دریافت روزانه نرخ طلا سکه و ... ( پیامکی و تلفن گویا ). جدید ترین ژورنال طلا و جواهرات
Warning Component => SEARCH | LIST
اونس طلا1280
مظنه1,583,500
18 گرم365,500
ارزش سکه3,567,626
قدیم (بهار)3,951,000
جدید (امامی)4,092,000
نیم2,152,000
ربع1,311,000
موسسه مالی سوسدن: 87.88

قیمت طلا به زودی به سطح مقاومتی 1400 دلاری خواهد رسید

سایت طلا : موسسه مالی سوسدن فایننشال پیش بینی کرده است که قیمت طلا تحت تاثیر عوامل مختلفی طی ماه های آینده نیز روندی صعودی خواهد داشت.

اخبار جدیدتر و مرتبط با این خبر را مشاهده نمایید:

از اینستاگردی سایت طلا دیدن فرمایید. آخرین مدل ها و مصنوعات طلا و جواهر

به گزارش سایت طلا به نقل از پایگاه اینترنتی کیتکو نیوز، موسسه مالی سوسدن در تازه ترین گزارش خود پیش بینی کرد: قیمت طلا تحت تاثیر کاهش ارزش دلار، افت شاخص سهام و تشدید تنش های سیاسی در عرصه بین المللی با افزایش بیشتری روبرو خواهد شد.

بر اساس این گزارش تحلیلگران این موسسه مالی اعلام کردند که در کوتاه مدت ممکن است قیمت طلا تا 1320 دلار در هر اونس کاهش یابد ولی پس از آن قیمت هر اونس طلا تا 1400 دلار افزایش خواهد یافت.

قیمت طلا پس از افزایش نرخ بهره فدرال رزرو در ماه دسامبر حدود 8 درصد افزایش داشته است. این در شرایطی است که روند صعودی شاخص سهام آمریکا نیز ادامه داشته است. البته موسسه مالی سوسدن بر این باور است که شاخص سهام به زودی با ریزش روبرو خواهد شد و این مساله در نهایت به نفع بازار طلا خواهد بود.

این موسسه مالی افزود: در شرایطی که بدهی جهان به بیش از 233 تریلیون دلار رسیده است و این یک خطر و تهدید بزرگ برای اقتصاد جهانی به شمار می رود، سرمایه گذاران به دنبال مکان امن برای سرمایه گذاری هستند و طلا یکی از بهترین سرمایه گذاری ها خواهد بود.به نظر می رسد قیمت طلا در ماه های آینده در محدوده 1300 تا 1400 دلاری در نوسان خواهد بود.

صندوق های بزرگ سرمایه گذاری جهان نیز طی هفته های اخیر تقاضای خود برای طلا را افزایش داده اند.

به نظر می رشد افزایش احتمالی نرخ تورم در آمریکا و رشد تقاضای فیزیکی در بازارهای نوظهور و در حال توسعه به خصوص چین و هند می تواند تاثیر مهمی بر نوسانات قیمت طلا در کوتاه مدت داشته باشد.

کاهش نرخ بیکاری در آمریکا این گمانه زنی را تقویت کرده است که نرخ تورم به زودی افزایش خواهد یافت.

برچسب ها :

ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا