سایت طلا را در تلگرام دنبال کنید.

سرانجام خوش دهمین نمایشگاه طلا و جواهر تهران

سایت طلا: دهمین نمایشگاه بین المللی طلا و جواهر تهران عصر روز گذشته در حالی به کار خود پایان داد که این نمایشگاه از رشد قابل ملاحظه ای برخوردار بود.

سرانجام خوش دهمین نمایشگاه طلا و جواهر تهران

به گزارش سایت طلا، عصر روز گذشته دهمین نمایشگاه بین المللی طلا، نقره، جواهر، ساعت و صنایع وابسته با اهداء لوح یادبود به غرفه داران و شرکت کنندگان در این نمایشگاه به کار خود پایان داد.
در این نمایشگاه 4 روزه که حدود 170 شرکت داخلی و خارجی در آن شرکت کرده بودند، تازه ترین محصولات طلا، جواهر، ساعت، نقره و لوازم و تجهیزات طلاسازی در معرض دید قرار گرفت.
از نقاط قوت نمایشگاه دهم طلا و جواهر می توان به استقبال خوب شرکت کنندگان و رشد 30درصدی آن و افزایش تعداد بازدیدکنندگان نسبت به سالهای قبل و حضور برندهای ساعت در این نمایشگاه اشاره کرد.

در طول برپایی این نمایشگاه مسئولین دولتی و بخش خصوصی و همچنین  اعضاء، فعالین و رؤسای صنفی و عموم مردم بازدید داشتند و غالباً بر رشد و پیشرفت نمایشگاه تأکید و عنوان کردند که نمایشگاه در سطح مطلوبی برگزار شده است.

گفتنی است نمایشگاه محل مناسبی برای تعامل و دیدار اعضاء و فعالین صنفی و همچنین تبادل تجربیات اهالی این صنف و صنعت بود که برگزاری منظم و رو به رشد آن می تواند در پیشرفت صنعت طلا و جواهر کشورمان بسیار تأثیرگذار باشد.

انتهای پیام
نظرات
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است
اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا