دریافت روزانه نرخ طلا سکه و ... ( پیامکی و تلفن گویا ). جدید ترین ژورنال طلا و جواهرات
Warning Component => SEARCH | LIST
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک

روبل روسیه وارد مبادلات بین‌المللی می‌شود

نخست وزیر روسیه در مصاحبه‌ای اعلام کرد تحریم‌های غربی به روسیه انگیزه خواهد داد تا از روبل در مبادلات بین المللی استفاده کند.

اخبار جدیدتر و مرتبط با این خبر را مشاهده نمایید:

از اینستاگردی سایت طلا دیدن فرمایید. آخرین مدل ها و مصنوعات طلا و جواهردیمیتری مدودف در مصاحبه‌ای که با سرگی بریلف برای برنامه تلویزیونی وستی انجام داد، اظهار کرد مبادلات با استفاده از روبل یک اولویت قطعی است و در حقیقت باید روبل از جایگاه ارز قابل تبدیل به ارز ذخیره ارتقا پیدا کند.

مقامات روسی در هفته‌های اخیر اظهار کرده‌اند که دولت در حال بررسی اجباری کردن دریافت پول صادرات‌های پراهمیت به روبل به جای دلار برای شرکت‌های دولتی است.

رهبران اتحادیه اروپا هفته آینده برای هدف قرار دادن اقتصاد روسیه با تحریم‌های شدیدتر در صورت مختل شدن انتخابات ریاست جمهوری اوکراین نشست خواهند داشت. آمریکا نیز تهدید کرده تحریم هایی را علیه بخش‌های انرژی، بانکی و معدنی این کشور اعمال خواهد کرد.

بر اساس گزارش رویترز، روسیه مدتها تمایل داشته تا جایگاه بین المللی روبل را ارتقا دهد و این ارز همانند دلار و یورو به یکی از ارزهای رایج در ذخایر ارزی خارجی کشورهای دیگر تبدیل شود.

نخست وزیر روسیه همچنین تاثیر تحریم‌های غربی راکم اهمیت شمرد و گفت در حال حاضر تاثیر تحریم‌های غربی بر اقتصاد روسیه کاملا جزئی است.

با این همه اظهارات وی در تضاد با ارزیابی تحلیلگران است که اظهار می‌کنند تحریم‌ها بویژه تهدید به تحریم‌های بیشتر محرک فرار بیشتر سرمایه از روسیه شده و افت سرمایه گذاری و رکود رشد اقتصادی این کشور را به دنبال داشته است.

همچنین اظهارات مدودف در تضاد با اظهارات ولادیمیر پوتین، رییس جمهور روسیه است که اظهار کرده تحریم‌های غربی تاثیر فوری بر شرکت‌های روسی داشته و دسترسی آنها به اعتبار را محدود کرده است.


سایر خبر های این گروه
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد
0 0

کاربری ناظر میگه :

تاریخ: 1393/03/04 ساعت 13:52
مگر نمیگفتن که روسیه مورد تحریم قرار گرفته! چطور پس ....!

0 0

ذره بين میگه :

تاریخ: 1393/03/04 ساعت 12:21
ضربه سخت ديگري بر هژموني دلار !
خدا قوت.

0 0

Laleh پاسخ می دهد :

تاریخ: 1393/03/05 ساعت 10:03
كاملا حق با شماست ولي ميان ماه من تا ماه گردون . . . آيا كيفيت اجناسي كه چين و روسيه براي ما و افغانستان ميفرستند با اجناسي كه براي آمريكا و اروپا ميفرستد يكي است چند تا هواپيماي روسي در كشور خودمون سقوط كردند ؟

0 0

ذره بين پاسخ می دهد :

تاریخ: 1393/03/04 ساعت 15:12
لاله عزيز :
در حال حاضر آمريكا خود بزرگترين مصرف كننده و وارد كننده اجناس و لوازم و وسايل چيني است.!
فكر ميكنيد آمريكا بابت چه چيز حدود 3 تريليون دلار به چين بدهي دارد؟!!
خدا قوت.

0 0

Laleh پاسخ می دهد :

تاریخ: 1393/03/04 ساعت 13:58
وضربه سخت تري به كشورهائي كه هميشه قرباني سياستهاي بي كفايت پوتين و مابقي روسها مي شوند مطمئنا هيچكدام از ما حاضر نيستيم به جاي جنس آمريكائي جنس روسي يا چيني براي خود بخريم . . . ! ! !

0 0

mohandese naft 2013 top میگه :

تاریخ: 1393/03/04 ساعت 12:19
تا چند سال ديگر دلار از مبادلات بين المللى حذف خواهد شد.افزايش طلا در راهه.
يا على

0 0

majd پاسخ می دهد :

تاریخ: 1393/03/05 ساعت 00:42
مخالفم


اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا