان بازدید کردند.
در این دیدار مسئولین ضمن بیان توان و پنانسیل بالای این صنعت، بر روند رو به رشد صنعت طلا و جواهر و لزوم حل مشکلات صنفی به ویژه معضل مالیات برارزش افزوده تأکید کردند.
در دهمین نمایشگاه بین المللی طلا و جواهر کشور که بیش از 170 شرکت داخلی و خارجی حضور دارند، از دو سالن طلا و جواهر، و سالن تجهیزات و ماشین آلات طلاسازی به فضای 12هزارمترمربع تشکیل شده است که در اولین روز برپایی این نمایشگاه از استقبال خوبی همراه بود.
از نقاط قوت نمایشگاه امسال طلا و جواهر می توان به حضور بیشتر سازندگان نسبت به سال گذشته و عرضه ساعت در این نمایشگاه اشاره کرد، که این امر بر غنای نسبی آن افزوده است.

 دهمین نمایشگاه بین المللی طلا، نقره، جواهر، ساعت و صنایع وابسته تا 16 دیماه از ساعت 9 صبح لغایت 5 بعدازطهر در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران، آخرین دستاوردهای صنعت طلا و جواهر کشور را در معرض دید قرار خواهد داد.

انتهای پیام

 
 
 


سایر خبر های این گروه
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا