دریافت روزانه نرخ طلا سکه و ... ( پیامکی و تلفن گویا ). جدید ترین ژورنال طلا و جواهرات
Warning Component => SEARCH | LIST
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک

بیش از ۲.۵ میلیون نفر امروز سود سهام عدالت می‌گیرند

امروز شنبه ۲۱ بهمن ماه دور دیگری از پرداخت سود سهام عدالت آغاز شده که با این حساب ۲ میلیون و ۶۰۰ هزار نفر از مددجویانی که سابقا تحت پوشش نهادهای حمایتی از جمله کمیته امداد و بهزیستی قرار داشتند، اما به دلایلی از پوشش آن نهاد بیرون آمدند سود سهام عدالت خود را به طور کامل دریافت می‌کنند.

اخبار جدیدتر و مرتبط با این خبر را مشاهده نمایید:

از اینستاگردی سایت طلا دیدن فرمایید. آخرین مدل ها و مصنوعات طلا و جواهر

 در ۱۱ بهمن ماه، رئیس سازمان خصوصی سازی اعلام کرد که ۱۶ گروه از مشمولان سهام عدالت در ۱۲ بهمن ماه (یعنی فردای آن روز) تمام سود سهام عدالت،  مربوط به سال مالی ۱۳۹۵ را دریافت خواهند کرد.

وی همچنین از مشمولان سهام عدالت که تا آن زمان شماره شِبای حساب بانکی خود را وارد سامانه سهام عدالت نکرده‌اند خواست تا برای واریز گرفتن سود سهام عدالت خود شماره شبای بانکی شان را اعلام کنند چرا که سازمان خصوصی سازی تنها از این طریق می تواند این مبالغ را به مشمولان بپردازد.

اما در عین حال قرار شد سود سهام ۴ گروه تا پایان اسفند ماه سال جاری پرداخت شود. کارمندان شاغل در دستگاه‌های اجرایی و بازنشستگان کشوری لشگری و تامین اجتماعی، کارگران فصلی ساختمان، روستاییان و عشایر که از مددجویان کمیته امداد و بهزیستی نیستند، افرادی که قبلا تحت حمایت کمیته امداد و سازمان بهزیستی بودند، ولی الان وضع مالی‌شان بهتر شده و دیگر مددجو نیستند، چهار گروهی هستند که سود سهام عدالت نگرفتند.

پوری حسینی در آن روز تاکید کرد که اگر شرکت های سرمایه پذیر زودتر سود تخصیصی سال مالی ۱۳۹۵ را به سازمان خصوصی سازی بپردازند این سازمان آن مبالغ را بدون فوت وقت به حساب دیگر مشمولان واریز می کند.

بنا بر همین اعلام امروز -شنبه- دور دیگری از پرداخت سود سهام عدالت آغاز شده است. سازمان خصوصی سازی در این مورد گفته به حساب ۲ میلیون و ۶۰۰ هزار  نفر از مشمولان سهام عدالت امروز سود سهام عدالت واریز می شود که ارزش مجموع آن ۱۲۰ میلیارد تومان است.

سید جعفر سبحانی در این مورد اظهار کرد: افرادی که سابقا تحت پوشش نهادهای حمایتی مانند کمیته امداد و بهزیستی  بودند اما به دلایلی از پوشش آن نهاد خارج شدند، امروز سود سهام عدالت خود را دریافت می کنند. این گروه یکی از چهار گروهی هستند که مبالغی از سود سهام عدالتشان هنوز پرداخت نشده است.

انتهای پیام


سایر خبر های این گروه
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد
0 0

ل.م میگه :

تاریخ: 1396/11/21 ساعت 21:54
سلام.اونایی که هنوز اسم سهام عدالت ننوشته اند،کی باید بنویسند؟


پر بحث ترین خبرها
اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا