#491552786 
🔹شرکت DJI؛ بزرگترین تولیدکننده پهپاد در دنیا، از پهپاد جدیدی به نام DJI FPV رونمایی کرده که شامل خود پهپاد و یک هدست مثل هدست های واقعیت مجازی هست که به خلبان این پهپادها دید اول شخص میده.
🔹پهپادهای FPV عمدتا در مسابقات پرواز سرعتی با پهپاد استفاده میشن ولی مخاطبان این پهپاد DJI، عمدتا ادمهایی هستن که میخوان تازه دید اول شخص پهپادهارو تجربه کنن و ویدیوهای هوایی با کیفیت 4K بگیرن.
🔹در این پهپادها به جای اینکه تصویر دوربین پهپاد روی گوشی یا کنترلر نمایش داده بشه، تصویر روی هدستی که خلبان پوشیده نمایان میشه و به اون دید اول شخص میده که خلبان با این دید میتونه ویدیوهایی از زوایای هیجان انگیزی رو با این پهپادها فیلمبرداری کنه.
🔹این پهپاد جدید دارای زاویه دید 150 درجه هست، میتونه با کیفیت 4K/60FPS فیلمبرداری کنه، 0 تا 100 کیلومتر بر ساعت رو تنها در 2 ثانیه طی میکنه و به حداکثر سرعت 140 کیلومتر بر ساعت میرسه، برد سیگنال اون برای کنترل کردن تا 10 کیلومتر هست و میتونه 20 دقیقه با هر بار شارژ، پرواز کنه.

این خبر در کانال های تلگرامی بازنشر شده است / تاریخ درج خبر 1348-10-11 3:30:00 می باشد. این خبر توسط موتور جستجوگر شبکه های اجتماعی هرخبر جمع آوری شده و الزاما محتوای آن مورد تایید این مجموعه نمی باشد.