سایت طلا را در تلگرام دنبال کنید.

آمریکا به سیستم استاندارد طلا باز خواهد گشت

سایت طلا : کارشناس ارشد موسسه تحقیقاتی یورو پاسیفیک کاپیتال تاکید کرد اقتصاد آمریکا به زودی به سیستم استاندارد طلا باز خواهد گشت .

تلگراف

به گزارش سایت طلا به نقل از پایگاه اینترنتی تلگراف ، پیتر شیف تصریح کرد جمهوری خواهان امریکا باید برای دستیابی به هدف خود یعنی بازگرداندن سیستم ارزی و مالی به سیستم استاندارد طلا کمیسیون ویژه ای را تشکیل دهند .

بر این اساس وی افزود به نظر من آمریکا به سوی بحران ارزی بی سابقه ای پیش می رود و جمهوری خواهان آمریکا باید هر چه سریعتر برای پیوند دادن ارزش دلار با قیمت طلا وارد عمل شوند و سیستم ارزی آمریکا را به سیستم استاندارد طلا تبدیل کنند .

این در حالی است که بن برنانکه رییس بانک مرکزی آمریکا که خود یک جمهوری خواه است به شدت با این طرح مخالف است . به اعتقاد وی سیستم استاندارد طلا در گذشته هیچ گونه کارایی موثری نداشته است و در شرایط کنونی نیز هیچ کارایی نخواهد داشت .

پیتر شیف افزود ، آمریکا بی شک به سیستم استاندارد طلا باز خواهد گشت البته نه به دلیل مسائل سیاسی بلکه به خاطر در خواست افکار عمومی و تغییر شرایط اقتصادی و مالی این کشور ما در حال حرکت به سوی بحران ارزی بی سابقه ای هستیم و تنها زمانی می توانیم از وقوع این بحران جلوگیری کنیم که به سیستم استاندارد طلا باز گشت داشته باشیم .

وی افزود هر چه زودتر بتوانیم سیستم ارزی آمریکا را به سیستم طلا باز گردانیم برای کل اقتصاد این کشور مثبت و مفید تر خواهد بود./منظرات
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است
0 0

علی میگه :

تاریخ: 1391/06/11 ساعت 22:15
این چه تاثیری روی قیمت طلا داره؟؟؟

پر بحث ترین خبرها
اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا